Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|małopolska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-05-2012, 18:44   #21
majkel29
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-05-2012
Skąd: Kraków
Model: mondeo 3
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2006
Postów: 3
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

bylem dzis w Fortaxie na łowinskiego robilem sprzegło, jestem bardzo zadowolony, zaczeli robic od 8 skonczyli o 14, a przy tym niezłą cene powiedzieli za wymiane i sa samo sprzeglo z dwumasa, wiec zaoszczedzilem troszke kaski, jestem zadowolony i polecam, jednak sa najlepsi

tel do nich 510-857-850

majkel29 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2012, 18:56   #22
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,682
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

Cytat:
Napisał mjgajewski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jednak ostatnio wymieniałem tam tarcze i klocki i samochód odbierałem od jakiegoś młodego mechanika. Po kilku dniach okazało się, że z turbiny leje olejem. Podjechałem zapytać, czy wszystko OK, może jakiś wężyk lub opaska. Młody mechanik wyskakuje z warsztatu na mój widok i na dzień dobry mówi, że wie że z turbiny leje i oferuje regenerację. Trochę dziwne, że od razu przy wymianie tarcz nic nie powiedział, a na dodatek jeszcze nie pamiętał co było robione kilka dni temu w moim samochodzie, ale wie że z turbiny leje. Wróciłem wkurzony i co teraz robić???? Moim zdaniem to wszystko cholernie śmierdzi oszustwem...
Brzmi rzeczywiście podejrzanie, tym bardziej, że przy wymianie klocków i tarcz na upartego nawet nie musieli zaglądać pod maskę, bo i po co.
Ale tak w ogóle, to co podejrzewasz? Że ci turbinę podmienili "przy okazji", bo wyglądała ładnie? Olejem ulali, aby naciągnąć na regenerację u nich?
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2012, 06:46   #23
pater85
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

Dziękuję za informację- znalazłem wczoraj Pana Marka przy Głowackiego[za stacją benzynową tam gdzie auto myjnia- kilka bram za nią] ; pracuje u bardzo doświadczonego mechanika Pana Edwarda (no i rzeczywiście mają jeszcze Młokosa- trochę im przeszkadza); polecam ich usługi !!! W SS na Piastowskiej powiedzieli mi że do przeglądu rejestracyjnego trzeba wymienić pół podwozia i zrobią mi to za 2600 (po prośbie o zrobienie NIEZBĘDNYCH napraw zeszli do 2000); Pan Marek natomiast stwierdził że rzeczywiście trzeba wymienić wahacz przedni + klocki + płyn hamulcowy i jakąś drobnicę ale reszta jeszcze pociągnie; zapłaciłem 500 złotych i jestem po przeglądzie :-) Polecam ich usługi! Numer Pana Edwarda: 505030857
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2012, 17:19   #24
robertokrk
ford::amateur
 
Imię: ROBERT
Zarejestrowany: 20-05-2012
Skąd: Kraków
Model: S MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 6
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

Bylem kiedys u pana Edwarda ale nic szczegolnego, zrazilem sie tym bałaganem jaki tam panuje , a bardzo sie wkurzylem jak ktos ciął szlifierką a iskry lecialy na moje auto(musialem zwrócic uwage) a gość mowi ze nic sie nie stanie ;( nastepnie trafilem do Fortaxa na łowinskiego i do dzis naprawiam tam auto
jestem bardzo zadowolony maja przyziemne ceny i robią dokladnie bo prawie zawsze jestem przy naprawie i jak zauwazyłem maja sporo roboty a i ceny czesci jakie załatwiaja sa atrakcyjne, wiec passatem zony tez tam jezdrze


telefon do nich 510-857-850


pozdrawiam
robertokrk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-06-2012, 12:33   #25
jrfs
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-02-2010
Skąd: Kraków
Model: Ford Fusion
Silnik: 1,4 benzyna
Rocznik: 2006
Postów: 28
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

