Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Escort
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-10-2011, 23:35   #11
kamil-112
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wskazanie właściwego znaku koła pasowego

Cytat:
Napisał Magik123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dokładnie tak, jeszcze bym dał 1mm do przodu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ej no ale chłopaki jakaś tolerancja chyba jest co? chyba nic się nie stanie.. wydaje mi sie że jak demontowałem stary rozrząd to nie był tak dokładnie jak ten. Naprawdę długo sie tym bawiłem i ustawiałem i myślę że wszystko będzie wporządku chodzić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2011, 19:55   #12
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Odp: Wskazanie właściwego znaku koła pasowego

Tolerancja jest take ze pasek Ci zniweluje ta malutka róznice.
Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2011, 20:53   #13
kamil-112
 
Postów: n/a
Wink Odp: Wskazanie właściwego znaku koła pasowego

aha.. - czyli nie mam się już co bać i mogę spokojnie przekręcić kluczyk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Slawko ; 10-10-2011 o 21:13 Powód: nie cytujemy poprzednika
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2011, 21:18   #14
sado28
ford::specialist
 
Avatar sado28
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 08-01-2008
Skąd: woj.opolske(Kędzierzyn-Koźle)
Model: Focus MK 1 (kombi)
Silnik: 1,8 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 693
Domyślnie Odp: Wskazanie właściwego znaku koła pasowego

jak ustawiles to przekrecaj i daj znac
sado28 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2011, 21:30   #15
kamil-112
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wskazanie właściwego znaku koła pasowego

Cytat:
Napisał sado28 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak ustawiles to przekrecaj i daj znac
heh oki ale jeszcze pierw elektrykę muszę skończyć robić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2011, 19:26   #16
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Odp: Wskazanie właściwego znaku koła pasowego

Zawsze po ustawieniu robi sie 2 pełne obroty i sprawdza raz jeszcze ustawienbie gory oraz dołu. Jesli ok to mozesz odpalac.
Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2011, 23:18   #17
kamil-112
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wskazanie właściwego znaku koła pasowego

Cytat:
Napisał Magik123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zawsze po ustawieniu robi sie 2 pełne obroty i sprawdza raz jeszcze ustawienbie gory oraz dołu. Jesli ok to mozesz odpalac.
no przecież wiem..
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2011, 23:30   #18
kamil-112
 
Postów: n/a
Unhappy Rozrząd, źle działające sprzęgło i biegi, przeciek oleju

Cytat:
Napisał sado28 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak ustawiles to przekrecaj i daj znac
Witajcie ponownie, dziś przekręciłem kluczyk.. pierwszy raz po 10 miesiącach od remontu, ess odpalił za 2 razem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ahh znów usłyszałem jego dźwięk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W pierwszych minutach po uruchomieniu silnik chodził bardzo głośno, różne hałasy były itp oraz nie równa praca, dopiero po jakimś czasie wszystko wracało do normy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wykonałem samoadaptację, doprowadziłem go tego że wentylator chłodnicy załączał się ok 5 razy w ciągu 3 godzin pracy, biegi sprawdziłem na postoju i działały super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Więc do rzeczy, wypatrzyłem 3 ogromne problemy i jestem podenerwowany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1. Nowy rozrząd, pasek rozrządu o którym tu rozmawialiśmy, wszystko ustawione dobrze według znaków, bez luzów itp - dlaczego pasek przesunął się podczas pracy silnika całkiem do krawędzi? i dlaczego nadruk na pasku się już zaczął ścierać? Może jest coś źle? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2. Zauważyłem przeciek oleju silnika z obszaru pomiędzy silnikiem a skrzynią biegów, chyba sobie już przypomniałem co zrobiłem źle.. gdy montowałem miskę olejową w miejscu stuku z obudową pompy oleju i obudową kadłuba przy kole zamachowym zapomniałem dać tam silikonu uszczelniającego i najprawdopodobniej zetec tak mi teraz się odwdzięczył Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
3. Wracając do biegów które są dobrze ustawione i działały super, po przejechaniu 10- 20 metrów biegi odmówiły posłuszeństwa - bardzo duży opór przed wrzuceniem jakiego kolwiek biegu a przy próbie wrzucenia wstecznego zgrzyt.. masakra Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dodam że wymieniane sprzęgło, linka, olej w skrzyni itp jedyne to o czym kiedyś pisałem to problem z pedałem sprzęgła na którym jest 2 cm luzu od góry - dziwne tak jakby nowa linka była jakaś dłuższa?! - samoregulator na pedale w porządku, nic nie przychodzi mi do głowy, ale wiecie co najlepsze - idę teraz wieczorem odpalam essa jeszcze raz i biegi znów chodzą jak igła - wzorowo, lekko, bez zgrzytów a wsteczny cudo.. wiec o co chodzi.. tak jakby temperatura miała coś do rzeczy w tej sprawie?! Proszę wypowiedzcie się i pokierujcie mnie tak abym skończył to auto w końcu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20111027364.jpg (91.8 KB, 17 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez kamil-112 ; 27-10-2011 o 23:33
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-10-2011, 07:19   #19
danielciagala
ford::specialist
 
Avatar danielciagala
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 22-12-2010
Skąd: Brzeszcze City
Model: VW Passat B5
Silnik: 2.8 V6 Syncro
Rocznik: 07/1998
Postów: 560
Domyślnie Odp: Wskazanie właściwego znaku koła pasowego

No teraz widzę foteGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja mam tak samo pasek rozrządu.
__________________
Było : VW Golf 2 1.3 54km
Cinquecento 700
Seat Ibiza II 1.3 54km
danielciagala jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2011, 10:23   #20
kamil-112
 
Postów: n/a
Red face Rozrząd, źle działające sprzęgło i biegi, przeciek oleju

Czy może ktoś jeszcze pomóc? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2026 DragonByte Technologies Ltd.