Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-03-2015, 22:36   #21
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

Cytat:
Napisał sebolek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A PTC to co to znowu? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tutorial o PTC: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2015, 22:37   #22
sebolek2
ford::average
 
Avatar sebolek2
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 04-03-2015
Skąd: Wieliczka
Model: Focus MK3 HB
Silnik: 1.6 TDCI 115KM
Rocznik: 12.2011
Postów: 113
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

Może mam, chociaż jak rano wsiadam, to wcale nie wieje ciepłym powietrzem. Ja mam wersję GOLDx. Mam elektryczne fotele i inne bajery, a nie mam głupiego ściemniania zegarów. Dziwne to.
sebolek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2015, 19:06   #23
korsage2
ford::beginner
 
Avatar korsage2
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 16-12-2014
Skąd: Piaseczno
Model: Ford C-Max
Silnik: 1.8 flexifuel
Rocznik: 2008
Postów: 16
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

Cytat:
Napisał sebolek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może mam, chociaż jak rano wsiadam, to wcale nie wieje ciepłym powietrzem. Ja mam wersję GOLDx. Mam elektryczne fotele i inne bajery, a nie mam głupiego ściemniania zegarów. Dziwne to.
To ja mam podobnie - kupiłem c-maxa wersja ghia porządnie wyposażona, a zegary bez regulacji. W nocy tak walą po oczach, że masakra. Jaki włącznik kupiłeś dokładnie - symbol?
Ja mam halogeny plus czerwone podświetlenie - więc tylko wersja 7m5t 13a024 aa jest ok dla mnie.
__________________
Był focus mk1 2004 1.6 benz. kombi FX Gold, jest C-Max Ghia 1.8 flexifuel.
korsage2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2015, 19:10   #24
sebolek2
ford::average
 
Avatar sebolek2
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 04-03-2015
Skąd: Wieliczka
Model: Focus MK3 HB
Silnik: 1.6 TDCI 115KM
Rocznik: 12.2011
Postów: 113
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

Przełącznik od Forda Kuga, z czerwonym podświetleniem. Funkcja auto, regulacja natężenia i regulacja wysokości świateł.

4M5T13A024 CA

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez sebolek2 ; 20-03-2015 o 19:12
sebolek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2015, 19:31   #25
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,075
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

Cytat:
Napisał sebolek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przełącznik od Forda Kuga, ...
4M5T-... na bank nie jest od Kugi i na bank ma zielone podświetlenie...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2015, 19:33   #26
korsage2
ford::beginner
 
Avatar korsage2
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 16-12-2014
Skąd: Piaseczno
Model: Ford C-Max
Silnik: 1.8 flexifuel
Rocznik: 2008
Postów: 16
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

Ja fabrycznie mam ten:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i wymieniam na ten:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam halogeny i czujnik deszczu. Nie wiem jak jest z tym czujnikiem zmierzchu i nawet mnie to nie interesuje, bo najbardziej uciążliwe jest jak dla mnie bardzo intensywne świecenie zegarów w nocy. Dlatego chcę z regulacją światła zegarów.
__________________
Był focus mk1 2004 1.6 benz. kombi FX Gold, jest C-Max Ghia 1.8 flexifuel.
korsage2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2015, 19:45   #27
Lechugr
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 17-03-2012
Skąd: Wrocław
Model: Focus MK3 FL ST-Line
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 86
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

Cytat:
Napisał korsage2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dlatego chcę z regulacją światła zegarów.
Z Kugi (jeśli to prawda, że z Kugi...) są tylko czerwone, więc nie powinno być problemu. Będzie pasował na pewno. Numer części czerwonych zaczyna się na 7M5T-...

- to napisał mi tedi_k 2 lata temu i się sprawdziło - ceny włączników do Kugi wtedy to ok. 50% w stosunku do Focus i C-Max. Działa do dziś - dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lechugr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2015, 19:50   #28
korsage2
ford::beginner
 
Avatar korsage2
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 16-12-2014
Skąd: Piaseczno
Model: Ford C-Max
Silnik: 1.8 flexifuel
Rocznik: 2008
Postów: 16
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

Cytat:
Napisał Lechugr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Numer części czerwonych zaczyna się na 7M5T-...

- to napisał mi tedi_k 2 lata temu i się sprawdziło - ceny włączników do Kugi wtedy to ok. 50% w stosunku do Focus i C-Max. Działa do dziś - dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No mnie też tedi_k doradził, a już byłem jedną nogą w wersji z zielonym podświetleniem, trochę bym się wkurzył.
Znalazłem 7m5t 13a024 aa.
Szukam jeszcze na forum info samym demontażu i założeniu - ale na skomplikowane to nie wygląda.
__________________
Był focus mk1 2004 1.6 benz. kombi FX Gold, jest C-Max Ghia 1.8 flexifuel.
korsage2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2015, 19:55   #29
sebolek2
ford::average
 
Avatar sebolek2
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 04-03-2015
Skąd: Wieliczka
Model: Focus MK3 HB
Silnik: 1.6 TDCI 115KM
Rocznik: 12.2011
Postów: 113
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

Napisane, ze od kugi, jak nie będzie od kugi czyli nie będzie czerwone, to zwrot, nie ma co się przejmować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sebolek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2015, 20:02   #30
Lechugr
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 17-03-2012
Skąd: Wrocław
Model: Focus MK3 FL ST-Line
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 86
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

Cytat:
Napisał sebolek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napisane, ze od kugi, jak nie będzie od kugi czyli nie będzie czerwone, to zwrot, nie ma co się przejmować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w sumie prawda ale sprzedawcy bywają różni - byłem nie raz objechany za ocenę stanu oględnego części w ogóle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (w opiniach)

Cytat:
Napisał korsage2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szukam jeszcze na forum info samym demontażu i założeniu - ale na skomplikowane to nie wygląda.
Ściągasz plastik pod włącznikiem chyba dwa wkręty i wtedy ściskasz od tyłu włącznik za zatrzaski - wyczujesz ręką - i wypinasz do przodu.

Ostatnio edytowane przez Lechugr ; 23-03-2015 o 17:33
Lechugr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.