View Single Post
Stary 26-01-2010, 19:52   #12
pendzel78
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-01-2010
Model: mondeo
Silnik: 1,8 td
Rocznik: 1996
Postów: 7
Domyślnie Odp: POMOCY problem z mondeo 1,8 td 1996r. nie pali

Cytat:
Napisał glazik5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wykrec elektrozawor na pompie wtryskowej (stop) i wtedy pal. bardzo mozliwe, ze poprostu sie zawiesil albo ogolnie do niego prad nie dochodzi
elektrozawór na pompie wtryskowej też był sprawdzany i nic ,a dzisiaj próbowałem odpalić go na pych i ani nie zagadał na moment bez żadnej reakcji obawiam się że to pompa ale próbuje innych rozwiązań ostateczność to pompa. Mam nadzieje że ktoś ma też inną koncepcje i mi pomoże
ps.
Dzięki za wszystkie podpowiedzi może następna będzie trafna !Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pendzel78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem