Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-06-2014, 14:58   #21
bonzo000
ford::advanced
 
Avatar bonzo000
 
Imię: Bonzo
Zarejestrowany: 17-12-2009
Skąd: ?
Model: Passat B7
Silnik: TSI
Rocznik: 2014
Postów: 209
Domyślnie Odp: Stuki w przednich kołach

To nie chodzi o jakieś szarpanie na postoju bo tak mi się podoba.Jakieś dziwne myślenie uruchamiają co niektórzy.Doszukiwałem u siebie dźwięków stukania jadąc np. po kostce, dziurach oraz drżenia kierownicy.Dlatego wpadłem na pomysł ruszania kierą bo jak coś stuka to musi być coś wyje...ne, chyba logiczne panowie Atlis i zombie6! -

Widocznie mój problem lub nasz problem nie jest wyimaginowany:
A może to...
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Ostatnio edytowane przez bonzo000 ; 02-06-2014 o 15:13
bonzo000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2014, 15:24   #22
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Stuki w przednich kołach

No dobra, wiemy, że w Fokach przy wyłączonym silniku stuka maglownica czy coś.

Za jazdy szukać może cokolwiek.

Naprawiłeś już, czy tylko szukasz w necie?
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2014, 15:40   #23
bonzo000
ford::advanced
 
Avatar bonzo000
 
Imię: Bonzo
Zarejestrowany: 17-12-2009
Skąd: ?
Model: Passat B7
Silnik: TSI
Rocznik: 2014
Postów: 209
Domyślnie Odp: Stuki w przednich kołach

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No dobra, wiemy, że w Fokach przy wyłączonym silniku stuka maglownica czy coś.

Za jazdy szukać może cokolwiek.

Naprawiłeś już, czy tylko szukasz w necie?
Czwartek serwis.
Jak czytałem na forum ru. to po wymianie stukanie wróci i ford ma problem z maglownicą, oraz mają to w du.ie.
Samo stukanie na postoju mam w ... ale nie powinno stukać i trząść się jadąc po nierównościach.
bonzo000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2014, 17:04   #24
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Stuki w przednich kołach

=> bonzo000
Przejedź się Mitsubishi Colt 1.3 - nówką sztuką, tam nie ma w ogóle wyciszenia/wytłumienia silnika i nadkoli - totalnie goło - słyszysz każdy podzespół samochodu, sprzęgło skrzypi, na każdej nierówności dobija zawias i zdecydowanie stuka, na dodatek napier... plastiki, słychać mnóstwo odgłosów, a silnik jest tak głośny, że szok, nie wspomnę o twardych siedziskach ala taboret bez żadnego trzymania bocznego - totalnie pierwotny pojazd - wtedy docenisz fokę i będziesz miał w du.pie napier. maglownicę na postoju czy wymyślone stuki czy tam trzęsawki na nierównościach - w Mitsu to się dzieje na tyle dużo, że w ASO siedziałbyś cały rok, a oni gadają wprost i bez ogródek powtarzając jak mantrę: TTTM, to pan nie wiedział że tu nie ma żadnego wygłuszenia ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Twoja Foka przy tym to pryszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Stukanie na postoju maglownicy nie jest żadnym problemem, jakby w czasie jazdy stukała to co innego, ale to wyraźnie słychać by było na skręconych kołach ZAWSZE - miałem tak kiedyś w Civicu VII gen. z 2004r., były wadliwe maglownice i wymieniali po paru tysiakach, ale szwankowały wyraźnie, a nie na zasadzie bo mi się wydaje, że na kostce to czasem za bardzo przenosi drgania na kierę czy trzęsie lub niby coś chyba stuknie - w Mitsu by ci wyrywało kierę z rąk, a wszystko i tak byłoby w porządku - zalecam więc taką terapię szokową i przejażdżkę Coltem prosto z fabryki, tam się niczego nie doszukujesz, tam dostajesz na twarz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez zombie6 ; 02-06-2014 o 17:24
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2014, 17:54   #25
bonzo000
ford::advanced
 
Avatar bonzo000
 
Imię: Bonzo
Zarejestrowany: 17-12-2009
Skąd: ?
Model: Passat B7
Silnik: TSI
Rocznik: 2014
Postów: 209
Domyślnie Odp: Stuki w przednich kołach

