Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-10-2015, 17:34   #31
Kaztob
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-12-2009
Skąd: Czeladź
Model: Focus MK3FL
Silnik: 1,0
Rocznik: 2015
Postów: 19
Domyślnie Odp: Opony zimowe co polecacie ?

Cytat:
Napisał sierra_79 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ostatecznie za 1100 zł zamówiłem komplet NOKIAN WR D4 91T 2015.
tez kupiłem te opony, ponoć mają być jeszcze lepsze od wr d3, pojeździmy zobaczymy...

Kaztob jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2015, 18:24   #32
kmark
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 08-07-2015
Skąd: Mazury
Model: focus mk3
Silnik: 1.0 ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 26
Domyślnie Odp: Opony zimowe co polecacie ?

Cytat:
Napisał sierra_79 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ostatecznie za 1100 zł zamówiłem komplet NOKIAN WR D4 91T 2015.
Cytat:
Napisał Kaztob Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tez kupiłem te opony, ponoć mają być jeszcze lepsze od wr d3, pojeździmy zobaczymy...
Fajnie, że jest Was już dwóch (z tymi nowymi oponami) - bardzo jestem ciekawy Waszej opinii po zimie - oczekujemy podsumowania w przyszłym roku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kmark jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2015, 20:24   #33
sierra_79
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-09-2015
Model: Fiesta, Focus Kombi
Silnik: Fies. 1,2; Foc 1.6 Ti-VCT 105KM
Rocznik: Fies. 2007; Foc. 2014
Postów: 26
Domyślnie Odp: Opony zimowe co polecacie ?

W mojej okolicy zimą kiepsko z odśnieżaniem. Więc, jeśli wiosną nie będę szukał kolejnego auta, znaczy się, że opony zdały egzamin. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sierra_79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2015, 17:49   #34
premko
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-04-2006
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 80
Domyślnie Odp: Opony zimowe Nowy Focus 2015

Cytat:
Napisał Luttek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ta.. Uniroyal.
Nabyłem 4 nowe Uniroyale Rain Expert 3 (letnie) na wiosnę. Po miesiącu zorientowałem się że coś mi nie pasi, biło z tyłu przy hamowaniu z dużej prędkości. Podjechałem do wulkanizatora pod domem, dobry spec i ma dobry sprzęt. Co się okazało? Dwie z nich lekko spaczone, nadal "biją" co widać na maszynie. Pytałem czy mogę reklamować - pisz na Berdyczów. Wg wulkanizatora nierówności są w normie i nic z tego nie będzie. Reklamował ponoć chwilę wcześniej przez siebie dla klienta kupione Goodyeary bo było to samo i odrzucili ("bo w normie").
W każdym razie coś mi tam poprawił i nie jest to już uciążliwe. Ale nie jest tak jak powinno być z nowymi oponami.
Jaki jest sens mojego wpisu ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wszystko schodzi na psy, a najlepsze że jak już zejdzie to i tak powiedzą ci że w normie.
Miałem podobny problem ostatnio ze swoimi letnimi Uniroyal Rain Expert, powyżej prędkości 80 km/h całe auto wpadało w wibracje. Wulkanizator sprawdzał opony ale nic nie pomógł. Wysłałem opony do producenta bo były na gwarancji i wymienili mi wadliwe 2 sztuki na nowe i teraz wszystko jest OK podczas jazdy. Jak zmienisz na zimowe teraz to letnie wyślij, najwyżej stracisz kasę za wysyłkę.
premko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2015, 19:06   #35
Oskarr
ford::average
 
Avatar Oskarr
 
Imię: Oskar
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: Wrocław
Model: Focus III
Silnik: 1.6TDCi 138/338
Rocznik: 2011
Postów: 140
Domyślnie Odp: Opony zimowe co polecacie ?

