Temat: [Focus 2014-2018] jak zamontowac relingi dachowe??
View Single Post
Stary 30-10-2018, 21:59   #22
GrzegorzP1
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 26-10-2018
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1,6 125 KM
Rocznik: 2017
Postów: 2
Domyślnie Odp: jak zamontowac relingi dachowe??

Cytat:
Napisał referee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wymieniłem!! Nie zajęło mi to 30 min ani 1h. Męczyłem się z tym około 2h.
Może dlatego że po drodze sprawdzałem wszystko 10 razy jak co wygląda i co jets na/pod dachem itp.
Długo ściągałem zaślepki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. które są na dachu - męczyłem się z tymi najmniejszymi :/
Sprawa do ogarnięcia przez wszystkich.
Pozdrawiam
Zdejmowałeś całą podsufitkę czy najpierw z jednej a potem z drugiej strony? Przy pierwszym podejściu miałem problem z tymi klipsami które podtrzymują podsufitkę z tyłu dachu. Miałem wrażenie że blokują możliwość dostatecznego odchylenia podsufitki. Możesz opisać trochę dokładniej proces zdejmowania osłon słupków? Trochę się z tym męczyłem a nie chcę czegoś urwać albo uszkodzić. Odłączałeś akumulator? Obawiam się trochę o kurtyny... Jak ostatecznie poradziłeś sobie z tymi zaślepkami w dachu? Trzeba siłowo wyjąć czy jest jakiś magiczny sposóbGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.?
GrzegorzP1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem