Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-10-2009, 21:21   #11
Krzysieq
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-01-2007
Skąd: Gdynia
Model: MONDEO MKIII
Silnik: TDCi 130 KM
Rocznik: 2004
Postów: 24
Domyślnie Odp: Polskie menu w NAVI DENSO :)

Cytat:
Napisał siteman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
aby były komunikaty głosowe pl, należy już ingerować w soft Navteq-a. O ile zmiana języka w firware jest łatwa, o tyle ingerencja w system plików w mapach, tak prosty już nie jest . Nie umniejsz to jednak wkładu gości z Audiomaniaka, że podjęli się tego.

Chłopaki z Audiomaniaka wiedzą jak zrobić te komendy głosowe, nie jest to da niech żaden problem. Natomiast wymaga to sporo czasu, którego w tej chwili nie maja. Wiem dobrze ile pracy kosztowało ich zrobienie tego polskiego menu do Denso, także komendy głosowe to kwestia czasu. Poza tym uważam że znajdzie się zawsze kilka osób którym obsługę navi język polski ułatwi.

P.S. Oni potrafią również edytować i zmieniać pliki w mapach. Maja duże doświadczenie w tej materii o czym miałem się możliwość przekonać osobiści naście razy.

Ostatnio wgrywali komunikaty głosowe i polskie menu do BMW serii 3 ( MODEL 2007) mojego znajomego, naprawdę rewelka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Był: Ford Mondeo MKIII Ghia TDCi 130 KM (Schwarz Panther Metallic) - Na bogato
Jest:Ford Mondeo MKIII Ghia TDCi 130 KM MOPF(Cosmic Silver Metallic)-Na bogato+Navi Denso
Pozdrawiam
Krzysieq

Ostatnio edytowane przez Krzysieq ; 14-10-2009 o 21:26
Krzysieq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2009, 22:06   #12
elektriko
ford::beginner
 
Avatar elektriko
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 14-08-2006
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 2.2
Rocznik: 2006
Postów: 24
Domyślnie Odp: Polskie menu w NAVI DENSO :)

to może potrafią chociaż podmienić język w VC?
Ja mam panią, która mówi coś do mnie po włosku (rozumiem "sii dii i "navigacjooone"), z angielką już spokojnie bym sobie poradził ;-)
__________________
..:nobody expects the spanish expedition:..
elektriko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2009, 06:11   #13
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: Polskie menu w NAVI DENSO :)

Jak narazie nie potrafią. Zadzwoń, to się dowiesz.
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2009, 07:25   #14
siteman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-02-2008
Skąd: GDAŃSK
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 242
Domyślnie Odp: Polskie menu w NAVI DENSO :)

Cytat:
Napisał Krzysieq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio wgrywali komunikaty głosowe i polskie menu do BMW serii 3 ( MODEL 2007) mojego znajomego, naprawdę rewelka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wydaje mi się, że z mapami Navteq-a nie pójdzie tak łatwo, już parokrotnie na tym forum i nie tylko próbowano edytować pliki od Navteq-a i nic, ale trzymam kciuki, może komuś się uda...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
siteman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2009, 07:34   #15
Krzysieq
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-01-2007
Skąd: Gdynia
Model: MONDEO MKIII
Silnik: TDCi 130 KM
Rocznik: 2004
Postów: 24
Domyślnie Odp: Polskie menu w NAVI DENSO :)

Cytat:
Napisał siteman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wydaje mi się, że z mapami Navteq-a nie pójdzie tak łatwo, już parokrotnie na tym forum i nie tylko próbowano edytować pliki od Navteq-a i nic, ale trzymam kciuki, może komuś się uda...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Wiesz, polskie menu w Denso kilka miesięcy temu to też była abstrakcja i rzecz niewykonalna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Był: Ford Mondeo MKIII Ghia TDCi 130 KM (Schwarz Panther Metallic) - Na bogato
Jest:Ford Mondeo MKIII Ghia TDCi 130 KM MOPF(Cosmic Silver Metallic)-Na bogato+Navi Denso
Pozdrawiam
Krzysieq
Krzysieq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2009, 16:47   #16
siteman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-02-2008
Skąd: GDAŃSK
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 242
Domyślnie Odp: Polskie menu w NAVI DENSO :)

Krzysiek akurat język menu angielski nie przeszkadza, firmware edytuje się prosto,ale jak zrobią komunikaty pl w plikach Navteq-a, to pełen szacun.
siteman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2009, 17:50   #17
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,735
Domyślnie Odp: Polskie menu w NAVI DENSO :)

By mogli zrobić komendy w BTVC musieli by mieć taki moduł a nie mają.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-10-2009, 08:07   #18
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,735
Domyślnie Odp: Polskie menu w NAVI DENSO :)

Jeszcze jedno - skoro Krzysieq tak blisko mieszka speców z audiomaniaka to może by tak poeksperymentować z kamerą cofania lub odtwarzaniem filmów z DVD.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-10-2009, 13:09   #19
Krzysieq
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-01-2007
Skąd: Gdynia
Model: MONDEO MKIII
Silnik: TDCi 130 KM
Rocznik: 2004
Postów: 24
Domyślnie Odp: Polskie menu w NAVI DENSO :)

Cytat:
Napisał RECONDO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeszcze jedno - skoro Krzysieq tak blisko mieszka speców z audiomaniaka to może by tak poeksperymentować z kamerą cofania lub odtwarzaniem filmów z DVD.
Kiedyś rozmawiałem z nimi na ten temat i niestety nie da sie tego zrobic. Ale bede u nich we wtorek to zapytam raz jeszcze.
__________________
Był: Ford Mondeo MKIII Ghia TDCi 130 KM (Schwarz Panther Metallic) - Na bogato
Jest:Ford Mondeo MKIII Ghia TDCi 130 KM MOPF(Cosmic Silver Metallic)-Na bogato+Navi Denso
Pozdrawiam
Krzysieq
Krzysieq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2009, 16:39   #20
Timon83
ford::beginner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 01-09-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus S-MAX
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 22
Domyślnie Odp: Polskie menu w NAVI DENSO :)

Ja również dzwoniłem, 500 zł sobie śpiewają za zmianę języka. Szacun dla nich za zabranie się do tematu, ale musiałbym mieć chyba po chińsku, żeby wydawać pięć stów... ;P

Ostatnio edytowane przez Timon83 ; 20-10-2009 o 16:43
Timon83 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.