Cytat:
|
2.0TDCi a pali w mieście 9 z hakiem, wtryski były regenerowane. ale wiem, że powinien palić mniej.
|
Znów pytanie - na kompie czy z przeliczania masz 9L?
Poza tym widzę, że jeździsz po Warszawie to się nie dziw.
Ja jak nigdzie się dalej nie bujnę i np. tydzień tylko Kraków praca-dom spalanie mam pod 10L i średnią prędkość z kompa 14km/h więc ... Cieszę się, że tylko w trasie mam pomiędzy 5-6L.
W większych miastach większość czasu stoi się w korku, a spalanie na luzie nie wiem, niech mnie ktoś poprawi około 0,6-0,9 l/h.
Dla przykładu jeśli gdzieś dojeżdżasz w jedną stronę 10km i stoisz 20min w korku (a to i tak mało bo ja często 10km pokonuję w 40minut) to by zrobić 100km musisz jeździć 5 dni, w tym czasie stałeś w korkach 3h 20min i spaliłeś niepotrzebnie ok. przyjmijmy nawet tylko 0,6l/h * 3,3h = 1,98l.
A jakbyś mieszkał w jakimś mniejszym mieście, albo po prostu jechał trasą bez korków
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. spaliłbyś te ok.2l mniej i by Ci palił 7l i pewnie byś tego posta nie napisał
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.