Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-02-2014, 10:50   #1
uwertura
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 23-09-2009
Skąd: Toruń
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 tdci 109KM
Rocznik: 2006
Postów: 7
Domyślnie Dotykowe nie fabryczne radio

Witam wszystkich mam mały problem z radiem produkcji Chińskiej ( [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ) zakupione razem z samochodem chciałem do niej wgrać polska mapę ale nie wiem zbytnio jak bo nie ma wyjścia na kartę SD mimo ze w informacjach piszą ze ma próbowałem podłączyć do komputera ale laptop jej nie widzi. Czy ktoś z Was miał może styczność z tym radiem lub podobnym?????

uwertura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2014, 11:10   #2
pankrakus
ford::professional
 
Avatar pankrakus
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2003
Postów: 1,356
Domyślnie Odp: Dotykowe nie fabryczne radio

Cytat:
Napisał uwertura Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[...]próbowałem podłączyć do komputera ale laptop jej nie widzi. Czy ktoś z Was miał może styczność z tym radiem lub podobnym?????
Witam

1) Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś podłączał samochodową stację multimedialną do komputera
Złącze USB jest do podłączenia pendriva - to nie jest złącze transmisyjne / serwisowe

2) Patrząc na zdjęcia nie widać żeby było gniazdo kart SD lub micro SD => może jest zewnętrzny czytnik wyprowadzony na kablu - np. do Schowka?

3) Napisz zapytanie do sprzedawcy - niby jesteś zainteresowany zakupem i gdzie jest złącze dla kart SD

pozdrawiam
pankrakus
__________________
-------------------------------------------------------------
katalog części online
Instrukcje obsługi PDF
pankrakus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2014, 11:20   #3
DiX
ford::average
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 26-02-2010
Model: Mondeo MK IV
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 52
Domyślnie Odp: Dotykowe nie fabryczne radio

Cytat:
Napisał uwertura Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak bo nie ma wyjścia na kartę SD
Ma gniazdo SD, w prawym górnym rogu. Widoczne jest dopiero po wysunięciu całego radia na zewnątrz. Miałem takie... w środku siedzi system wince 5.0.
DiX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2014, 11:52   #4
uwertura
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 23-09-2009
Skąd: Toruń
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 tdci 109KM
Rocznik: 2006
Postów: 7
Domyślnie Odp: Dotykowe nie fabryczne radio

Dzieki za szybka odpowiedz. Z tym gniazdem usb zmylilo mnie to ze ma wgrana nawigacje ale na dysku wewnętrznym. Jutro poszukam tych "drucikow" i wyciagne radio i zobaczymy czy te gniazda tam sa.
uwertura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2014, 12:08   #5
DiX
ford::average
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 26-02-2010
Model: Mondeo MK IV
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 52
Domyślnie Odp: Dotykowe nie fabryczne radio

Cytat:
Napisał uwertura Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ze ma wgrana nawigacje ale na dysku wewnętrznym.
Nie ma dysku wewnętrznego ! Ma tylko slot microSD i na karcie tej ma wgrane oprogramowanie nawigacyjne wraz z mapami. Czytnik ten spokojne obsługuje karty o pojemności 16 GB więc możesz mieć wgranych kilka programów nawigacyjnych naraz i dowolnie je wybierać podając w urządzeniu ścieżkę dostępu do nich. Programy, które sprawdziłem to AM, TT iGo Primo itd...
DiX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2014, 06:18   #6
uwertura
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 23-09-2009
Skąd: Toruń
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 tdci 109KM
Rocznik: 2006
Postów: 7
Domyślnie Odp: Dotykowe nie fabryczne radio

DiX a czy mogłeś korzystać z radia i nawigacji równocześnie?? bo ja nie mogę jak włączę nawigacje to radio gaśnie.
uwertura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2014, 05:44   #7
Andrzej_K
ford::professional
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 16-10-2010
Skąd: Białystok
Model: Focus MK3 Kombi Titanium
Silnik: 1,5 TDCI Duratorq 120 KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,213
Domyślnie Odp: Dotykowe nie fabryczne radio

Cytat:
Napisał uwertura Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
DiX a czy mogłeś korzystać z radia i nawigacji równocześnie?? bo ja nie mogę jak włączę nawigacje to radio gaśnie.
Mam podobny sprzęt. U mnie jest tak:
1.Włączam nawigację
2. Przełączam się na radio.
3. Na ekranie radio a w tle nawigacja (na ekranie nie widać)
4. Gra radio i gdy "Marzenka z nawigacji" ma mi coś do powiedzenia
radio się przycisza i słyszę np. "za 100m skręć w prawo" i ponownie
gra radio.
__________________
Pozdrawiam, Andrzej_K
"Gdy choć co drugi z Twoich pomysłów wyda Ci się genialny... dopij wódkę i idź spać."
Andrzej_K jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2014, 09:38   #8
uwertura
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 23-09-2009
Skąd: Toruń
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 tdci 109KM
Rocznik: 2006
Postów: 7
Domyślnie Odp: Dotykowe nie fabryczne radio

U mnie niestety sie tak nie da albo GPS albo radio. A gniazdo na kartę miałem podpięte do modułu GPS który sprytnie schowali za schowkiem.
uwertura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2015, 18:38   #9
NeurO7
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-01-2015
Model: Focus
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 13
Domyślnie Wybór radia, prosze o pomoc ;)

Witam, jestem zielony jezeli chodzi o car audio. Chce wymienic oryginalne radio ponieważ nagrywanie wciąz płyt jest irytujace. Nie chce tez inwestowac duze radio dotykowe.
Znalazłem zaślepke dzieki której zamontowac mozna te mniejsze radia, teraz pytanie, kazde bedzie pasowalo? Moze ktos juz tak robil, i mogłby polecic mi jakis konkretny model.(jesli tak to najlepiej zeby mial podświetlenie zielone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) Badz podpowiedzieć co zrobic. Bede wdzieczny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
NeurO7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2015, 19:16   #10
krzys1968
ford::expert
 
Avatar krzys1968
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 13-10-2010
Skąd: Gliwice-Berlin
Model: fokus Mk2 FL byl i milo wspominam ; focus Mk3
Silnik: 1.6tdci 109Ps ; 1.6 tdci 115Ps
Rocznik: 2008 ; 2014
Postów: 2,982
Domyślnie Odp: Wybór radia, prosze o pomoc ;)

Jezeli masz zaslepke zamontowana to mozesz kazde radio zamontowac plus dokupic wiazke redukcyjna ktora podlaczysz do radia i do orginalnej wiazki ktora masz . idziesz do sklepu i wybierasz z podswietleniem zielonym nawet z wysuwanym monitorkiem
krzys1968 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.