Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-11-2009, 17:24   #31
FOX2
ford::average
 
Avatar FOX2
 
Zarejestrowany: 21-01-2009
Skąd: Toruń, W-wa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCi 125HP
Rocznik: 2003
Postów: 82
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie AC+OC

Cytat:
Napisał kristof70 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w takim razie skoro cena jest nie teges, to na kuszącą ta oferta niewygląda
Czasami warto dopłacić niż później tracić czas, pieniądze i nerwy. Porównaj ceny części w ASO i na allegro to może zmienisz zdanie.

__________________
"Whether you think you can or whether you think you can't, you're right." - Henry Ford
"Don't never let somebody tell you, you can't do something"
"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed"
FOX2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2009, 17:58   #32
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie AC+OC

Witam moje ubezpieczenie auta jest w InterRisk suma OC i AC wynosi 3252 zł od sumy 88000.Wcześniej ubezpieczałem inne auta w PZU, mam 60% zniżki w OC. AC nigdy nie miałem przyznali mi promocję zniżka za zniżkę czyli 30%/30% którą miałem w PZU.
Wykupiłem pełny pakiet.
Pozdrawiam.
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2009, 18:58   #33
werdum
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie AC+OC

Tak, link4 chyba jako jedyne towarzystwo w którym możesz ubezpieczyć takie autko (chodzi o wiek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., nie pamiętam ilu sięga ta granica, ale w każdym razie można i nie są to jakieś zabójcze ceny, ot taka nisza rynkowa. Wiecej info na pewno znajdziesz u nich na stronie.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2009, 14:57   #34
dzindzer
ford::average
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 07-01-2009
Skąd: Kraków
Model: Focus C-Max
Silnik: 1,6 TDCI 109KM
Rocznik: 2004
Postów: 50
Exclamation Odp: Ubezpieczenie AC+OC

Ogolnie mowiac to jak wiadomo kwota ubezpieczenia zalezy od wielu czynnikow wiec pisanie ze ja zaplacilem 400 w link a ja 230 w axa nie ma sensu ...

Najwazniejsze jest doswiadczenie ludzi ktorzy uczestniczyli w wypadku (posiadaczy AC), ktorzy mieli przyjemnosc lub nieprzyjemnosc egzekfowania odszkodowania od ubezpieczyciela!! Jezeli ktos mial tania skladke i w momencie szkody dostal zwrot dosc szybko ( do 30stu dni) to O TO CHYBA CHODZI Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jezlei natomiast ktos zaplacil za AC 500pln a potem buja sie przez pol roku zeby cokolwiek odzyskac to raczej jest porazka ..

Jak juz ktos zauwazyl w przypadku wyboru OC najwazniejsze jest to zeby zaplacic jak najmniej (tylko zeby cala szkode likwidowal ubezpieczyciel) bo z tego nic nie mamy w razie wypadku (wazniejsze jest NNW).

troche informacji o FU ... warto poczytac opinie - jednak nalezy do tego podejsc z dystansem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez dzindzer ; 13-11-2009 o 23:49
dzindzer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2009, 16:34   #35
mareasb
ford::average
 
Avatar mareasb
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 13-11-2009
Skąd: podbeskidzie
Model: mondeo mk3, mk4
Silnik: 2.0 TDCi 130KM, 2.0 TDCi 143KM
Rocznik: 2002, 2007
Postów: 102
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie AC+OC

Ostatnio również byłem na etapie "u kogo ubezpieczyć" - miałem wolne i na spokojnie mogłem się rozejrzeć za warunkami AC + OC i powiem jedno - w podobnej cenie i z podobnymi warunkami każdy ubezpieczyciel startuje, jednak kiedy dochodzi do konkretów to pojawiają się problemiki typu "zalicze Pana zniżkę z OC do zniżkiAC ale jak mi Pan przyniesie kwitki z lat płacenia OC - tak jakby nie mogli spisać z ostatniej polisy - bo ponoć mogłem gratis dostać odrazu te zniżki (to w PZU), w allianz - ne mogą znieść udziału własnego w zdarzeniu - a i tak kosmiczne składki wychodziły pomimo kontynuacji, postanowiłem wybrać pomiędzy Liberty, Axa a Hestią - i wybrałem tam gdzie najtaniej mi wyliczyli składkę -ale na moich warunkach -części nowe (nie używki) w autoryzowanych serwisach, bez udziału własnego, z assistans (na Polskę - dość ciekawe - z wymianą koła nawet pod blokiem ponoć, z zatrzaśniętym kluczykiem w trasie, zastępczym autem, holowaniem itp), zielona karta, NNW - jak wyjdzie w praniu - nie wiem... ale suma na wypadek kradzieży lub szkody całkowitej - tak jak wcześniej wspominano - na dzień szkody. Podałem numer polisy znajomego z forum co mi to polecił i dali mi 100 zł zniżki (a jemu bon 50 zł na zakupy - dobre i to), przy 50% zniżki na OC i braku zniżek z AC (bo nie płaciłem wcześniej) zapłaciłem w mondeo MK3 (2002r)za ten pakiet 1410 zł (pewno jak by był alarm było by taniej) - liberty chciało tyle samo - ale naczytałem sie o nieuprzejmości przy likwidacjach szkód to nie skorzystałem, póki co to ładnie i szybko -zadzwoniłem do AXA za dwa dni prezyjechał rzeczoznawca i fotki porobił a za nastepne dwa dni przyszedł kwitek do zapłaty za polisę no i na drugi dzień po opłatach była polisa - może to nie od ręki - ale wygodnie i taniej. W razie gdyby ktoś chciał się zdecydować na AXA to może podać numer mojej polisy i ja dostanę 50 zł na zakupy a Ty 100 zł zniżki - chyba sie to każdemu opłaca (a na pewno ubezpieczycielowi). Moja polisa to :

