Cytat:
|
Trzeba się przełączyć na Android Auto to sobie ustawisz inną nawigację.
|
A jakie masz właśnie te alternatywne nawigacje co działają z Android Auto?
tylko google i Waze.
Cytat:
|
Ale wykończenie jest raczej bardzo dobre. Flokowanie wnęk ma tylko Focus i Golf nawet segment premium tego nie ma (Volvo V40, BMW 1 czy Mercedes A).
|
to są auta dla jakiś macantów, ja wole spojrzeć do kieszeni w drzwiach i wszystko widzieć, niż macać w niewygodnej pozycji skręconej do tyłu dłoni.
I co to znaczy dobre wykończenie? ten filc w kieszeniach?
Jak się tam coś rozleje to nie będzie łatwo to wyskrobać.
Cytat:
|
W cenniku jest trzy opcje: zestaw naprawczy, koło dojazdowe i koło pełnowymiarowe.
|
Cennik swoje, a "pakiety forda " swoje.
to auto , co oceniam, to w cenniku stoi za 109 tys pln, a do mojego szczęścia brakuje mu jeszcze wiele, bo nie ma NAVI, składanych lusterek, strefowej klimy, normalnego koła zapasowego , przyciemnianych szyb, dywaników gumowych , itp. Ford pojechał na maxa z tą ceną.
Cytat:
|
Wymiana co 30 tys. to postarzanie silnika. Olej powinno się zmieniać co 10-15 tys. Poczytaj na forach. Jeden ze sprzedawców z którym gadałem też kpił z tych interwałów a sam wymienia właśnie co 10 tys.
|
Walą mnie opinie "fahofcuf" z internetu, na garnuszku Forda.
Inni producenci aut gwarantują że ich auta mogą mieć zmieniany olej co 30 tys km, a są też takie auta, co mogą mieć wymianę co 50 tys km. I nie są to auta ciężarowe.
ford po prostu albo doi swoich klientów, albo nie jest pewien silnika, lub oleju co do niego zaleca. Policz ile kosztuje taka wymiana oleju - to konkretne koszty eksploatacyjne , które każdy powinien uwzględnić w kalkulacji kosztów tego auta.
Bump:
Cytat:
|
O jakim silniku diesla piszesz: 1.5 Ecoblue czy 2.0 Ecoblue ?
|
tym 1.5, co mam w stopce.