Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-11-2010, 13:29   #41
studzinek26
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 12-05-2010
Skąd: PL
Model: S-max Titanium
Silnik: 2.0 TDCi Power Shift
Rocznik: 06.2016
Postów: 4
Domyślnie Odp: Czy światła LED zapalają się wraz ze światłami mijania?

Cytat:
Napisał Marcin72 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No ale jak piszą koledzy którzy kupili s-maxy gdzieś w IVQ 2010, ich światła dzienne czyli LED-y po włączeniu się świateł mijania przechodzą w stan świateł pozycyjnych (świeca słabiej). Wiec wszystko jest zgodne z prawem. Ci którzy się pospieszyli tak jak ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. maja tę opcję że albo świecą ledy jako światła dzienne, albo gasną gdy zapalą się światła mijania.

Ciekawe czy da się tak przesterować program aby mieć te funkcjonalność świateł co posiadacze wersji s-max z IVQ 2010?
Też jestem tego ciekaw, bo nie mogę się przyzwyczaić do ładnego białego światła z ksenonów w połączeniu z "żółtymi" postojówkami - wygląda to co najmniej nieciekawie.


Ostatnio edytowane przez studzinek26 ; 25-11-2010 o 13:33
studzinek26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-11-2010, 20:03   #42
fumfel
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-04-2010
Skąd: Bydgoszcz
Model: FORD S-MAX
Silnik: 2.0 T EcoBoost 203 KM
Rocznik: 2010
Postów: 132
Domyślnie Odp: Czy światła LED zapalają się wraz ze światłami mijania?

Cytat:
Napisał duss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jest jedna roznica:

- jak mam tylko mijania - to led'y swieca max sila, - tzn chodzi mi o swiatla do jazdy dziennej - liczy same led'y
- jak mam xenony wlaczone to led'y swieca srednia sila,
ja też tak chcę......
fumfel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-11-2010, 20:50   #43
duss
ford::average
 
Avatar duss
 
Zarejestrowany: 15-12-2007
Skąd: SK
Model: S-max Titanium S
Silnik: 2.2 IceWhite
Rocznik: 2010
Postów: 193
Domyślnie Odp: Czy światła LED zapalają się wraz ze światłami mijania?

Cytat:
Napisał studzinek26 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też jestem tego ciekaw, bo nie mogę się przyzwyczaić do ładnego białego światła z ksenonów w połączeniu z "żółtymi" postojówkami - wygląda to co najmniej nieciekawie.
wynien sobie zarowki na takie "5wat LED" sa na aukcjach dostepne i zamiast zoltych noskow beda ladne swiatelka....
__________________
________________________________________
FORD at stable: S-max2.2 TitaniumS 09/2010r
Dodatkowo w garażu:S-max-2007,FocusII,FistaMK7-2010
http://www.motostat.pl/user_images/23267/icon1.png
duss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-11-2010, 21:32   #44
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: Czy światła LED zapalają się wraz ze światłami mijania?

Cytat:
Napisał duss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wynien sobie zarowki na takie "5wat LED"
trochę się chłopak namęczy... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. teraz to chyba trzeba osłonę silnika ściągać by się do halogena dostać
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2010, 16:26   #45
maciej
ford::advanced
 
Avatar maciej
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Model: S-MAX II
Silnik: 2.0 FWD A8 190KM
Rocznik: 01-2020
Postów: 395
Domyślnie Odp: Czy światła LED zapalają się wraz ze światłami mijania?

Cytat:
Napisał Slartibartfast Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
trochę się chłopak namęczy... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. teraz to chyba trzeba osłonę silnika ściągać by się do halogena dostać
Spoko... tylko 2 śrubki wykręcasz, podnosisz reflektor do góry i już jest dostęp od tyłu do halogena Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
----> <a href=http://www.motostat.pl/user_images/25037/icon1.png target=_blank>http://www.motostat.pl/user_images/25037/icon1.png </a>
maciej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2010, 17:24   #46
slavco
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-03-2010
Model: Mondeo MK II | S-max po fl
Silnik: 2.0 benz Zetec | Duratec
Rocznik: 1998 | 2010
Postów: 119
Domyślnie Odp: Czy światła LED zapalają się wraz ze światłami mijania?

Też kusi, żeby tam białe LED'y dać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W końcu i tak te światła mają tylko dać znać, że coś stoi na poboczu i tyle.
Problem z tym jak to jest od strony prawnej. Przykładowo policjant nas zatrzyma i może się przyczepić do nich a światła mają taką homologację że mają tam wsadzone żarówki. Więc można by stwierdzić że niedozwolone przeróbki w aucie.

EDIT: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Zmiany w modelu 2011 patrzcie na najnowsze posty. Szczególnie Stonkera, jest zdjęcie jak świecą ksenony (lub światła mijania) z ledami
Czemu tych zmian nie wrzucili jak był facelift... gdzie tu sprawiedliwość...

Ostatnio edytowane przez slavco ; 27-11-2010 o 22:18
slavco jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.