Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-12-2009, 19:37   #111
pebeel
ford::average
 
Avatar pebeel
 
Zarejestrowany: 14-08-2009
Skąd: wwa
Model: S-Max TS/ Jeep WJ
Silnik: 2.2 TDCI/ 4,7 V8
Rocznik: 2009/ 2001
Postów: 124
Domyślnie Odp: Co was w S-maxie rozczarowało

Cytat:
Napisał PepecK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
u mnie tak właśnie jest że wtedy się sama włącza i przy okazji ktoś, kiedyś w którymś wątku pisał że przy temperaturze zewnętrznej poniżej 4stopnie jak się zapala taka śnieżynka to automatycznie zaczyna mu działać tylna szyba ogrzewana - u mnie także, natomiast rozczarowało mnie to że przynajmniej u mnie sama, nawet po dłuższym czasie się nie wyłącza
No dobra. Odkryłem, że działa ale tylko przy włączonych wycieraczkach w trybie normalnym, w auto nie działa. Nie wiedzieć czemu.

pebeel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2009, 21:04   #112
PepecK
ford::average
 
Avatar PepecK
 
Zarejestrowany: 11-11-2006
Skąd: Starachowice
Model: S-max
Silnik: 1,8 TDCi 125KM
Rocznik: 2007
Postów: 72
Domyślnie Odp: Co was w S-maxie rozczarowało

Cytat:
Napisał pebeel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No dobra. Odkryłem, że działa ale tylko przy włączonych wycieraczkach w trybie normalnym, w auto nie działa. Nie wiedzieć czemu.
a czy w tym czasie przednie się ruszają? bo może jest tam jakiś obwód który musi być zamknięty żeby tylne działały?
PepecK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2009, 22:43   #113
buju
ford::average
 
Avatar buju
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 11-06-2009
Skąd: PL
Model: S-max \ inne
Silnik: 2.3 automat \ różne
Rocznik: 2009 \ różne
Postów: 79
Domyślnie Odp: Co was w S-maxie rozczarowało

Cytat:
Napisał pebeel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
.... miałem już kilka samochodów w życiu i wszystkie na postoju pokazywały zużycie na h
nie napisałem, że w innych autach jest inaczej, tylko, że nie zwróciłem uwagi na to bo jeżdżę wieloma różnymi autami. Siłą rzeczy zazwyczaj komp. jest ustawiony na temp lub licznik km. i nie zwracałem na to uwagi. Od początku mojej wypowiedzi chodzi tylko o sposób obliczania średniej spalania. Zawyża.

Ostatnio edytowane przez buju ; 09-12-2009 o 22:45
buju jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-12-2009, 09:37   #114
pebeel
ford::average
 
Avatar pebeel
 
Zarejestrowany: 14-08-2009
Skąd: wwa
Model: S-Max TS/ Jeep WJ
Silnik: 2.2 TDCI/ 4,7 V8
Rocznik: 2009/ 2001
Postów: 124
Domyślnie Odp: Co was w S-maxie rozczarowało

Cytat:
Napisał PepecK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a czy w tym czasie przednie się ruszają? bo może jest tam jakiś obwód który musi być zamknięty żeby tylne działały?
W tym czasie wycieraczki przednie działają. Tzn. są ustawione w trybie automatycznym. Jeżeli 2 sekundy przed wbiciem wstecznego właśnie oczyściły szybę to uznajemy, że się ruszają czy nie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zostawmy to - to w sumie pierdoły są Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Generalnie wozik jest miód malina. Miałem już w życiu 2 focusy (którch szczerze nienawidziłem za wygląd, zwłaszcza w środku ale uwielbiałem za sposób prowadzenia i przestronność wnętrza), miałem 2 mondeo mk3, miałem jeszcze parę opli, parę fiacików, dwie renówki, jedną toyotkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I powiem krótko - najlepiej, niezależnie od wyposażenia, silnika, modelu prowadziło mi się fordy. Toyotka też jest dobra w te klocki, bardzo zwrotny i "poręczny" samochód, gdzie kierownica ma związek z kołami, co wcale nie jest takie oczywste (np. w Vectrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).
Reasumując - jest parę dupereli, które mogłyby być inne lub poprawione ale generalnie kiedy się już jedzie fordem, zwłaszcza w zakrętach, tak troszkę szybciej (najlepiej na torze, rzecz jasna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) to wiele mu można wybaczyć i na wiele przymknąć oko bo daje dużo radości z jazdy.
Przynajmniej jak tak mam. Czego i Wam życzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pebeel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.