Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-11-2014, 15:56   #1
Młodzian_96
ford::amateur
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-11-2014
Skąd: Szczawnica
Model: mk3
Silnik: 1.8
Rocznik: 2001
Postów: 1
Domyślnie Szacowany dystans do przejechania i zapalająca się rezerwa.

Otóż problem jest taki, że czasem przyjeżdzam do domu i na wyświetlaczu pisze, że do przejechania na tym paliwie mam około 130km, rezerwa nie świeci. Rano wstaję, odpalam auto i wyskakuje mi 78km do przejechania i zapala się rezerwa. Myślałem, że może to ma związek z tym, że z reguły rano jest zimny (jakieś ssanie albo coś w tym kierunku), ale po przejechaniu kilkunastu km powinno się to zmienic w takim razie - a nie zmienia się. Z takim oto stanem paliwa jeżdżę 2 dni (jeżdzę mało wiec robie około 20-30km) i następnego dnia rano po odpaleniu mam 120km na liczniku a rezerwa gaśnie... Dodam że samochód stoi raczej na prostym terenie.... Co może być tego przyczyna? To normalne? Do tej pory jeździłem FORDEM ESCORTEM 1994r więc takich technologii nie było Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Młodzian_96 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2014, 16:20   #2
Lechu3
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 05-10-2014
Model: ford mondeo MK3
Silnik: 1.8
Rocznik: 2001
Postów: 287
Domyślnie Odp: Szacowany dystans do przejechania i zapalająca się rezerwa.

Witam ja też miałem taki przypadek ,w baku połowa a tu rezerwa mi się zapaliła i dystans 78km,ale poczytałem i wynalazłem.Odłączyłem akumulator na 10min.i pomogło do tej pory mam spokój,tylko raz mi się tak zdarzyło,spróbó może Tobie też pomoże.Mam ten sam model co ty.
Lechu3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2026 DragonByte Technologies Ltd.