Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Zloty > Zloty
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-08-2010, 23:34   #31
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,639
Domyślnie Odp: Zlot w Bieszczadach?

Cytat:
Napisał Agnesqa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i tak bedziesz pierwszy na niej
Lubię wiedzieć z kim będę wstawał nad ranem spod stołu...

__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!
Wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2010, 23:35   #32
mouzes
ford::advanced
 
Avatar mouzes
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Łódź
Model: 525, Smart 600 turbo brabus
Silnik: 2,5l. m51b25, 600ccm turbo75KM
Rocznik: 1995, 1999
Postów: 341
Domyślnie Odp: Zlot w Bieszczadach?

nad ranem czyli że koło południa, prosto na sniadaniową kiełbę z grilla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

aha ... jedna dobra rada dla organizatora Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie planujcie nic na sobotę przed południem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo Ciężko ludzi pozbierać, a jeszcze trudniej wpakować ich do samochdów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mouzes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2010, 23:44   #33
Agnesqa
M.O.D.
 
Avatar Agnesqa
 
Zarejestrowany: 29-06-2009
Skąd: Żywiec
Model: Mondeo, Kuga
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2010, 2018
Postów: 147
Domyślnie Odp: Zlot w Bieszczadach?

Cytat:
Napisał ciupaga28 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
z kim będę wstawał nad ranem spod stołu...
nad ranem to sie dopiero kładziemy a nie wstajemy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ale ja chętnie wstanę razem z Tobą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

spod stołu oczywiście hehe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Agnesqa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2010, 23:47   #34
mouzes
ford::advanced
 
Avatar mouzes
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Łódź
Model: 525, Smart 600 turbo brabus
Silnik: 2,5l. m51b25, 600ccm turbo75KM
Rocznik: 1995, 1999
Postów: 341
Domyślnie Odp: Zlot w Bieszczadach?

tylko że z tymn terminem troche lipa

niecały miesiąc między zlotami ? średnio to widzę ... dużo użytkowników forum, w tym ja, średnio może sobie pozwolić na dwa trzydniowe zloty w ciągu jednego miesiąca, nie mówiąc już o ludziach którzy mają na te zloty dużo dalej niż ja a napewno by się na nie pisali (szczecin, białystok, warszawa itp ...
mouzes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2010, 21:19   #35
Taselchoft
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-07-2010
Skąd: Sanok
Model: Ford Escort Cabrio XR [MK6]
Silnik: 1.8 16V Zetec
Rocznik: 1994
Postów: 14
Smile Odp: Zlot w Bieszczadach?

Jest nas dość dużo na forum i myślę, że każdy może pojechać gdzie chce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i kiedy. Jak nie będzie dość chętnych to zrobimy zlot w późniejszym terminie z tym że pod koniec roku ten pensjonat może być zamknięty. Mają podnosić piętro i kłaść baterie słoneczne na dachu.

Co do atrakcji to wiem, że w tamtym rejonie jeździ kolejka wąskotorowa. Jest też 10 minut na Słowację jak ktoś nie był to też można pojechać. Kto lubi chodzić po górach to na połoniny jest bardzo blisko.

Coś wymyślimy jak będzie więcej chętnych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Taselchoft jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2010, 22:20   #36
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: Zlot w Bieszczadach?

Cytat:
Napisał Taselchoft Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w tamtym rejonie jeździ kolejka wąskotorowa. Jest też 10 minut na Słowację
Jak dla mnie - bomba! Lubie takie kolejki, również kolejki do kasy z piwem na słowacji ;-P
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2010, 22:21   #37
ezop
ford::average
 
Avatar ezop
 
Zarejestrowany: 22-01-2007
Skąd: Gorlice
Model: mondeo ghia
Silnik: 2.0 TDDI, 1.8 16v
Rocznik: 2001, 1993
Postów: 50
Domyślnie Odp: Zlot w Bieszczadach?

mysle ze chetnych sciagnie wlsanie jakimis atrakcjami.
ezop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2010, 10:29   #38
mouzes
ford::advanced
 
Avatar mouzes
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Łódź
Model: 525, Smart 600 turbo brabus
Silnik: 2,5l. m51b25, 600ccm turbo75KM
Rocznik: 1995, 1999
Postów: 341
Domyślnie Odp: Zlot w Bieszczadach?

to ja proponuje juz teraz zacząć ustalać jakiś sensowny termin i polecieć z zapisami

jeśli chodzi o mnie to październik nie jest złym miesiącem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

aaaaaaa. no i domki/hotel muszą być w miarę ciepłe bo dzieci rozgrzewacza raczej zażywały nie będą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mouzes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2010, 10:46   #39
Komor
ford::advanced
 
Avatar Komor
 
Imię: M
Zarejestrowany: 17-04-2009
Model: Modeo MK5
Silnik: 2.0 TDCi 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 366
Domyślnie Odp: Zlot w Bieszczadach?

Słowacja przecież już nie opłacana, EUro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Teraz tylko CZ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Komor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2010, 11:12   #40
Agnesqa
M.O.D.
 
Avatar Agnesqa
 
Zarejestrowany: 29-06-2009
Skąd: Żywiec
Model: Mondeo, Kuga
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2010, 2018
Postów: 147
Domyślnie Odp: Zlot w Bieszczadach?

Cytat:
Napisał mouzes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
domki/hotel muszą być w miarę ciepłe bo dzieci rozgrzewacza raczej zażywały nie będą
mnie to i z rozgrzewaczem zimno jest ... brrr...

a.. no i tez za pażdziernikiem jestem.... najlepiej tak po wypłacie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Agnesqa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bieszczady , zlot


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2026 DragonByte Technologies Ltd.