Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-04-2015, 16:24   #11
moons
ford::expert
 
Avatar moons
 
Zarejestrowany: 17-09-2006
Skąd: Hajnówka
Model: C-MAX
Silnik: 1.8 DURATEC-HE
Rocznik: 2007
Postów: 2,007
Domyślnie Odp: Immobilizer- nie czyta po wymianie kluczyka

to że trzeba było kupić fabryczny moduł ZV, kluczyk i zrobić to jak fabryka robiła a nie montować jakiś uniwersalny sterownik.
Pozdrawiam

__________________

moons jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2015, 13:22   #12
M4riusz
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 18-05-2013
Model: Escort
Silnik: 1.6
Rocznik: 1998
Postów: 17
Domyślnie Odp: Immobilizer- nie czyta po wymianie kluczyka

Przepraszam, ale przy edycji wyciąłem najistotniejsze zdanie - jeżdżę Escortem. Chodziło mi o to, czy przy sterowaniu kluczem sygnał realizowany jest na linii siłownik->siłownik, czy siłownik->centralka->siłownik. Nie podjąłem się jeszcze montażu sterownika z aukcji powyżej, ale wiem, że montaż polega na wlutowaniu się w instalację elektryczną auta. Montaż fabrycznego sterownika polega na podmianie obecnego sterownika (o istnieniu którego nie wiem)?
M4riusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2016, 13:38   #13
nietoper78
ford::amateur
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-02-2016
Skąd: Gostynin
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDDi
Rocznik: 2000
Postów: 1
Domyślnie Odp: Immobilizer- nie czyta po wymianie kluczyka

Witam
po wymianie wkładki stacyjki mam problem z uruchomieniem , a mianowicie kluczyk w którym jest immo muszę trzymać tak aby dotykał stacyjki od tyłu i wtedy auto odpala.wystarczy że założę obudowę od kierownicy immo nie widzi tego kluczyka. Ford Focus 1,8 tddi 2000r.
nietoper78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2026 DragonByte Technologies Ltd.