Temat: [Mondeo 2007-2014] Czujniki ciśnienia i zmiana kół
View Single Post
Stary 06-06-2012, 11:01   #27
Sindibad
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-04-2010
Model: Galaxy [MK3]
Silnik: 1,8
Rocznik: 2007
Postów: 4
Domyślnie Odp: Czujniki ciśnienia i zmiana kół

Cytat:
Bzdura , poza tym na azocie najwiekszy wzrost jaki miałem to 0,4 - 0,5 bara po autostradzie i w upalny dzień, dodatkowo tylko z przodu był aż taki wzrost. Następnym razem zastanów się zanim coś napiszesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam czujniki ,które pokazują temperaturę i ciśnienie w każdej oponie
takie miałem pomiary faktycznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie zależnie co napiszesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. może zostałem oszukany i dostałem nie to co chciałem. swoje doświadczenie opisałem. po za tym próbowałem pompować azotem u wszystkich, których go oferowali i za każdym razem odnotowywałem różnicę w ciśnieniu pomiętdzy zimnym a ciepłym kołem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. skoro ona jest nie zależnie czym się pompuje, to taniej wychodzi pompować powietrzem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sindibad jest offline   Odpowiedź z Cytatem