Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-05-2013, 13:23   #351
mati081
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-07-2011
Model: mk4
Silnik: 2.0 tdco
Rocznik: 2008
Postów: 6
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2013 do TravelPilot NX DVD

Mapa odebrana, podziękowania dla artur1970 za zaangażowanie i poswiecony czasGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mati081 jest offline  
Stary 28-05-2013, 13:42   #352
prsp
ford::average
 
Avatar prsp
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 19-11-2007
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo Titanium MK5 kombi
Silnik: 2.0 TDCi 180 KM z PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 64
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2013 do TravelPilot NX DVD

Mapa odebrana, ale szczęście trwało krótko!

Cała ta nawigacja to wielkie G.
Zakupując nową płytę miałem jeszcze nadzieję, że jeszcze coś z tego będzie, ale już się chyba wyleczyłem z tej navi.
Obecnie mam SP5.3 oraz DVD2009 i ta płyta pracuje należycie. Wiadomo..., brakuje dróg, POI itd, ale działa za to sprawnie, mimo że porysowana, czyli:
Ustawiam jakiś cel np Zakopane, żeby nie było za blisko Gdyni i w ciągu kilku sekund trasa jest zestawiona.
Po włożeniu DVD2013 pojawia się nowa mapa, widać nowe drogi, np autostradę A1, Trasę Kwiatkowskiego i inne, ale po wpisaniu celu, kalkuluje, kalkuluje, kalkuluje.... i d...a i nic ni skalkuluje. Chyba, że ustawię cel w promieniu 200m do najbliższego sąsiada od aktualnej pozycji, to wtedy narysuje trasę w ciągu paru sekund, ale tak to ja na piechotę trafię.
Cztery stówy wywalone i taka pociecha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
prsp jest offline  
Stary 28-05-2013, 13:44   #353
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2013 do TravelPilot NX DVD

No i mamy 1szy zgrzyt....ryse na szkle heh Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Oby to jednostkowy przypadek był ...
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline  
Stary 28-05-2013, 13:51   #354
artur1970
ford::expert
 
Avatar artur1970
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 07-08-2012
Skąd: Kraków
Model: było Mondeo mk4, jest Fiesta mk7, EDGE
Silnik: 1.25 , 2.0
Rocznik: 2014, 2019
Postów: 3,027
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2013 do TravelPilot NX DVD

Cytat:
Napisał prsp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mapa odebrana, ale szczęście trwało krótko!

Cała ta nawigacja to wielkie G.
Zakupując nową płytę miałem jeszcze nadzieję, że jeszcze coś z tego będzie, ale już się chyba wyleczyłem z tej navi.
Obecnie mam SP5.3 oraz DVD2009 i ta płyta pracuje należycie. Wiadomo..., brakuje dróg, POI itd, ale działa za to sprawnie, mimo że porysowana, czyli:
Ustawiam jakiś cel np Zakopane, żeby nie było za blisko Gdyni i w ciągu kilku sekund trasa jest zestawiona.
Po włożeniu DVD2013 pojawia się nowa mapa, widać nowe drogi, np autostradę A1, Trasę Kwiatkowskiego i inne, ale po wpisaniu celu, kalkuluje, kalkuluje, kalkuluje.... i d...a i nic ni skalkuluje. Chyba, że ustawię cel w promieniu 200m do najbliższego sąsiada od aktualnej pozycji, to wtedy narysuje trasę w ciągu paru sekund, ale tak to ja na piechotę trafię.
Cztery stówy wywalone i taka pociecha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Proponuje jeszcze raz włożyć mapę 2013.
artur1970 jest offline  
Stary 28-05-2013, 13:52   #355
mati081
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-07-2011
Model: mk4
Silnik: 2.0 tdco
Rocznik: 2008
Postów: 6
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2013 do TravelPilot NX DVD

Hmm a przeczytales istrukcje po otworzeniu pudelka mapy. Nalezy skasowac punkty docelowe przed uruchomieniem nowej mapy. Najprawodpodniej to jest przyczyna dlugiego wgrywania map. Jezeli sie myle wybacz

Cytat:
Napisał prsp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mapa odebrana, ale szczęście trwało krótko!

