Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-01-2010, 21:06   #11
rufik
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-03-2009
Skąd: Łódź
Model: S-Max MK II
Silnik: 2.0 TDCI 150KM
Rocznik: 2017
Postów: 353
Domyślnie Odp: Padło mi radio - jakie zakupić

Co wy chcecie od tego radia 6000CD? Super się nim steruje, bo ma duże przyciski łatwo namierzalne "na ślepo" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

rufik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2010, 09:38   #12
pkrystek
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-06-2007
Model: Ford Focus MK2 sedan
Silnik: 2.0 TDCI 136KM
Rocznik: 2007
Postów: 95
Domyślnie Odp: Padło mi radio - jakie zakupić

Cytat:
Napisał rufik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co wy chcecie od tego radia 6000CD? Super się nim steruje, bo ma duże przyciski łatwo namierzalne "na ślepo" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No tak, ale radio służy do słuchania a nie do macania ;-) właśnie jak w temacie mam takie które już tylko służy do macania ;-)
pkrystek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2010, 10:31   #13
666zielony666
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 26-10-2009
Skąd: Gliwice
Model: ford focus
Silnik: 1.8 16v zetec
Rocznik: 1999
Postów: 29
Domyślnie Odp: Padło mi radio - jakie zakupić

witam mam pyatnie ? mam od nie dawna focusa I 99rok jest to sliczne czarne kombi w wersji GHIA < z tym drewienkiem w srodku> Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) zakochalem sie w nim he he ;p mialem starego seryjnego kaseciaka zmienilem na orginalne radio fordowskie na cd ale boli mnie ze nie ma mp3 czy sa radia z innych firm albo moga byc fordowskie z wyzszysz modeli forda ktore beda pasowac gabarytowo do starego focusa najlepiej z zielonym podswietlaniem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Prosze pollecie cos chcialbym zmienic ale nie wiem co i jak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)

p.s. a co do wycigania radia z focusa najlepsze sa 2 cienkie imbusy i raz jedna strone a raz druga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i nie ma sladu ;p
666zielony666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2010, 10:34   #14
666zielony666
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 26-10-2009
Skąd: Gliwice
Model: ford focus
Silnik: 1.8 16v zetec
Rocznik: 1999
Postów: 29
Domyślnie co moge wstawic za miast swojego 6000cd

witam mam pyatnie ? mam od nie dawna focusa I 99rok jest to sliczne czarne kombi w wersji GHIA < z tym drewienkiem w srodku> Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) zakochalem sie w nim he he ;p mialem starego seryjnego kaseciaka zmienilem na orginalne radio fordowskie na cd ale boli mnie ze nie ma mp3 czy sa radia z innych firm albo moga byc fordowskie z wyzszysz modeli forda ktore beda pasowac gabarytowo do starego focusa najlepiej z zielonym podswietlaniem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Prosze pollecie cos chcialbym zmienic ale nie wiem co i jak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)

p.s. a co do wycigania radia z focusa najlepsze sa 2 cienkie imbusy i raz jedna strone a raz druga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i nie ma sladu ;p
666zielony666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2010, 11:17   #15
Jester
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-05-2007
Skąd: Częstochowa
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 2,379
Domyślnie Odp: Padło mi radio - jakie zakupić

Możesz kupić 6000 z MP3, ale były awaryjne. Poszukaj przejściówki z gniazda AUX na jack 3,5 mm. Na pewno jest coś takiego do iPoda - można nawet zmieniać utwory z radia. Zadzwoń do najbliższego sklepu Car Audio i zapytaj co mają i ile kosztuje. Google i allegro też są twoimi przyjaciółmi :-)
__________________
Jeździsz jak wariat? Jesteś nadzieją polskiej transplantologii.
http://www.spritmonitor.de/en/detail/237674.html
Jester jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2010, 11:28   #16
666zielony666
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 26-10-2009
Skąd: Gliwice
Model: ford focus
Silnik: 1.8 16v zetec
Rocznik: 1999
Postów: 29
Domyślnie Odp: Padło mi radio - jakie zakupić

no wiem ale ludzie tu pisza i wklejaja linki z takim ladnym sony z focusa 2 zastanawiam sie czy podejdzie to do mojej jedynki
666zielony666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2010, 17:15   #17
sebapl01
ford::advanced
 
Avatar sebapl01
 
Zarejestrowany: 01-01-2009
Skąd: Daventry (UK)
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0TDCi 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 329
Domyślnie Odp: Padło mi radio - jakie zakupić

Cytat:
Napisał 666zielony666 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no wiem ale ludzie tu pisza i wklejaja linki z takim ladnym sony z focusa 2 zastanawiam sie czy podejdzie to do mojej jedynki
A po co będziesz robił takie kombinacje.
Kup sobie odpowiednią przejściówkę do focusa i będziesz mógł praktycznie każde normalne radio założyć. Te oryginalne radia zazwyczaj są strasznie kaszaniaste włącznie z CD6000 itp.
sebapl01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2010, 17:21   #18
sebapl01
ford::advanced
 
Avatar sebapl01
 
Zarejestrowany: 01-01-2009
Skąd: Daventry (UK)
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0TDCi 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 329
Domyślnie Odp: Padło mi radio - jakie zakupić

Cytat:
Napisał 666zielony666 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no wiem ale ludzie tu pisza i wklejaja linki z takim ladnym sony z focusa 2 zastanawiam sie czy podejdzie to do mojej jedynki
A po co będziesz robił takie kombinacje.
Kup sobie odpowiednią przejściówkę do focusa i będziesz mógł praktycznie każde normalne radio założyć. Te oryginalne radia zazwyczaj są strasznie kaszaniaste włącznie z CD6000 itp.
sebapl01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.