Temat: [Galaxy 1994-2000] Zablokowany zamek drzwi kierowcy
View Single Post
Stary 13-12-2010, 20:15   #1
dgrabo1
ford::average
 
Imię: Detox
Zarejestrowany: 21-02-2009
Skąd: Dęblin
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 benzyna + gaz sekwencja
Rocznik: 1996r
Postów: 175
Domyślnie Zablokowany zamek drzwi kierowcy

Witam Kolegów.

Pragnę zwrócić się do kolegów z problemem jaki mi wystąpił w aucie podczas mrozów, które ustąpiły, a problem został, już męczę się z tym ok.2 tyg. A mianowicie, po powrocie z pracy w mroźny dzień ( ok -15 C) zaparkowałem pojazd do blaszanego garażu. Żadnych oznak problemów. Samochód zamknięty przespał cała noc. Rankiem próbuję go otworzyć ( centralny zamek) z kluczyka od strony kierowcy. Przekręcam kluczyk słychać jak wszystkie zamki pracują lecz samochód jest nadal zamknięty ( dioda od immobilajzera sygnalizuje że powinien być otwarty, lecz tak nie jest. Przechodzę na stronę pasażera drzwi jestem wstanie je otworzyć. Centralny działa po przekręceniu kluczyka lecz drzwi kierowcy są nadal zamknięte -zablokowane. Myślałem że po ściągnięciu tapicerki drzwi uda mi się problem rozwiązać, niestety nie potrafię drzwi odblokować. Nie wiem czy podczas przekręcania kluczyka coś nie pękło wewnątrz zamka. Panowie POMOCY jak odblokować zamek (rygiel) aby otworzyć drzwi, dodam że wewnątrz zamek jest obudowany plastikiem

Ostatnio edytowane przez dgrabo1 ; 14-12-2010 o 14:59
dgrabo1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem