Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-01-2015, 10:31   #21
nikita33
ford::amateur
 
Imię: igor
Zarejestrowany: 10-12-2008
Skąd: Podlasie
Model: Focus MKII sport , Mondeo MK4, Focus MKII FL , ASTRA H 1,6, Grand scenic III
Silnik: 1,9 130km
Rocznik: 2011
Postów: 5
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę Focusa MK2 FL

Cytat:
Napisał polomaski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Już jakiś czas obserwuje pojawiające się oferty ff mk2fl i moje wrażenia są takie że można znaleźć sporo aut z udokumentowanym przebiegiem i historią ASO czyli poflotowe ale są to kompletne golasy :-/ (w sensie wersje tylko z manualną klimą i podgrzewaną szybą przednią). Szukam czegoś bardziej wyposażonego (wersja Ghia, Titanium) ale są to auta sprowadzone u handlarzy, czego chciałem uniknąć.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Mam pytanko do osób które interesowały lub interesują się zakupem takiej wersji jak ja czy kwota 25 tys to marzenie, będzie to sprowadzona mina?
W jakiej kwocie wy kupiliście swoje foki?

pozdrawiam
Większośc w ogłoszeniach to faktycznie golasy, ale są też też dobre i wypasione wersje moje dwa poprzednie fordy to były poflotowce ale wersje GOLD X foka 1,8TDCI MK2 z pak sport z fabrycznym webasto przed liftem i Mondeo mk4 ale też trzeba mieć dobre źródło(zamknięte aukcje) a nie z komisu czy ogłoszenia bo te to mają już nafikane sporo km , najlepiej poszukać wśród znajomych kogoś kto sie takim handlem para i zamówic u niego konkretne parametry i model czasem zdarza się że SILVER jest lepiej wyposażony niż gold czy ghia , jak widzę korby z tyłu do szyb to az mnie zbiera na wymioty, dlatego wolę mieć pełną elektrykę i ręczna klimę niż te korby z tyłu. Możesz sam poszukać i przejrzeć oferty np "master1" , nie musisz nawet tam jechać poproś meilowo o raport rzeczoznawcy dla tego interesującego cię modelu i wszystko będzie jasne.

nikita33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2015, 10:58   #22
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę Focusa MK2 FL

Cytat:
Napisał nikita33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak widzę korby z tyłu do szyb to az mnie zbiera na wymioty, dlatego wolę mieć pełną elektrykę i ręczna klimę niż te korby z tyłu.
A do czego użyjesz tych korb z tyłu przy klimatyzacji? Pasażerowi każesz zapłacić na bramce na autostradzie?
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2015, 13:44   #23
nikita33
ford::amateur
 
Imię: igor
Zarejestrowany: 10-12-2008
Skąd: Podlasie
Model: Focus MKII sport , Mondeo MK4, Focus MKII FL , ASTRA H 1,6, Grand scenic III
Silnik: 1,9 130km
Rocznik: 2011
Postów: 5
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę Focusa MK2 FL

Gdybyś jeździł z małymi dziećmi z tyłu to byś wiedział do czego mi elektryka z tyłu , poprostu mogę je zablokować w dowolnym pkt, a jak jadę sobie sam bez klimy to mogę sobie otworzyć okna z tyłu a jak pada deszcz to nie muszę latać od drzwi do drzwi i sprawdzać czy domknięte. Poza tym jest jeszcze coś takiego jak otwieranie i zamykanie okien z pilota , przy korbie nie poszalejesz. Zresztą miałem klimatrona w mondeo i szału nie było i nie odczuwam jego braku, naprawdę wole pełną elektrykę i klimę manualną.
nikita33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2015, 16:24   #24
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę Focusa MK2 FL

OK, przyjmuję logiczne wyjaśnienie-ma dla mnie sens. Dzieci nie mam, więc takiej potrzeby nie przewidziałem.
Faktycznie, w aucie z korbami z tyłu zdarzyło mi się, że zostawiłem je na parkingu z uchyloną szybą na deszczu, bo nie wiedziałem, że pasażer z tyłu otwierał okno podczas jazdy.
Mam okna z pilota, ale jakoś nie bardzo mi się to przydaje, tzn. nie wiem kiedy mogłoby się przydać, bo wolę pootwierać wszystkie drzwi i szybko wywietrzyć środek.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2015, 15:14   #25
polomaski
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę Focusa MK2 FL

Cytat:
Napisał nikita33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Większośc w ogłoszeniach to faktycznie golasy, ale są też też dobre i wypasione wersje moje dwa poprzednie fordy to były poflotowce ale wersje GOLD X foka 1,8TDCI MK2 z pak sport z fabrycznym webasto przed liftem i Mondeo mk4 ale też trzeba mieć dobre źródło(zamknięte aukcje) a nie z komisu czy ogłoszenia bo te to mają już nafikane sporo km , najlepiej poszukać wśród znajomych kogoś kto sie takim handlem para i zamówic u niego konkretne parametry i model czasem zdarza się że SILVER jest lepiej wyposażony niż gold czy ghia , jak widzę korby z tyłu do szyb to az mnie zbiera na wymioty, dlatego wolę mieć pełną elektrykę i ręczna klimę niż te korby z tyłu. Możesz sam poszukać i przejrzeć oferty np "master1" , nie musisz nawet tam jechać poproś meilowo o raport rzeczoznawcy dla tego interesującego cię modelu i wszystko będzie jasne.
Niestety nie mam żadnych kontaktów z handlarzami
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2015, 23:00   #26
szpenton
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę Focusa MK2 FL

Można prosić o opinie? http://otomoto.pl/ford-focus-mk2-bez-dpf-C35605824.html
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2015, 07:56   #27
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: Prośba o ocenę Focusa MK2 FL

Ja polece ci tego handlarza, aut nie ma dużo i załatwia je polizingowe z fakturami vat23%. Jesli masz na dołożenie z 3 tys to tu masz u niego taki sam z 2011r, przebieg i wyposażenie podobne ale 3 lata młodsze.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Generalnie jak z nim dobrze pogadasz powie ci co było przemalowane, co ewentualnie do roboty, często miewa ksiązki servisowe i itp.
Ja kumplowi kupiłem u niego rok temu 1.8 tdci 2009r i jezdzi zadowolony a chciał kupować golfa. Gadaj z nim duzo przez telefon i negocjuj powinieneś koło 1000-1300 ubic.
Najpierw wypytaj o wypadkowość, malowanie, ks-servisową, kluczyki, opony, wycieki, co do roboty, i itp i póżniej negocjuj jak ci pasuje.

Ostatnio edytowane przez c-matix ; 16-01-2015 o 08:10
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.