View Single Post
Stary 02-07-2012, 09:37   #209
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 18,051
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał jarekpil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapytam jeszcze czy karta z przykładowej aukcji ruszy na mojej nawigacji.
W opisie jest że do nawigacji TravelPilot FX natomiast na karcie nie widzę nigdzie napisu FX.

http://www.ebay.de/itm/SD-Karte-Trav...item19d28bf99c
Nie powinno być problemów. Napisane wyraźnie, że do tej nawigacji co trzeba FX (bez ekranu dotykowego). Nie pamiętam part numberu, ale sprzedawca wyraźnie pisze, co sprzedaje i zwykle raczej nie nastawia się na wygenerowanie sobie problemu... Na samej karcie nie ma nigdy napisu - jest rysunek nawigacji na kartoniku z blistra (jesli karta jest z opakowaniem).
Trochę długi jest termin licytacji, więc cena pewnie wzrośnie. Dość często takie karty w rozsądnej cenie (poniżej 20 funtów) można kupić na ebayu brytyjskim. Bywa z tym jeden problem - dość często tamtejsi sprzedający "nie wysyłają za morze" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i wówczas trzeba mieć kogoś na wyspach. Jednak ceny tam bywają nie do pobicia. Trzeba szukać takiej karty (z tymi numerami) jak na zdjęciu.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 02-07-2012 o 09:39
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem