Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-03-2009, 12:05   #21
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Odp: ford g. wort?

Cytat:
Napisał Pietro71 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzisz tak sie dzieje jak sie kupuje stare klamoty ,Stare to jest dobre wino i skrzypce,
Mowisz tak bo masz nowe auto, czy nie masz szacunku do starych samochodów.
Dla przykładu, ładnie zrobiony i zadbany escort, przyciagnie wiecej uwagi i ludzi niz np mondeo mk3 z salonu
Samochód nie odzwierciedla człowieka, tylko człowiek odzwierciedla samochód.

Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2009, 12:48   #22
cornholio01
ford::advanced
 
Avatar cornholio01
 
Zarejestrowany: 30-10-2007
Skąd: Sun City
Model: Ford Mustang,Expedition
Silnik: 3.8 v6,5,4 V8
Rocznik: 1995
Postów: 252
Domyślnie Odp: ford g. wort?

Cytat:
Napisał Pietro71 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzisz tak sie dzieje jak sie kupuje stare klamoty ,Stare to jest dobre wino i skrzypce,
nikoniecznie,jest sporo starych samochodów,które sa bardzo zadbane i jezdza bez problemu,zalezy ilu wlascicieli mial taki samochód i jak oniego dbali
cornholio01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2009, 15:12   #23
jacol1826
ford::advanced
 
Avatar jacol1826
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 31-01-2008
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Model: Mondeo MK I Sedan automat.
Silnik: 1.8 16V+gaz(115 kM)
Rocznik: 1996
Postów: 219
Thumbs up Odp: ford g. wort?

Forda porobisz i możesz śmiało bezawaryjnie jeżdzić.Miłej,bezpiecznej i bezawaryjnej jazdy.Pozdro.
jacol1826 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2009, 18:21   #24
Axel
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-02-2009
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 15
Domyślnie Odp: ford g. wort?

Przede wszystkim o Forda, jak o każdy samochód trzeba dbać. Im auto starsze, tym bardziej potrzebuje troskiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jeśli w pewnym momencie ktoś przestał dbać, ale nie przestał jeździć to szczególnie po 16 letnim aucie nie można spodziewać się cudów.

Ja jestem bardzo zadowolony z Mondeo, jednak kilka lat temu miałem okazje przez nie cały rok jeździć Escortem i auto pomimo, że wtedy 4 letnie sprawiało problemy. Jakość aut Forda zdecydowanie się podniosła na początku XXI w. natomiast starsze Fordy nie grzeszyły trwałością i bez awaryjnością.
Axel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2009, 19:23   #25
wojtekor
ford::specialist
 
Avatar wojtekor
 
Zarejestrowany: 24-01-2009
Skąd: Edinburgh
Model: Scorpio GHIA-X
Silnik: 2.3 R4 16v Automatic
Rocznik: '97
Postów: 759
Domyślnie Odp: ford g. wort?

stara prawda o kupnie uzywanych aut; patrz co bierzesz!
Ja swoje Scorpio kupilem calkiem niedawno, przed zakupem ogladalem tuziny podobnych aut i kupilem egzemplarz z najlepsza historia serwisowa jaka sobie mozna wyobrazic, zawiera nawet rachunki za pojedyncze zarowki. Sama transakcje rozciagalem w czasie by poznac troche wlasciciela bo jaki czlowiek tak dba o rzeczy.
Efektem tego mam piekny, zadbany samochod, ktory poza konserwacja podwozia po zakupie i wymiana oleju nie kosztowal mnie nic a mechanicy byli zdziwieni bo jak mowili nie widzieli w zyciu takiego rocznika Forda w tak dobrym stanie.

Kazdy samochod wymaga tego by o niego dbac, a im starszy tym wiecej troski musisz mu okazac. I jak to z uzywanymi autami kazdej marki, uwazaj co kupujesz, bo albo bedziesz sie cieszyl przez jeszcze dlugie kilometry swietnym autem albo bedziesz plakal na poboczu...

kazdy rzech g. wort Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niezaleznie od marki.
wojtekor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2009, 20:12   #26
dyha
ford::advanced
 
Avatar dyha
 
Imię: Witold
Zarejestrowany: 05-06-2008
Skąd: KR / KMY
Model: Skoda Octavia II FL
Silnik: 1,9 TDi
Rocznik: 2009
Postów: 360
Domyślnie Odp: ford g. wort?

Cytat:
Napisał Coster12 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

"ford g. wort?"

czy macie tez czasami takie odczucie ze te slowa nie wziely sie z niczego? kupilem mojego nie caly miesiac temu no i ciagle mam z nim problemy, zrobie jedno pochodzi troche psuje sie i dodatkowo jeszcze cos innego pada

Krótko na temat...
Tego typu opinie szerzone są właśnie przez takich użytkowników forda jak Ty. Bez urazy oczywiście, ale wszelkie niedomagania podciągane są pod krążące obiegowe opinie o awaryjności danej marki, jednocześnie oddalając od siebie myśl o tym, że kupując dany konkretny model sami popełniliśmy błąd oceniając jego stan techniczny, czyli krótko mówiąc kolego: przeliczyłeś się..
__________________
BYŁ: Ford Focus kombi 1,6 16V ZETEC 2002r MKI FL (5 lat razem)
JEST: Skoda Octavia combi 1,9 TDi 2009r FL
dyha jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2009, 20:59   #27
wojtekor
ford::specialist
 
Avatar wojtekor
 
Zarejestrowany: 24-01-2009
Skąd: Edinburgh
Model: Scorpio GHIA-X
Silnik: 2.3 R4 16v Automatic
Rocznik: '97
Postów: 759
Domyślnie Odp: ford g. wort?

ladnie dyha powiedzial...
wojtekor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2009, 23:31   #28
cornholio01
ford::advanced
 
Avatar cornholio01
 
Zarejestrowany: 30-10-2007
Skąd: Sun City
Model: Ford Mustang,Expedition
Silnik: 3.8 v6,5,4 V8
Rocznik: 1995
Postów: 252
Domyślnie Odp: ford g. wort?

trafil w sedno sprawyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cornholio01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2009, 23:43   #29
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,526
Domyślnie Odp: ford g. wort?

Cytat:
Napisał cornholio01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak sie kupi parcha to potem sie narzeka - ot smutne aleprawdziweGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wszystko w temacie.


Moze kolega napisze co dokladnie.


Bo ostatnio mi znajomy mowil ale jakis tam samochod jest drogi w utrzymaniu.
Sie go pytam co robil , a on ? nooo klocki wymienilem , olej , filtry , opony....
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2009, 15:15   #30
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Odp: ford g. wort?

A no właśnie to można nazwac syndromem zagranicznego robola, który jedzie do pracy za granice w jednym celu, po przyjeżdzie za wiekszosc co zarobi kupi sobie jak nalepszy samochód, a pózniej płacz bo klocki i tarcze kosztują 1500zł
Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2026 DragonByte Technologies Ltd.