![]() |
|
|||||||
|
Dołącz teraz!
|
|
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum! |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten temat |
|
|
#1 |
|
ford::advanced
![]() Zarejestrowany: 11-04-2009
Skąd: Warszawa
Model: Tiguan II/BMW F30 Estoril Blue
Silnik: 2.0 TFSi 220 KM/335i Xdrive
Rocznik: 2016/2012
Postów: 336
|
Temat z działu mondeo :
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Nie wiem jak wy ,ale ja od początku użytkowania słysze (głównie podczas cofania) jak się przelewa paliwo w baku. Myślałem na początku,że mam jakieś problemy z tylnym zawieszeniem,ale teraz już jestem pewny co do diagnozy tego dziwnego odgłosu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. U Was też to występuje ? Spróbujcie się dobrze wsłuchac.
__________________
Pozdrawiam |
|
|
|
|
|
#2 |
|
ford::advanced
![]() Zarejestrowany: 18-03-2009
Model: S-Max
Silnik: EcoBlue 190KM
Rocznik: 2020
Postów: 423
|
Tak - chlupocze. Ale tylko po zatankowaniu do pełna. Jak ok 1/5 baku zejdzie to już nie chlupocze.
|
|
|
|
|
|
#3 | |
|
ford::advanced
![]() Zarejestrowany: 02-04-2009
Skąd: Poznań
Model: S-MAX Platinium X Navi DVD
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 217
|
Cytat:
Trzeba się niestety przyzwyczaić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. |
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
ford::average
![]() Zarejestrowany: 20-04-2009
Skąd: kuj-pom
Model: S-MAX Platinium X
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 94
|
Jakby się przysłuchać to pewnie w 3/4 samochodów tak jest. Tak miałem w omedze, w passacie i vwt4, więc i tu się przyzwyczaiłem.
|
|
|
|
|
|
#5 | |
|
ford::advanced
![]() Zarejestrowany: 11-04-2009
Skąd: Warszawa
Model: Tiguan II/BMW F30 Estoril Blue
Silnik: 2.0 TFSi 220 KM/335i Xdrive
Rocznik: 2016/2012
Postów: 336
|
Cytat:
Chyba ,że na stare lata się robię jakiś dziwny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam |
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
ford::amateur
![]() Zarejestrowany: 01-07-2009
Skąd: Sopot
Model: S-Max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2010
Postów: 6
|
Chlupie, chlupie... Ale moim zdaniem słychać to dlatego że S-Max jest bardzo słabo wygłuszony z tyłu.
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
ford::average
![]() Imię: garry
Zarejestrowany: 25-01-2019
Skąd: Trójmiasto
Model: A5
Silnik: 1.8
Rocznik: 2016
Postów: 90
|
Odkopuję temat. Przelewa mi się paliwo w S-Max Vignale 2020. Zazwyczaj od ruszenia do 30-40 km. Auto nowe, mam zrobione tylko ok. 1500 km. Irytujące to jest.
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
ford::professional
![]() Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 31-08-2011
Skąd: Gliwice
Model: S-MAX ST / Focus Active, wnętrze Vignale
Silnik: 2.0 TwinTurbo/1.5 EB
Rocznik: 2020/2020
Postów: 1,601
|
Chlupało w mk1, chlupie w mk2.
Sam kiedyś odstawiłam do mechanika auta z uwagi ma dziwne odgłosy. Wystarczy jeździć na rezerwie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Potwierdzam że smax to jedyne auto jakim jeździłem z tak odczuwalnym efektem. Przypomina to płasko-denne jachty z chlupotem wody w porcie. |
|
|
|
|
|
#9 | |
|
ford::average
![]() Imię: Leszek
Zarejestrowany: 25-12-2012
Skąd: Olecko
Model: S-Max PowerShift
Silnik: 2.0 TDCI, 163 km
Rocznik: 2011
Postów: 171
|
Cytat:
Kiedyś myślałem, że może mam zbiornik zbyt luźno dokręcony. |
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
ford::average
![]() Imię: Daniel
Zarejestrowany: 07-03-2019
Skąd: Warszawa
Model: S-max
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2023
Postów: 152
|
A ktoś próbował izolować akustycznie zbiornik moze? Z Firma wow I Pyramide, mi tak bardzo nie przeszkadza, szczególnie jak wsiądę po jeździe z otwartym dachem
Slychac glownie po zalaniu do pełna. |
|
|
|