Ha, no to kto w takim razie pracuje w Fortaxie i co to za firma? Cały czas myślałem, że szefem jest pan Marek G. Byłem tam na wiosnę w ub. roku i dwoma mechanikami dyrygował pan Marek. Później pojechałem na jesieni ub. roku pana Marka nie widziałem, było tylko dwóch młodych chłopaków. Poprosiłem o aktualny nr telefonu bo na stary nikt nie odpowiadał i dostałem wizytówkę z treścią: Auto Serwis Zbigniew Broś, ul. Lubocka. Czy ktoś wie o co chodzi? Mam do Fortaxu jechać na przegląd i chciałbym wiedzieć co to za mechesy?
jrfs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-06-2012, 21:10   #26
robertokrk
ford::amateur
 
Imię: ROBERT
Zarejestrowany: 20-05-2012
Skąd: Kraków
Model: S MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 6
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

szefem byl albo jest pan Marek tylko pana Marka raz widze raz nie te chlopaki co u niego robia to sa caly czas i ciupią te fordy jeden za drugim wkoncu Fortax to nie tylko Pan Marek , mechanicy chyba najwazniejsi bo to oni maja najblizszy kontakt z naszymi autkami ja wole dowiedziec sie czegos o aucie lub naprawie prosto od mechanika a nie przez kogos tak jak bylo kiedys w aso,szczerze polecam chlopaków tzn Fortaxa
robertokrk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2012, 20:03   #27
dikileiden
ford::professional
 
Avatar dikileiden
 
Zarejestrowany: 21-07-2008
Skąd: Leiden NL - Kraków
Model: Transit Courier
Silnik: 1.5TDCi 90KM
Rocznik: 2017
Postów: 1,142
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

tzn. jak się ma zaufanego mechanika kilka lat p.Marka Gierczaka ,zmieniał się u niego tylko młody mechanik , ale on zawsze stał nad nim i naprawiał razem z nimi. A teraz znika , a na miejscu jego pracują jacyś inni ludzie , to sorry ale trzeba czasu żeby nabrać do nich zaufania. Nie chcę pisać bajek ale słyszałem że p.Marek ma jakieś problemy z alkoholem i dlatego gdzieś odszedł , ale jak powtarzam to tylko ze słyszenia. Szczerze to chciałbym wiedzieć co tak naprawdę się stało że p.Marek już nie pracuje w Fortaxie bo miał naprawdę zajebistą opinię. Dobrze byłoby żeby p.Marek jeżeli ma dostęp do tego forum , sam się wypowiedział gdzie pracuje i gdzie go szukać.

Ostatnio edytowane przez dikileiden ; 30-06-2012 o 20:05
dikileiden jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2013, 11:04   #28
mojster
ford::beginner
 
Imię: waldek
Zarejestrowany: 02-03-2013
Model: MKIII, Fusion
Silnik: 2.0 TDCi, 1.4 TDCI
Rocznik: 2003 , 2005
Postów: 31
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

na łowińskiego jest teraz Auto-Serwis Tomasz Sajak - tak przynajmniej teraz wynika z paragonu.
drugie dane z pieczatki to znowu Ato servis Zbigniew Broś ul. Lubocka
przy czym nadal jest szyld fortaxu.
wie ktoś w końcu gdzie znaleźć Pana Marka?

Ostatnio edytowane przez mojster ; 08-04-2013 o 12:05
mojster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2013, 20:30   #29
KOC82
ford::beginner
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 28-12-2011
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 1.6TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 8
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

up, up...
ja chętnie poznałbym namiary na porządny warsztat.
Przyciska mnie problem z grupy może EGR, może FAP, może wtryski, może przepływomierz... w innym wątku pisałem dokładniej o problemie ale porządny warsztat jest teraz potrzebny...
KOC82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2013, 21:57   #30
kratistos
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-04-2008
Model: focus kombi
Silnik: 1.6 16V benzyna
Rocznik: 1999
Postów: 16
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

Na Łowińskiego w zeszłym roku wymieniłem sprzęgło, tarcze, końcówki drążków - wymiana szybko sprawnie i dokładnie. Pojechałem tam zachęcony opiniami z forum. Niedawno w marcu byłem u nich z drobną usterką i pracują nadal ci sami Panowie. Mam rozumieć że dobre opinie na forum to nie o nich???
kratistos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.