View Single Post
Stary 19-11-2011, 07:33   #1
anabol18
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-02-2011
Skąd: Sląsk
Model: Ford Mondeo MK3
Silnik: 1.8 125ps
Rocznik: 2005
Postów: 19
Exclamation po wysprzęgleniu lub wyluzowaniu obroty spadają bardzo pomału

Witam.Od niedawna jestem użytkownikiem Forda Mondeo MK3 1.8 125KM 2005 z przebiegiem 67tys km na serwisie.Zauważyłem zmieniając biegi obroty przy wysprzęgleniu spadają bardzo wolno gdy przytrzymam sprzęgło to staną na 1500 lub 1800rpm tak samo jak wyluzuje .... ale gdy stane autem normalnie spadają na 800rpm dzieje się tak na Pb i LPG <--- lpg 3 dniowy zakładany w auto mix Skrzyszów stag 4, wtryskiwacze Matrix działo się to wcześniej przed założeniem gazu ..... autko przed kupnem jakieś 7 dni temu sprawdzane w serwisie podpinane pod kompa 0 błędów wszystko sprawne u gazownika tak samo przed zagazowaniem podpinany i sprawdzany technicznie i OK
nie wiem czy tak po prostu ma to być bo nigdy nie miałem forda czy coś należy wymienić , dodam ze świeżo po wymianie oleju na Formula 5w-30 ,filtra oleju,filtra powietrza i płynu chłodniczego.... szukałem podobnego postu ale nić nie znalazłem u mnie obroty NIE FALUJĄ ,NIE CZUJE JAKIŚ ZAWACHAŃ W MOCY ,NIE SZARPIE ,NIE SKUBIE ,SILNIK PRACUJE RÓWNO tylko te obroty spadają zbyt wolno Proszę o pomoc
__________________
Nie ważne przy czym stoisz,ale jak tym potrafisz jeździć
anabol18 jest offline   Odpowiedź z Cytatem