Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > LPG
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-02-2013, 18:39   #11
gfmondeo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-03-2010
Skąd: Olsztyn
Model: ford mondeo
Silnik: 1.8
Rocznik: 1995
Postów: 39
Domyślnie Odp: Falujace obroty na gazie

wiadomo sekwencja to sekwencja, choć naczytałem się o blosie i podobno wariacje z nim są więc chyba zostanę przy tym co mam podjadę do gazownika niech go weźmie w sprawdzenie i regulacje, co przyniesie jego praca to dam znać co było zrobione itd - wielkie dzięki za pomoc

gfmondeo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2013, 18:54   #12
Chmielu2991
ford::beginner
 
Avatar Chmielu2991
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 24-02-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK I
Silnik: 2.0 16V NGA SWAP z 1.8
Rocznik: 1993
Postów: 10
Domyślnie Odp: Falujace obroty na gazie

Cytat:
Napisał gfmondeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wiadomo sekwencja to sekwencja, choć naczytałem się o blosie i podobno wariacje z nim są więc chyba zostanę przy tym co mam podjadę do gazownika niech go weźmie w sprawdzenie i regulacje, co przyniesie jego praca to dam znać co było zrobione itd - wielkie dzięki za pomoc
Jak masz blosa to nie masz strzałów w dolot Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Miałem kiedyś opla Astre GSi na blosie właśnie i bardzo ją chwaliłem.

nie wiem czy wiesz kolego ale BLOS ma takie zadanie ze sam dawkuje tyle gazu ile potrzeba w danym momencie (podcisnieniowo sie otwiera) wiec nie ma czegos takiego ze jak dodasz duzo gazu, puscisz i znowu dodasz w podloge to ze strzeli w dolot. Fakt jest taki że moze ze spalaniem róznie być. A co do wariacji to owszem są ale jesli masz nieszczelny układ dootowy.
__________________
Często na swojej drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzących na złamanie karku.....aż czasami naprawdę trudno ich wyprzedzić...
Chmielu2991 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-02-2013, 15:24   #13
darmodziej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: Krosno
Model: Ford Escape/Fusion
Silnik: 3000 benzyna + Stag Qmax / 1.4 benzyna
Rocznik: 2003/2005
Postów: 6,109
Domyślnie Odp: Falujace obroty na gazie

Cytat:
Napisał gfmondeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
oddać mondzia do sprawdzenia czy wywalić tą instalke i założyć nową?
Oczywiście, że wyreguluj. Ja mam instalację tej samej firmy (maxi lambda) i nie mogę narzekać.
darmodziej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-02-2013, 18:13   #14
gfmondeo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-03-2010
Skąd: Olsztyn
Model: ford mondeo
Silnik: 1.8
Rocznik: 1995
Postów: 39
Domyślnie Odp: Falujace obroty na gazie

wielkie dzięki kolego jak odbiorę mondzia to napisze
gfmondeo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.