Cała ta nawigacja to wielkie G.
Zakupując nową płytę miałem jeszcze nadzieję, że jeszcze coś z tego będzie, ale już się chyba wyleczyłem z tej navi.
Obecnie mam SP5.3 oraz DVD2009 i ta płyta pracuje należycie. Wiadomo..., brakuje dróg, POI itd, ale działa za to sprawnie, mimo że porysowana, czyli:
Ustawiam jakiś cel np Zakopane, żeby nie było za blisko Gdyni i w ciągu kilku sekund trasa jest zestawiona.
Po włożeniu DVD2013 pojawia się nowa mapa, widać nowe drogi, np autostradę A1, Trasę Kwiatkowskiego i inne, ale po wpisaniu celu, kalkuluje, kalkuluje, kalkuluje.... i d...a i nic ni skalkuluje. Chyba, że ustawię cel w promieniu 200m do najbliższego sąsiada od aktualnej pozycji, to wtedy narysuje trasę w ciągu paru sekund, ale tak to ja na piechotę trafię.
Cztery stówy wywalone i taka pociecha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mati081 jest offline  
Stary 28-05-2013, 13:55   #356
rutek-wat
ford::beginner
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 02-09-2012
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: S-max
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 44
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2013 do TravelPilot NX DVD

powiedz mi kto z nas tak naprawdę czyta instrukcje ?? no chyba że coś nie idzie to dopiero wtedy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rutek-wat jest offline  
Stary 28-05-2013, 13:56   #357
darecki30
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 18-02-2013
Model: galaxy mk3
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 13
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2013 do TravelPilot NX DVD

Cytat:
Napisał artur1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z uwagi na dalsze zainteresowanie zakupem mapy 2013 powstała kolejna LISTA 2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mapa NX DVD 2013

1. robert LC
2. sopocianin
3. misza030507
4. karelgott

Mapa NX SD 2013

1. Arii
2. APJ007
3. krzychu_

Mapa FX 2013

1. kowal770203
2. mariusz5543
Coś wiadomo o cenie i terminie realizacji (bo też się zastanawiam nad zakupem karty do FX).
darecki30 jest offline  
Stary 28-05-2013, 14:01   #358
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2013 do TravelPilot NX DVD

Melduję że właśnie otrzymałem mapkę, wieczorem biore się na wgrywanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki Wszystkim za pomoc! Czekam na f.vat teraz jeszcze tylko ....!
Heja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ci kurierzy....pytka luzem w pudełku, lekkie pęknięcie rogu pudełka....masakra, ważne że płytka cała...

PS Rzeczywiście jest napisane po ang. żeby usunąć pamięć adresów ,zrobić reset bo się wydłuży czas kalkulacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.

Ostatnio edytowane przez RafałB ; 28-05-2013 o 14:16
RafałB jest offline  
Stary 28-05-2013, 14:04   #359
yelnats
ford::average
 
Avatar yelnats
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 18-12-2012
Skąd: Warszawa-Bemowo
Model: Mondeo MK4 Turnier
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 47
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2013 do TravelPilot NX DVD

Panowie!!!
"Jak już wszystko zawiedzie to sięgnij do instrukcji" - takie miałem motto

potem miała mi się urodzić córeczka i skręcałem łóżeczko drewniane

zrozumiałem że " Zanim się weźmiesz do czegoś to najpierw przeczytaj instrukcję"
teraz jak żonka coś nabędzie w Ikei to zawsze czytam..


he he he Kilku moich kumpli przeszła identyczną przemianę...


więc jeśli kolega nie czytał instrukcji to na pewno kiedyś się nauczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
yelnats jest offline  
Stary 28-05-2013, 14:25   #360
prsp
ford::average
 
Avatar prsp
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 19-11-2007
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo Titanium MK5 kombi
Silnik: 2.0 TDCi 180 KM z PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 64
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2013 do TravelPilot NX DVD

Cytat:
Napisał mati081 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hmm a przeczytales istrukcje po otworzeniu pudelka mapy. Nalezy skasowac punkty docelowe przed uruchomieniem nowej mapy. Najprawodpodniej to jest przyczyna dlugiego wgrywania map. Jezeli sie myle wybacz
Wskazówka cenna, ale tak zrobiłem.
Mapy zamieniałem miejscami już z 10 razy, ale zawsze to samo, jedna wyznacza cel, a druga nie wyznacza celu wcale.

Inne pomysły mile widziane.
prsp jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.