Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-04-2015, 11:33   #1
vesperus
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-04-2014
Model: brak
Silnik: brak
Rocznik: brak
Postów: 1
Domyślnie Status zamówionego samochodu u dealera

Czy orientujecie się jakie informacje posiada dealer odnośnie zamówionego samochodu?

Pod koniec lutego zamówiłem nowego Focusa w salonie, w marcu dostałem nr VIN samochodu oraz przybliżony termin produkcji na początek kwietnia. W kwietniu sprawdzałem VIN na stronie ETISa, gdzie 9 kwietnia zamieniła się data produkcji z 30.11.0002 na 08.04.2015.

W środę 15 kwietnia dzwoniłem do sprzedawcy spytać się o status samochodu i jaki jest szacowany czas dostawy do dealera. Dowiedziałem się, że nie mają informacji gdzie konkretnie samochód się znajduje tylko że jest w transporcie i ma być u nich ok. 25 kwietnia.

Dzień później, 10 kwietnia, sprzedawca dzwonił do mnie, że nastąpi małe opóźnienie bo okazało się, że samochód wyprodukował się 14 kwietnia, chociaż w ETISie dalej stoi data produkcji na 8 kwietnia.

Czy to możliwe, że samochód ma datę produkcji inną niż w ETISie? Czy dealer nie ma informacji o bieżącym położeniu samochodu (coś jak śledzenie paczek kurierskich)? Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, naczyta się człowiek w necie jakie to nieraz przekręty są robione z nowymi samochodami w salonach, a może po prostu za bardzo się przejmuję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak ktoś ma wiedzę jak powinna wyglądać informacja u dealera odnośnie zamówionego pojazdu niech coś napisze w odpowiedzi lub na PW, mogę podać nr VIN.

vesperus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.