Cytat:
Napisał zombie6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
=> bonzo000
Przejedź się Mitsubishi Colt 1.3 - nówką sztuką, tam nie ma w ogóle wyciszenia/wytłumienia silnika i nadkoli - totalnie goło - słyszysz każdy podzespół samochodu, sprzęgło skrzypi, na każdej nierówności dobija zawias i zdecydowanie stuka, na dodatek napier... plastiki, słychać mnóstwo odgłosów, a silnik jest tak głośny, że szok, nie wspomnę o twardych siedziskach ala taboret bez żadnego trzymania bocznego - totalnie pierwotny pojazd - wtedy docenisz fokę i będziesz miał w du.pie napier. maglownicę na postoju czy wymyślone stuki czy tam trzęsawki na nierównościach - w Mitsu to się dzieje na tyle dużo, że w ASO siedziałbyś cały rok, a oni gadają wprost i bez ogródek powtarzając jak mantrę: TTTM, to pan nie wiedział że tu nie ma żadnego wygłuszenia ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Twoja Foka przy tym to pryszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Stukanie na postoju maglownicy nie jest żadnym problemem, jakby w czasie jazdy stukała to co innego, ale to wyraźnie słychać by było na skręconych kołach ZAWSZE - miałem tak kiedyś w Civicu VII gen. z 2004r., były wadliwe maglownice i wymieniali po paru tysiakach, ale szwankowały wyraźnie, a nie na zasadzie bo mi się wydaje, że na kostce to czasem za bardzo przenosi drgania na kierę czy trzęsie lub niby coś chyba stuknie - w Mitsu by ci wyrywało kierę z rąk, a wszystko i tak byłoby w porządku - zalecam więc taką terapię szokową i przejażdżkę Coltem prosto z fabryki, tam się niczego nie doszukujesz, tam dostajesz na twarz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po jakiego się pocieszać na siłę że w colcie jest gorzej to niema co narzekać.Porównujesz inne klasy sam.
Sprawa jest prosta, jak pisałem wcześniej stuki wyszły na postoju, podczas szukałem przyczyn stukania i drgania na kierze.Nie pisz głupot że TTTM.

Jeszcze jedno nic mi się nie wydaje tylko stwierdzam fakty, jest problem z maglownicą!!!
Dziwne piszesz posty zomnie6 większość czasu usprawiedliwiasz Forda, jakbyś tam pracował.Będę pisał tak długo na temat wad tego modelu i marki do puki będą usterki.
PS. ciekawe że w moim FF MK1 takich problemów nie ma.

Bez odbioru.....

Ostatnio edytowane przez bonzo000 ; 02-06-2014 o 20:21
bonzo000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2014, 20:38   #26
nori76
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 11-02-2011
Skąd: Poznań
Model: Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 1.0 Ecoboost Hybrid 125 KM
Rocznik: 2022
Postów: 220
Domyślnie Odp: Stuki w przednich kołach

Bonzo wyluzuj, zombie taki jest, zawsze szuka pocieszenia w gorszych przypadkach, ja Ci powiem że ostatnio jechałem mazdą 121, tam to nawet amortyzatorów jakby nie było, ale ni hu hu... nie przekonało mnie to że jeżdżę MK3 z super amorami, które powodują że przy 121 auto płynie. Wciąż wkur... mnie stukanie przy zmianie 1 na 2, 2 na 3 mimo ze w 121 maja duuuuzo glosniej. Daj znać co kabareciarze ustalą.
nori76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2014, 06:21   #27
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Stuki w przednich kołach

Cytat:
Napisał bonzo000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziwne piszesz posty zomnie6 większość czasu usprawiedliwiasz Forda, jakbyś tam pracował.Będę pisał tak długo na temat wad tego modelu i marki do puki będą usterki.
Niczego nie usprawiedliwiam, Ford ideałem nie jest, ale niektóre posty po prostu rozwalają - skrzypnie zawias w zimie i hipochondrycy lecą do ASO rozkręcać pół auta, skrzypnie schowek - dawaj do ASO - rozkręcać cały środek, zaparują szyby - wielkie larum, zaświszczy dmuchawa, bo akurat kratka nawiewu powoduje taki odgłos i oczywiście lament i ASO, lekko, dopuszczalnie zaparuje reflektor - znowu krzyk i takie sytuacje można mnożyć - normalnie kabareton Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał bonzo000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeszcze jedno nic mi się nie wydaje tylko stwierdzam fakty, jest problem z maglownicą!!!
No to leć do ASO niech wymienią na tak samo stukającą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie zapomnij wywalić przy okazji "filtra" K&N, bo za chwilę będziesz płakał, że dolot uświniony, albo szarpie, trzęsie czy co tam jeszcze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez zombie6 ; 03-06-2014 o 07:44
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.