Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-02-2009, 18:10   #731
lukaszsk
ford::average
 
Avatar lukaszsk
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: Siemianowice Śląskie
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCi 130KM
Rocznik: 12.2005
Postów: 118
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Snajper_881 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Od kilku dni na mapie Jaguara, tylko, że 2007/2008Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Powtarzam, mnie wystarczy...Jeżeli korzystam z Nawigacji, to wtedy gdy nie wiem jak jechać do danego miejsca, a jeżeli nie wiem, to z nią nie dyskutuje czy przez miasto czy przez pole buraków Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jade poprostu wg wytyczonej trasyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Rozumiem właśnie mam zamiar poddać testom wersje 08/09 z Toyoty - zobaczymy jak sie sprawdzi (ciekaw jestem pokrycia kraju).

lukaszsk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2009, 16:44   #732
Bien11
ford::average
 
Avatar Bien11
 
Zarejestrowany: 19-12-2007
Model: Mondeo Ghia HTB
Silnik: 2.0 TDCI 130/6
Rocznik: 2005
Postów: 191
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

no ciewkawe czy w wersji 2009 cos sie istotnego zmienilo. Na wszystkich dotychczasowych mapach numer domu na mojej ulicy jest zle zaznaczonyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chociaz niezaleznie na ile jest dobra to i tak jaguar ma sens - ekran, głos to funkcje podstawowe.
Bien11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2009, 17:45   #733
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Czy ktoś z Was testował już tą płytke w naszych navi. Jest ona dla Toyoty, Lexusa i Land Rovera. Pliki jak w z 2008r z rozszerzeniami- kwi, idx a jednak problem-navi nie otwiera. Oczywiście jest na niej Polska. Zgóry dzięki za odpowiedzi!
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg plytka.JPG (14.5 KB, 85 wyświetleń)
__________________

668855686

Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 27-02-2009 o 22:10
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2009, 19:57   #734
lukaszsk
ford::average
 
Avatar lukaszsk
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: Siemianowice Śląskie
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCi 130KM
Rocznik: 12.2005
Postów: 118
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał 12345mario Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy ktoś z Was testował już tą płytke w naszych navi. Jest ona dla Toyoty, Lexusa i Land Rovera. Pliki jak w z 2008r z rozszerzeniami- kwi, idx a jednak problem-navi nie otwiera, może coś źle nagrałem, nie wiem? Prędkość x2, DVD-R-. Oczywiście jest na niej Polska. Zgóry dzięki za odpowiedzi!
Ja ją już miałem też początkowo myślałem że nagrywarka źle nagrała mi płytę ale łącznie nagrałęm ze 4 płyty różnych producentów i niestety ani jedna nie zadziałała tak więc moim zdaniem akurat ta mapa nie jest dedykowana fordowi :-)

Właśnie wrzuciłęm płytę z mapą 08/09 mapa jak poprzednia z Toyoty również nie gada niestety nie ma też nazw ulic pokazanych na mapie jak jest to w Jaguarze. Niestety nie miałem się jeszcze okazji z nią przejechać.

Ostatnio edytowane przez lukaszsk ; 28-02-2009 o 11:20
lukaszsk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2009, 16:55   #735
nsc20
ford::amateur
 
Imię: tomek
Zarejestrowany: 07-11-2008
Skąd: batorz
Model: focus
Silnik: 1,6 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 6
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Koledzy pytanie, czy po wgraniu update pin pozostaje ten sam czy sie zmienia?
nsc20 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2009, 23:21   #736
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Zostaje
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2009, 06:59   #737
mazik73
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-07-2008
Skąd: Wawa
Model: Mondeo, automat, DENSO
Silnik: TDCI 2.0 130KM
Rocznik: 2005
Postów: 8
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał lukaszsk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie wrzuciłęm płytę z mapą 08/09 mapa jak poprzednia z Toyoty również nie gada niestety nie ma też nazw ulic pokazanych na mapie jak jest to w Jaguarze. Niestety nie miałem się jeszcze okazji z nią przejechać.
No właśnie, a czy u kogokolwiek mapa Toyoty, wersja 07-08 i ta nowa 08-09, pokazuje nazwy miejscowości i ulic, jak to robi mapa Jaguara ?
Przeczytałem cały wątek i nie znalazłem jasnej deklaracji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ty lukaszsk jeździłeś na poprzedniej mapie Toyoty, miałeś taki sam efekt końcowy jak w nowej, czyli brak jakichkolwiek nazw ?
mazik73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2009, 20:30   #738
lukaszsk
ford::average
 
Avatar lukaszsk
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: Siemianowice Śląskie
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCi 130KM
Rocznik: 12.2005
Postów: 118
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Zgadza się mapa nie pokazuję wcale nazw ulic.
lukaszsk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-03-2009, 00:34   #739
mazik73
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-07-2008
Skąd: Wawa
Model: Mondeo, automat, DENSO
Silnik: TDCI 2.0 130KM
Rocznik: 2005
Postów: 8
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

A jak w praktyce wygląda nawigowanie z mapą bez nazw i bez komunikatów głosowych ?
Czy udaje się nie zabłądzić ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżdżę teraz na mapie z jaguara, ale jest ona coraz bardziej nieaktualna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i pomyślałem o małym updacie.
Czy nowa toyota jest choć w tym samym stopniu sprawna co kotek ?
Czy oznaczenie kategorii dróg jest choć troszkę lepsze, co pozwola algorytmowi na wyznaczenie bardziej optymalnej drogi ?
Chciałby ktoś króciutki elaborat porównawczy tych dwóch map nam zaprezentować ?
pzdr
mazik73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-03-2009, 18:26   #740
Bien11
ford::average
 
Avatar Bien11
 
Zarejestrowany: 19-12-2007
Model: Mondeo Ghia HTB
Silnik: 2.0 TDCI 130/6
Rocznik: 2005
Postów: 191
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał mazik73 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jak w praktyce wygląda nawigowanie z mapą bez nazw i bez komunikatów głosowych ?
Czy udaje się nie zabłądzić ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżdżę teraz na mapie z jaguara, ale jest ona coraz bardziej nieaktualna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i pomyślałem o małym updacie.
Czy nowa toyota jest choć w tym samym stopniu sprawna co kotek ?
Czy oznaczenie kategorii dróg jest choć troszkę lepsze, co pozwola algorytmowi na wyznaczenie bardziej optymalnej drogi ?
Chciałby ktoś króciutki elaborat porównawczy tych dwóch map nam zaprezentować ?
pzdr
jezdzilem na toyocie 2008 dlugo i powiem ze mocno przeszkadzala mi jej niekompatybilnosc
- brak nazwy ulic, miast, numerow drog
- brak komunikatow głosowych - najbardziej co mnie denerwowalo
- brak zbiornikow wodych, terenow zielonych i oznaczen POI
- przy duzej skali wogole mapa znika wiec przy planowaniu trasy nic nie widac
- niekompatybilne sa tez strzalki w trybie radia

ja osobiscie nie widzialem lepszego pokrycia czy oznaczenia drog na Toyocie a jezeli chodzi ow wyzanaczanie trasy to zalezy to juz od algorytmu nawigacji a nie plyty

Zaznaczam ze porownuje tu wersje z 2008!!
Bien11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.