![]() |
|
|||||||
|
Dołącz teraz!
|
|
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum! |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten temat |
|
|
#1 |
|
ford::beginner
![]() Zarejestrowany: 05-05-2011
Model: Mondeo GHIA
Silnik: 1,8 16v + gaz
Rocznik: 1994
Postów: 32
|
Witam, centralny zamek otwieram z kluczyka (słychać jak centralny się otwiera i jednocześnie zamkyka), jeżeli nie zdążę szybko złapać za klamkę to od razu zamyka drzwi. Dzieje się tak ze wszystkimi drzwiami.
Natomiast aby zamknąć auto najpierw muszę wcisnąć klamkę pasażera, to zamyka wszystkie drzwi oprócz kierowcy, potem auto zamykam z kluczyka. Czy ktoś wie o co chodzi? ps. czy rozwiązaniem byłoby podpięcie centralki na pilota? Ostatnio edytowane przez jedrzej ; 20-07-2015 o 15:58 |
|
|
|
|
|
#2 |
|
ford::expert
![]() Zarejestrowany: 23-03-2007
Model: mondeo mk II kombi
Silnik: 1.8 td endura de
Rocznik: 1997 grudzień
Postów: 2,643
|
Winę za taki stan rzeczy, najprawdopodobniej ponosi zamek od strony kierowcy a raczej mikrostyki, które w nim się znajdują. Oczyszczenie lub wymiana - temat był omawiany na Forum.
Pozdrawiam
__________________
Emmm |
|
|
|
|
|
#3 | |
|
ford::beginner
![]() Zarejestrowany: 05-05-2011
Model: Mondeo GHIA
Silnik: 1,8 16v + gaz
Rocznik: 1994
Postów: 32
|
Cytat:
2. Czy założenie centralnego na pilota rozwiązałby problem? |
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
FORD|ZAWODOWIEC
![]() Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: Krosno
Model: Ford Escape/Fusion
Silnik: 3000 benzyna + Stag Qmax / 1.4 benzyna
Rocznik: 2003/2005
Postów: 6,255
|
1. Trzeba wymontować zamek.
2. Wątpię. |
|
|
|