Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford B-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-02-2014, 09:28   #81
siala
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-03-2010
Skąd: tychy
Model: Ford B-max
Silnik: benzyna 1.4 16v
Rocznik: 2014
Postów: 29
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Witam ja odebralem swojego maxia w poniedzialek pierwsze wrazenia ok,pytalem dlaczego tak dlugo sie czeka niestety nie dostalem dokladnej odpowiedzi,wspomnialem o przerwie w produkcji jak pisaliscie ale tego nie potwierdzili nie wnikam wkoncu jest,jesli chodzi o liczbe ja widzialem na tychach jednego na samym poczotku jak wszedl do sprzedazy,narazie mam przejechane 50km w niedziele gdzies zrobie wypad wtedy dokladniej go sprawdze na trasie.

siala jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2014, 15:06   #82
Mixto
ford::beginner
 
Imię: W...
Zarejestrowany: 20-02-2013
Model: Ford B-Max
Silnik: 1.4
Rocznik: 2012
Postów: 28
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Witam, w coraz większym gronie właścicieli Maxia, mój w serwisie na przeglądzie :Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozmawiałem wczoraj ze znajomym z Forda na temat opóźnień w produkcji dla PL i okazało sie że bmax jest bardzo popularny w Austri, Włoszech i Hiszpanii szczególnie w miastach gdzie są wąskie ulice, tam sie podobno rewelacyjnie sprawdza ze względu na szerokość auta i dla tych rynków jest max produkcja.
Mixto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2014, 17:07   #83
rfx
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-10-2008
Skąd: Gdańsk
Model: FF
Silnik: francuski
Rocznik: nn
Postów: 44
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Cytat:
Napisał Mixto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem zadowolony, a mój syn jeszce bardziej bo siedząc z tylu może złożyć przednie oparcie i widzi wszystko co dzieje sie na drodze.
Cieszę się, że jesteś zadowolony z zakupu. Nie wiem jak jest w przypadku b-maxa ale instrukcji fusiona jest wyraźnie napisane, że nie można przewozić pasażerów na tylnej kanapie przy złożonym przednim oparciu. Zapewne przy wypadku jest ryzyko wyślizgnięcia z pasów i przelotu przez przednią szybę.
rfx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2014, 20:11   #84
Mixto
ford::beginner
 
Imię: W...
Zarejestrowany: 20-02-2013
Model: Ford B-Max
Silnik: 1.4
Rocznik: 2012
Postów: 28
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Cytat:
Cieszę się, że jesteś zadowolony z zakupu. Nie wiem jak jest w przypadku b-maxa ale instrukcji fusiona jest wyraźnie napisane, że nie można przewozić pasażerów na tylnej kanapie przy złożonym przednim oparciu. Zapewne przy wypadku jest ryzyko wyślizgnięcia z pasów i przelotu przez przednią szybę.
Dlatego nie czytam instrukcji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wracając do instrukcji i rozwijając proces myślowy jej autora - to nie powinno się wozić kogokolwiek w samochodzie, bo podczas wypadku mogą zginąć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie ma możliwości wyśliźnięcia się spod pasów i wylecenia przez szybę, jedynie polatamy jak ich nie zapniemy :-)
Mixto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-03-2014, 17:27   #85
mrbocian84
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 30-08-2013
Skąd: Książenice
Model: B-MAX
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2014
Postów: 11
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

witam wpadłem na forum pochwalić się że mój MAXIO już zamówiony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. teraz tylko dłuuuuuuuugie oczekiwanie do maja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no ale czekałem na niego 2 lata to i te 3 miesiące poczekam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam
mrbocian84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2014, 16:56   #86
Mixto
ford::beginner
 
Imię: W...
Zarejestrowany: 20-02-2013
Model: Ford B-Max
Silnik: 1.4
Rocznik: 2012
Postów: 28
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Gratulacje :-)
Pochwal się trochę jaki kolor, wersja itp. itd.
Mixto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2014, 09:32   #87
mrbocian84
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 30-08-2013
Skąd: Książenice
Model: B-MAX
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2014
Postów: 11
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

witam a więc tak 1.4 16v wersja TITANIUM + pakiet winter + pare innych dodatków a kolor to midnight sky Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. do kolegi MIXTO jak sie sprawuje twój MAXIO a dokładnie silnik 1,4 daje rady ??
mrbocian84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2014, 15:47   #88
Mixto
ford::beginner
 
Imię: W...
Zarejestrowany: 20-02-2013
Model: Ford B-Max
Silnik: 1.4
Rocznik: 2012
Postów: 28
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Maxio jest rewelacyjny, teraz ma 8532 km i już po pierwszym przeglądzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest drugim samochodem w domu, ale uwielbiamy nim jeździć po mieście, zawsze znajdziemy miejsce parkingowe, jest wygodny pakowny (oczywiście jak na swoją wielkość) Jedyne na co trzeba uważać to boczny wiatr który potrafi lekko przestawić samochód szczególnie jak sie jedzie szybko.

Bump: Dodam ze wiatr musi być silny i prędkość powyżej 100
Mixto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2014, 22:19   #89
pe_gas
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-03-2014
Model: B Max
Silnik: 1.0 ecoboost 100km
Rocznik: 2013
Postów: 1
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

A jak tam u Was jeśli chodzi o zahaczanie tą plastikową osłoną pod przednim zderzakiem przy parkowaniu? 13cm od podłoża to chyba ciut za nisko jak na auto miejskie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Odnoszę wrażenie, że automatyczne wycieraczki lepiej radzą sobie w dzień niż nocą (nocą trochę się ociągają).

Denerwujące jest w moim przypadku otwieranie/zamykanie bagażnika. Czasem po przytrzymaniu przycisku otwierania w klapie zamek niby się otwiera, a klapy podnieść nie można. Przy próbie zamykania zaś, klapa odbija się tak jakby zamek był 'wymontowany' (jak ma to miejsce przeważnie w salonach by zbytnio nie hałasować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
pe_gas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2014, 10:01   #90
siala
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-03-2010
Skąd: tychy
Model: Ford B-max
Silnik: benzyna 1.4 16v
Rocznik: 2014
Postów: 29
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

wiatam jesli chodzi o listwe pod zderzakiem narazie tylko 3 razy lekko zachaczylem ale nic sie nie stalo.Koledzy ja mam do was wszystkich ogromna prosbe szukam bialych pokrowcow na zaglowki z logo FORDA moze wiecie gdzie to mozna kupic jakies pewne namiary,szukalem na allegro ale tam bieda az piszczy a jak juz sa to nie odbieraja tel.
siala jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.