AC/1601344/00 - Paweł - tyle starczy podać przy podawaniu danych i dają zniżkę 100zł

Jak wyjdzie w praniu sie okaże.... mam nadzieje że będzie dobrze. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. gdyby ktoś miał problemy z AXA to również niech doradzi jakie i jak im zaradzić przed podpisaniem umowy.
mareasb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2009, 17:34   #36
Pinki
ford::expert
 
Avatar Pinki
 
Zarejestrowany: 10-01-2006
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2015
Postów: 2,815
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie AC+OC

Axa super miałem tam Mk2 ubezpieczone do OC - ok
ale AXA i AC hmm no właśnie nie podadzą ci na jaką wartość masz AC bo to jest na dzień szkodyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja w lipcu wymogłem, żeby mi powiedzieli ile by to było na dziś?
to za mk3 ghia v6 z 2002 było to średnio 17000 zł
śmiech na sali a że średnio to znaczy, że może być jeszcze mniej w przypadku konkretnego egzemplarza
__________________
Jeden Procent dla "Małego Komika"
Jest:
BMW E61 LCI 520D
Ford Fiesta MKVII 1.25 82 PH GOLD
były
Ford Mondeo MKIII 2.5 V6 GHIA SPRZEDAM http://www.polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/56936
Ford Mondeo MKII 1.8 16V LPG , CB on-board http://polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/2216
Pinki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2009, 18:03   #37
damian0016
ford::advanced
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 24-11-2008
Skąd: Sandomierz
Model: mondeo
Silnik: 16V 1.8
Rocznik: 1998
Postów: 358
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie AC+OC

erogo hestia
damian0016 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2010, 12:49   #38
ernestpierwszy
ford::advanced
 
Avatar ernestpierwszy
 
Zarejestrowany: 27-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo IV - automat
Silnik: 2.0 TDCi-140KM Vmax-208 km/h
Rocznik: 2009
Postów: 416
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie AC+OC

Ponoć od poniedziałku (31.05) PZU mocno podnosi składki, więc jak ktoś ma ubezpieczenie u nich to niech szybko przedłuża...
Oczywiście warto tą informację sprawdzićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Regulamin pkt. 23 i 24

bez samochodu
ernestpierwszy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2010, 17:41   #39
p_smok
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-01-2009
Model: Mk3 sedan
Silnik: 1.8 benzyna
Rocznik: 2001
Postów: 11
Smile Odp: Ubezpieczenie AC+OC

Mam co prawda MK3, ale polecam PTU, ponieważ w tamtym roku przy 30% zniżce OC i 0% na AC, NW, zapłaciłem 1052 zł ( samo OC w tym pakiecie wyszło 176 zł) . Dodatkowo w tej cenie jest ubezpieczenie mieszkania na rok + wyposażenie mieszkania do 20 tys. zł.
Tydzien po kupnie auta koleś na parkingu urwał mi lusterko , lekko zarysowal błotnik i uciekł...
Z mojego AC w tydzień dostałem 700 zł.
p_smok jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2010, 18:14   #40
blur
ford::advanced
 
Avatar blur
 
Zarejestrowany: 06-10-2006
Skąd: Łęczna/lubelskie
Model: był :(Mondeusz ST 220
Silnik: 3 lytry ;)
Rocznik: 11.2004
Postów: 458
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie AC+OC

A ja mam od kilku lat w PZU. Ubezpieczenie na kwotę 40.000,- zł w pakiecie, cena 1320 PLN + 25 PLN pakiet autoszyba.

W ubiegłym roku gościu się zagapił i zmienił pas przedmna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Od zgłoszenia szkody do zaksięgowania środków na moim koncie 3 dni robocze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jak zwykle w takich sytuacjach, zgłaszałem szkodę z mojego AC a pózniej PZU dochodziło swoich należności od - w tym przypadku -HDI , bo tam ubezpieczony był sprawca kolizji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

W sumie miałem już 5-6 takich akcji i zawsze załatwione wszystko błyskawicznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

polecam i nie pracuję w PZU Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
----------------------------
A6 3.0 TDI @ 280 KM 560 nM quattro
blur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.