Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-02-2012, 21:08   #21
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: spalanie zima 2.0tdci

Cytat:
Napisał Postman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A mi pokazuzje 22l/100kmGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale ja mam tylko 2 km do pracy i za chwile go gasze. Ale mysle ze jak bym zagrzał auto i skasowal to już by pokazał cos innego.

pozdro
Zastanawiam sie tylko nad logika zakupy diesla...

mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2012, 12:10   #22
akogo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-08-2011
Skąd: 3miasto
Model: Mondeo MK IV lift, był C-MAX MK2
Silnik: 2,0 TDCI, był 1,6 TDCI
Rocznik: 2010, był 2007
Postów: 27
Domyślnie Odp: spalanie zima 2.0tdci

Cytat:
Napisał mkaminski100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zastanawiam sie tylko nad logika zakupy diesla...
czasami nie ma wielkiego wyboru w benzynach - małe auta to tylko w benzynie ale większe to trzeba się nieźle napocić by wyrwać coś dobrego no i nie robiło wyrwy w kieszeni
a co do spalania 22L to myślę że gdzieś jest jakaś usterka (np. przepływomierz) bo ropniak na zimnym bierze 1-2L więcej niż na ciepłym
akogo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2012, 18:01   #23
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: spalanie zima 2.0tdci

To nie chodzi tylko o spalanie, ale o powolne zabijanie diesla na dojazdach po 2-3km.
mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2012, 21:20   #24
Postman
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-03-2011
Model: Ford Focus C-max
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 14
Domyślnie Odp: spalanie zima 2.0tdci

Cytat:
Napisał mkaminski100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To nie chodzi tylko o spalanie, ale o powolne zabijanie diesla na dojazdach po 2-3km.
robie więcej kilometrów, srednio na miesiąc 500 km.
Postman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2012, 21:27   #25
Postman
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-03-2011
Model: Ford Focus C-max
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 14
Domyślnie Odp: spalanie zima 2.0tdci

Cytat:
Napisał akogo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czasami nie ma wielkiego wyboru w benzynach - małe auta to tylko w benzynie ale większe to trzeba się nieźle napocić by wyrwać coś dobrego no i nie robiło wyrwy w kieszeni
a co do spalania 22L to myślę że gdzieś jest jakaś usterka (np. przepływomierz) bo ropniak na zimnym bierze 1-2L więcej niż na ciepłym
a czy komputer pokazywał by usterke przepływomierza?
Ale jak autko się zagrzeje i zresetuje kompa to spalanie pokazuje już normalnie czyli miedzy 5-6 mniej więcej. Co o tym sądzic??
Postman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2012, 09:01   #26
pawkrzem
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 24-10-2008
Skąd: Kielce
Model: C-Max
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 116
Domyślnie Odp: spalanie zima 2.0tdci

Cytat:
Napisał Postman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a czy komputer pokazywał by usterke przepływomierza?
Ale jak autko się zagrzeje i zresetuje kompa to spalanie pokazuje już normalnie czyli miedzy 5-6 mniej więcej. Co o tym sądzic??
Może do pracy masz pod górkęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a zanim ruszysz to poczekasz aż się samochód nagrzeję, powłączasz ogrzewane szyby, dmuchawy itp. potem korki, światła więc gaz i hamulec na przemian i tak wychodzi 20 litrów/100 km.
pawkrzem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2012, 22:59   #27
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: spalanie zima 2.0tdci

A ja przy obecnych mrozach 1.6 tdci 90KM, na pierwszej połowie wskażnika paliwa robie 250kilometów i mnie zaczyna to boleć strasznie, a termostat wymieniony na wiosnę a komp nic nie pokazuje złego
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.