Ja osobiście polecam continental TS 850 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miałem TS 810, TS 830P a teraz mam TS 850 i polecam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oskarr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2015, 21:02   #36
Luttek
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-02-2015
Skąd: Wrocław
Model: Focus mk1 kombi
Silnik: 1.6 PB 100KM
Rocznik: 2004
Postów: 248
Domyślnie Odp: Opony zimowe Nowy Focus 2015

Cytat:
Napisał premko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miałem podobny problem ostatnio ze swoimi letnimi Uniroyal Rain Expert, powyżej prędkości 80 km/h całe auto wpadało w wibracje. Wulkanizator sprawdzał opony ale nic nie pomógł. Wysłałem opony do producenta bo były na gwarancji i wymienili mi wadliwe 2 sztuki na nowe i teraz wszystko jest OK podczas jazdy. Jak zmienisz na zimowe teraz to letnie wyślij, najwyżej stracisz kasę za wysyłkę.
Jak miałem zimówki zeszłej pseudo-zimy to z tego co pamiętam przy prędkości ok 150 i więcej kierownica nic nie drgała. Stare kilkuletnie zimówki.
Na tych letnich przy 150 i więcej lekko kierownica drży. Jak zmienię na zimówki i okaże się że przy większej prędkości nic się z kierownicą nie dzieje to na pewno wyślę.
Dziękuję za poradę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Luttek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2015, 12:45   #37
rb-net
ford::beginner
 
Avatar rb-net
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 20-10-2015
Skąd: Józefów
Model: Ford Focus MK4
Silnik: 1.5 150KM > 182KM
Rocznik: 2020
Postów: 45
Domyślnie Odp: Opony zimowe co polecacie ?

Ja rowniez kupilem Nokiany WR D4 91H, dzisiaj zakladam, jak troche pojezdze to sie wypowiem.
rb-net jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2015, 12:53   #38
Brzydki
ford::average
 
Avatar Brzydki
 
Zarejestrowany: 19-02-2015
Skąd: WGM
Model: Focus III Kombi
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2014
Postów: 50
Domyślnie Odp: Opony zimowe co polecacie ?

Cytat:
Napisał Oskarr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja osobiście polecam continental TS 850
Takie wylądowały już na aucie, zima pokaże (o ile bedzie) co są warte.
Brzydki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2015, 16:44   #39
SLIP
ford::average
 
Avatar SLIP
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 20-06-2015
Skąd: SO
Model: MONDEO MK5
Silnik: 2.0 TDCi 180KM by tedi_k
Rocznik: 2016
Postów: 111
Domyślnie Odp: Opony zimowe co polecacie ?

Cytat:
Napisał siwy__ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W zeszłym roku kupiłem na zimę opony marki SAVA i jestem z nich bardzo zadowolony. Na lato też kupiłem SAVA ale to już nie to. Bardzo szybko się niszczą. Przejechałem na nich około 5tyś km a maja już dużo odprysków gumy i kilka nacięć.
Miałem savy zimówki kilka lat temu, był to model budżetowy, jeszcze do astry pierwszej generacji i byłem z nich zadowolony, dość ciche, swietnie radziły sobie w śniegu, na lodzie wiadomo, że nie było rewelacji ale bez kolców to żadne nie dadzą rady, obecnie jeżdzę w hondzie na zimowkach fabrycznych michelinach wersja na Skandynawię ( mają dziury do zamontowania kolców) już 7 sezon i nie zamieniłbym ich na żadne inne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SLIP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2015, 19:56   #40
Oskarr
ford::average
 
Avatar Oskarr
 
Imię: Oskar
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: Wrocław
Model: Focus III
Silnik: 1.6TDCi 138/338
Rocznik: 2011
Postów: 140
Domyślnie Odp: Opony zimowe co polecacie ?

Cytat:
Napisał Brzydki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Takie wylądowały już na aucie, zima pokaże (o ile bedzie) co są warte.
Dobry wybór Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja jestem zadowolony i polecam
Oskarr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
opony zimowe



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.