Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-12-2013, 11:23   #2681
wrymarki
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-09-2013
Model: Mondeo
Silnik: Duratorq 2.0 140KM
Rocznik: 2012
Postów: 12
Domyślnie Odp: stylizacja Mk4

Cytat:
Napisał Alecki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekawe, czy pasuje nakładka od zderzaka poliftowego?
Z katalogu akcesoriów, str. 66:
Ochrona tylnego zderzaka wzór 3D stal nierdzewna, do modeli kombi; FINS 1 704 114; 310,00 zł
ClimAirŸ* Ochrona tylnego zderzaka dopasowana, czarna, do modeli kombi; FINS 1 714 937; 410,00 zł
Czy listwa 1704 114 zachodzi na pionową część zderzaka, bo ze zdjęć katalogowych wynika ze nie, a z tych co znalazlem na forum fordtalks zachodzi. Ktoś ma tą listwę przy mondeo mk4 2012 (polift)?

Zastanawiam się jeszcze nad takim cudem [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Czy ktoś to przerabiał przy zderzaku poliftowym?

wrymarki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-12-2013, 13:38   #2682
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: Stylizacja

Czy ktoś w Was ma listewkę z Chromemaster Automotive na zderzaku przedliftowym?
Czy ona jest idealnie dopasowana?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg chromemaster2.jpg (78.0 KB, 198 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg chromemaster1.jpg (88.2 KB, 175 wyświetleń)
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-12-2013, 00:52   #2683
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,376
Domyślnie Odp: Stylizacja

Ma ktos foty wersji S po facelift?
Ja mam mondka z pakietem stylizacyjnym S (choc normalna zawiecha - tak wyjechal z fabryki) ale tak mondeusz jak i plastiki sa czarne. Natomiast raz widzialem nowego mondeo ze srebrnym czy tam szarym dyfuzorem (jesli tak to mozna nazwac). Przy czym ten nowy kolor siegal az srodkowych czujnikow parkowania (te byly takze w jasnym kolorze). Na stronach forda zas widzialem foto gdzie tylko spod dyfuzora byl w jasnym kolorze a juz sama listwa z czujnikami byla czarna. Zastanawia mnie czy przod tez moze byc dwukolorowy i jak to wyglada.
Na googlu w wiekszosci sa wersje przed FL.

Ostatnio edytowane przez MaXyM ; 24-12-2013 o 00:54
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-12-2013, 09:46   #2684
Pulse
ford::professional
 
Avatar Pulse
 
Zarejestrowany: 08-04-2006
Skąd: Wilda
Model: Mondeo/Titanium
Silnik: 1,5 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 1,020
Domyślnie Odp: Stylizacja

Cytat:
Napisał Alecki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy ktoś w Was ma listewkę z Chromemaster Automotive na zderzaku przedliftowym?
Czy ona jest idealnie dopasowana?
Alecki chyba w tym wątku o niej pisałem. Pewnie będzie jakieś trzy lata temu. Postowałem nawet zdjęcia, które zasiały tu oburzenie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli chodzi o dopasowanie ale i łączenie tych dwóch warstw z szczotkowanego aluminium i warstwy nieszczotkowanej to jest to TRAGEDIA. Listwa wykonana niechlujnie, wymiary wzięte z kosmosu. Przynajmniej bez problemu dostałem zwrot pieniędzy za ten bubel.

Ponoć wówczas był to nowy produkt i sprzedawca wspominał, że producent z tego względu ma z nią problemy, ale o tym wie i produkt będzie ulepszał.
Jednak nie zaryzykowałbym ponownego zakupu.
Pulse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-12-2013, 15:52   #2685
FurioZZ
ford::amateur
 
Avatar FurioZZ
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 09-04-2012
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: Stylizacja

Hej dzisiaj postanowiłem sobie wyciągnąć wydech na zewnątrz. Może byłoby troche lepiej jakbym wyciął więcej plastiku ale ten wydech lubi się grzać a czujniki i kable od nich są dość blisko .
Zreszta zawsze można poprawić jak cos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez FurioZZ ; 24-12-2013 o 16:16
FurioZZ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2013, 00:35   #2686
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: Stylizacja

Cytat:
Napisał Pulse Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ponoć wówczas był to nowy produkt i sprzedawca wspominał, że producent z tego względu ma z nią problemy, ale o tym wie i produkt będzie ulepszał.
Jednak nie zaryzykowałbym ponownego zakupu.
Pamiętam Twoje "przygody" i dlatego przed zakupem szukam osób, które już ją mają.
W rozmowie telefonicznej sprzedawca powiedział, że listwa już jest dopracowana leży idealnie.
Jednak na przesłanych fotkach troszkę niepokoi mnie promień gięcia (IMO jest mniejszy niż promień zaokrąglenia krawędzi zderzaka.
Wcześniej miałem listwę poliftową, która odstawała na krańcach ale pewna dama była łaskawa mi ją pogiąć i szukam nowej, lepiej dopasowanej listewki.
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2013, 09:00   #2687
grodek75
ford::advanced
 
Avatar grodek75
 
Zarejestrowany: 07-08-2011
Skąd: Warszawa Żoliborz
Model: Mondeo Mk4 GoldX/Nissan Micra K11
Silnik: 2,3l Duratec HE 161KM Automat AWF21/1.4 16V 82KM Automat CVT
Rocznik: 2008/2001
Postów: 294
Domyślnie Odp: Stylizacja

Cytat:
Napisał FurioZZ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej dzisiaj postanowiłem sobie wyciągnąć wydech na zewnątrz. Może byłoby troche lepiej jakbym wyciął więcej plastiku ale ten wydech lubi się grzać a czujniki i kable od nich są dość blisko .
Zreszta zawsze można poprawić jak cos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego, a w jakim celu jest ta tytrytka na wieszaku tłumika?
A tak w ogóle to fajnie wyszło, też mam podwójny wydech u siebie i jak patrzę na te fabryczne rury to aż żal za d... ściska...
__________________
Gdybym u progu swej kariery jako przedsiębiorcy zapytał klientów czego chcą, wszyscy byliby zgodni: chcemy szybszych koni. Więc ich nie pytałem.
Henry Ford
grodek75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2013, 10:32   #2688
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,376
Domyślnie Odp: Stylizacja

A nie lepiej bylo skombinowac bumper od S?

No i co z moim pytaniem? Nikt nie widzial S po FaceLift?
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2013, 11:26   #2689
FurioZZ
ford::amateur
 
Avatar FurioZZ
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 09-04-2012
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: Stylizacja

Cytat:
Napisał grodek75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego, a w jakim celu jest ta tytrytka na wieszaku tłumika?
A tak w ogóle to fajnie wyszło, też mam podwójny wydech u siebie i jak patrzę na te fabryczne rury to aż żal za d... ściska...
Ta trytytka jest po to żeby mniej bujało wydechem i nie obijało o plastiki .
Co do zderzaka Titanium S , to nie chciałem aż tak bardzo kombinować pozatym cały zabieg wyszedł mnie 270 zł a sam zderzak chyba sporo więcej ;/
FurioZZ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2013, 19:58   #2690
misiekxyz
ford::advanced
 
Avatar misiekxyz
 
Zarejestrowany: 24-01-2008
Model: BMW F30
Silnik: DIESEL 184 KM
Rocznik: MŁODY
Postów: 216
Domyślnie Odp: Stylizacja

Fajnie to wyglądaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. cyknij z bliska sweet focieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
misiekxyz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk4 , reflektor , stylizacja , tuning , xenon



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.