Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-03-2010, 18:50   #11
Jitter
Fusioneer
 
Avatar Jitter
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-12-2009
Skąd: FZ
Model: Fusion Trend Gold-X
Silnik: DuraTec 1.4 (FXJA)
Rocznik: 2009
Postów: 686
Domyślnie Odp: Stuki w podszybiu pasażera

kubaw20055: Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przeraziłem się... Faktycznie jest tam tyle do poprawienia?

__________________
Signature coming soon...

Ostatnio edytowane przez Jitter ; 23-03-2010 o 19:06
Jitter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2010, 20:00   #12
emare37
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 23-08-2006
Skąd: raj
Model: 4 kółka
Silnik: 21KM
Rocznik: 1925
Postów: 235
Domyślnie Odp: Stuki w podszybiu pasażera

Cytat:
Napisał adam16 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To nic nie da bo po jakimś czasie gabka traci sprężystość i ......kupa! Przerabiałem ten manewr i teraz mam pełno niepotrzebnej gabki pod deską
to kiepski spec jestes..mowilem sztywna gabke..a nawet kawal gumy
emare37 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2010, 20:03   #13
emare37
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 23-08-2006
Skąd: raj
Model: 4 kółka
Silnik: 21KM
Rocznik: 1925
Postów: 235
Domyślnie Odp: Stuki w podszybiu pasażera

Cytat:
Napisał kubaw20055 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie trzeszczało niemiłosiernie prawe podszybie i po wielu nieudanych próbach mam cichutkie autko od ponad rokuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja równomiernie wcisnąłem gąbkę, ale od dołu (schowek) między tą gumę/wygłuszenie (?) a plastik pod szybą, zdejmowałem wszystkie słupki i kabelki mam poowijane taśmą izolacyjną + punktowo małe kawałki gąbki + tylne zaczepy oparć tylnej kanapy owinięte taśmą izolacyjną + usztywnione kostki pod fotelami przednimi + kawałeczek taśmy izolacyjnej na zawiasach i zaczepie schowka przed pasażerem + poowijane i otulone gąbką wszystkie kable w progach + kabelki owinięte taśmą izolacyjną w lampkach po sufitem + wszystko uszczelnione w tylnej klapie + usztywnione wszystkie spinki przednich słupków (teraz nie mają luzów) + to samo we wszystkich boczkach drzwi i trójkącikach przy lusterkach + usztywniony tunel środkowy, żeby nie miał luzów + owinięte delikatną warstwą taśmy izolacyjnej przycisk koło włącznika podg. tylnej szyby i miejsca na monety nad radiem + wszystkie zaczepy na słupkach drzwiowych i klapy bagażnika owinięte i nasmarowane gęstym smarem, żeby nie stukałyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To chyba wszystko, dużo nerwów mnie to kosztowało, ale komfort akustyczny nieporównywalny ze stanem poprzednim.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

to juz w ogole przerost formy nad trescia buhaha teraz to auto wyglada jak jedna wielka tasma izolacyjna ..wniosek z tego, ze jednak fusion rocz. 2003 to piwszoklaśne auto jest a nie te 4 letnie zlomy
emare37 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2010, 22:58   #14
kubaw20055
ford::expert
 
Avatar kubaw20055
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 29-08-2008
Skąd: Nowy Sącz
Model: Fiesta mk4 i pół/Fusion FL/ Focus mk3.0/ Fiesta mk7
Silnik: 1.3/1.4 Duratec/ 1.6 TDCI/ 1,25
Rocznik: 2000/2006/2011/2010
Postów: 2,550
Domyślnie Odp: Stuki w podszybiu pasażera

Ja przynajmniej coś z tym zrobiłem a nie tylko ględzęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To nie moja wina, że mamy takie drogi, że rozwalą każde auto w mgnieniu oka. Też jak wyjechałem z salonu to było cicho, ale teraz jest o wiele ciszej niż wtedy. Co do gabki i taśmy to wszystko dokładnie przemyślałem i rozplanowałem co gdzie i jak i nic nie widać i wcale nie uważam swojego auta za złom. Co do Fusiona przed fl to jego wnętrze to jedna wielka tandetaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
S P R Z E D A M :
Wyprzedaż garażowa, posiadam trochę części do różnych modeli Forda:
https://forum.fordclubpolska.org/sho...38#post3446638
kubaw20055 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2010, 06:35   #15
emare37
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 23-08-2006
Skąd: raj
Model: 4 kółka
Silnik: 21KM
Rocznik: 1925
Postów: 235
Domyślnie Odp: Stuki w podszybiu pasażera

No wiesz..nie mam potrzeby robienia przy aucie skoro nie ma z nim zadnych problemow a jezdzilo po roznych wertepach
przyznam racje ze wnetrze jest tandetne..ale lifting nie wiele pomogl temu samochodowi..i tak cale jest tandetne a na dodatek gorzej wykonane jak wersja pierwsza. Dlatego auto praktycznie jest na wylocie bez sentymentu. Po prostu klocek jezdzil bo jezdzil bez zadnej frajdy ani dynamiki. Obecnie nie kupil byl tego auta..dziwie sie ze ludzie sie na to rzucaja. Za chwile sprzedaz sie skonczy i ceny poleca w dol. Juz trudno znalezc klienta na uzywke. Jechalem na gielde z wywieszonymi kartkami to z handlarzy nikt nawet nie machnal a auto perfekt utrzymane. Wiec meczcie sie ludzie ze stukaki pukami i innymi usterkami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
emare37 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2010, 07:29   #16
kubaw20055
ford::expert
 
Avatar kubaw20055
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 29-08-2008
Skąd: Nowy Sącz
Model: Fiesta mk4 i pół/Fusion FL/ Focus mk3.0/ Fiesta mk7
Silnik: 1.3/1.4 Duratec/ 1.6 TDCI/ 1,25
Rocznik: 2000/2006/2011/2010
Postów: 2,550
Domyślnie Odp: Stuki w podszybiu pasażera

Chyba nie ma co się sprzeczać. Zapewne ilu użytkowników tyle różnych opinii. Każdy jeździ tym, co mu odpowiada i nie ma co dyskutować na ten tematGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
S P R Z E D A M :
Wyprzedaż garażowa, posiadam trochę części do różnych modeli Forda:
https://forum.fordclubpolska.org/sho...38#post3446638
kubaw20055 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2010, 08:56   #17
emare37
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 23-08-2006
Skąd: raj
Model: 4 kółka
Silnik: 21KM
Rocznik: 1925
Postów: 235
Domyślnie Odp: Stuki w podszybiu pasażera

Nie ma sprzeczki. To moja subiektywna opinia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
emare37 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.