Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-03-2010, 08:24   #161
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie Odp: co kupicie po Focusie ?

Cytat:
Napisał sterowiec68 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja nie za bardzo rozumiem ludzi, którzy sami się unieszczęśliwiają. Skoro znalazłeś tyle niedoróbek, to po co kupiłeś fokę a nie Uno ? To jakaś pokuta czy jak ? No i 1szę raz widzę, że awaryjność nie jest ważna. Ważne są niedoróbki , choćby nawet się nie miały prawa zepsuć, bo ma sie inną wersję auta.
A ja po swoim C-Maxie kupię .... C-Maxa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Tylko poczekam aż okrzepnie nowa wersja z EcoBoostem. No i będzie wersja 7 osobowa,choć tylko po to żeby ostatni rząd siedzeń od razu wyjąć ale mieć przesuwne drzwi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
No ja tego do tej pory nie kumam .... ble ble , a sprzedac focusa to nie problem i kupic uno 0.9 fire i graGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nawet 3 takie sie kupi.

turbo dwumasa to sa niestety strony turbodiesla wiec ja takich rzeczy nie licze. Bo to samo wystepuje w innych markach renault peugot citroen , wszystkie silniki z turbo i dwumasa.

Znajomy narazie kula focusem 1 i jakos nie mysli go zmieniac. Znajac zycie nastepnym autem bedzie foka 1 po lifcie z benzynowym silnikiem

tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2010, 08:28   #162
Damiano16
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: co kupicie po Focusie ?

Cytat:
Napisał maureliusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bez komentarza... głową muru nie rozwalę...
BTW - wątek jest o Focusie a nie o C-Maxie...
Kolego .. Po...

1. Woda leję się przez uszkodzoną uszczelkę filtru kabinowego, np. ktoś ma pod podszybiem uszkodzoną rynienkę + uszkodzoną uszczelkę filtru kabinowego i woda leję się do środka... prosta sprawa. Wymienić podszybie, kupić nową uszczelkę i.. cieszyć się.

2. Jak już pisałem KAŻDY samochód ma niedoróbki ! Kup Sobie Uno i śmigaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Boże.. co ty sobie myślisz kolego.. Focus NOWY kosztuje ok. 60 tyś zł... I nie spodziewaj się że nie będzie miał on niedoróbek.. to nie Ferrari które kosztuje 1 milion !!! KOLEGO ZASTANÓW SIĘ TROCHĘ ! Jakby to było Ferrari za 1 milion i woda by się lała do środka to powiedział bym że faktycznie.....przewalili ten samochód.

Ostatnio edytowane przez Damiano16 ; 08-03-2010 o 08:34
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2010, 09:13   #163
niko123
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-03-2008
Model: Ford Focus II
Silnik: 1.6 TI-VTC
Rocznik: 2009
Postów: 236
Domyślnie Odp: co kupicie po Focusie ?

W nowym MOTORZE nr 8/2010 jest duży artykuł o FI w rubryce używane

http://img63.imageshack.us/i/img5480.jpg/
http://img215.imageshack.us/i/img5479.jpg/
http://img213.imageshack.us/i/img5481.jpg/

Oto najlepsze samochody używane

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Regulamin $23
niko123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2010, 11:42   #164
LuckyLuck
ford::average
 
Imię: Lucky
Zarejestrowany: 02-01-2008
Skąd: Kraków/Myślenice
Model: Cruze, 206, focus
Silnik: 2.0, 1.1, 1.8
Rocznik: 2009, 2001, 2000
Postów: 75
Domyślnie Odp: co kupicie po Focusie ?

