Cytat:
|
W połowie tylko prawda, w FFI można samemu zakodować immo. Potrzebne do tego dwa klucze fabryczne. Do zakodowania pilota wystarczy już tylko jeden. Wiem bo przeczytałem w instrukcji i sam sobie zaprogramowałem trzeci kluczyk którym mogę otworzyć auto z pilota jak też odpalić normalnie silnik.
Pozdrawiam
|
Ato ja mam inne pytanie. C-Maxa dotyczy co prawda, ale może ktoś będzie wiedział. Czy jeśli mam kluczyk bez pilota (taki awaryjny), to jak sobie z niego wyjmę transponder immo, to będę miałgo gdzie włożyć w kluczyku z pilotem (typu scyzoryk) czy immo jest gdzieś na płytce razem z pilotem?
Z tego co pamiętam, to tam kluczyk (przynajmniej pilota) da się zakodować, a 3 mi nie są potrzebne sprawne. Z drugiej strony zrypał mi się od nieużywania, a potem nadużycia siły zamek w drzwiach i teraz tylko pilot został.
Chciałbym mieć jakiś backup w postaci drugiego pilota, a najlepiej drugiego sprawnego kluczyka.