Ja już kupiłem po focusie..... Cruze'a Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jest spora roznica... pod wieloma wzgledami!
__________________
Oby hulało bezawaryjnie!
LuckyLuck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2010, 11:59   #165
Dinar
ford::professional
 
Avatar Dinar
 
Zarejestrowany: 28-11-2007
Skąd: Kudowa Zdr.
Model: FF1+S-Max-Fiesta
Silnik: 2,0TDCI 130 aut - 1,4 TDCI
Rocznik: 2008r titan.- 2002r
Postów: 1,964
Domyślnie Odp: co kupicie po Focusie ?

Ja planuje coś z VAN-ów np.C-Max,mam na oku japończyki,honda lub mazda5.
Dinar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2010, 13:39   #166
LuckyLuck
ford::average
 
Imię: Lucky
Zarejestrowany: 02-01-2008
Skąd: Kraków/Myślenice
Model: Cruze, 206, focus
Silnik: 2.0, 1.1, 1.8
Rocznik: 2009, 2001, 2000
Postów: 75
Domyślnie Odp: co kupicie po Focusie ?

Kolega ma mazde 6 z poltora roku..... od pol roku szuka kupca i juz wiecej mazdy nie kupi - wieczne problemy z mechanika i elektryka....
__________________
Oby hulało bezawaryjnie!
LuckyLuck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2010, 14:07   #167
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie Odp: co kupicie po Focusie ?

Cytat:
Napisał LuckyLuck Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega ma mazde 6 z poltora roku..... od pol roku szuka kupca i juz wiecej mazdy nie kupi - wieczne problemy z mechanika i elektryka....
tak wlasnie rodza sie mity. Kupil trupa to ma problemy.

Tak samo u nas na alfy gadaja , kumpel 4 lata smigal 156. Fakt drogie i czeste do zmiany zawieszenie. Na nasze drogi sie nie nadaje. Reszta smigala.
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2010, 14:09   #168
kunte
ford::advanced
 
Avatar kunte
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 27-03-2009
Skąd: Katowice/Chorzów
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2010
Postów: 334
Domyślnie Odp: co kupicie po Focusie ?

Narazie co prawda nie planuję sprzedawać auta, ale następnym będzie na 100% Ford. Myślę o Focusie MK1 FL, albo Mondeo (w tym przypadku to bardzo odległe plany) w benzynie 1.6, albo jak będzie więcej pieniędzy to 2.0Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Poprzednio: Nissan Micra K11 93r. 1.3 16V; Ford Focus MK1 99r. 1.6 16V, piękne białe kombi
kunte jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2010, 15:56   #169
Filipeusz
ford::beginner
 
Imię: Filip
Zarejestrowany: 25-05-2009
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2001
Postów: 37
Domyślnie Odp: co kupicie po Focusie ?

Ford mondeo 2002/2003

Wspomóż naturę [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Filipeusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2010, 20:47   #170
majsterus_nt
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-12-2009
Skąd: wlkp
Model: czarny, grafit,turkus
Silnik: ,Pb,ON
Rocznik: 1993,1990
Postów: 197
Domyślnie Odp: co kupicie po Focusie ?

Cytat:
Napisał Damiano16 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I niech mi ktoś jeszcze powie że Focus jest zły....

A może tak... skończmy już ten temat.... Niech każdy sobie kupuje co chce... dla mnie Ford jest bardzo dobry, i na pewno następną furką będzie Focus II, albo S-Max.

Pozdrawiam.
ford nie jest zły, jest po prostu słaby..

dam Ci prosty przykład - mocowanie boczków drzwi - na śrubki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w którym aucie masz taką lipę. Wszędzie jest na wcisk na kołki. A w fordzie na wkręty jak....nie pamiętam chyba jakiś fiat tak miał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

i po co te nerwy......specjalisto..z polskiego miałem 3 na maturze, więc dzięki na lekcje polskiego. Jednak skończyłem politechnikę...

wymień mi po kolei jakie auta miałeś w swojej karierze: tylko ford??
__________________
Diagnostyka komputerowa pojazdów do rocznika 2010r. ..... i te jeżdące i te niejeżdżące......
majsterus_nt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.