Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-04-2016, 10:50   #31
MariuszFF78
ford::average
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 18-04-2016
Skąd: Wrocław
Model: Focus MK4
Silnik: 1,5 182 KM
Rocznik: 2019
Postów: 62
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

NIe bylo mnie przy tym, bo mialem inne rzeczy do zalatwienia, wiec nie mam pojecia co zrobili i czy cos wogole zrobili. Do tej pory zawsze stalem przy mechaniku, ale to nie bylo w ASO tylko u pana MieciaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Dzisiaj zostawilem im do 16 bo jestem w tym czasie w pracy, wiec zobaczymy. Pan przyjmujacy auto ponownie juz nie byl pelen entuzjazmu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I tez powiedzialem, ze slupek prawy przedni jest zle spasowany przy podszybiu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no to juz skomentowal westchnieniem...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

MariuszFF78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2016, 13:39   #32
Pavells
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-01-2016
Model: Ford Focus III
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 26
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

Jeśli dokładali Ci w serwisie alarm to myślę, że słupek może być od tego lekko źle spasowany. Ja mam podobnie z lewym i właśnie taki powód obstawiam. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pavells jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2016, 15:10   #33
azitoshi
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 28-11-2011
Skąd: Kraków/Tarnów
Model: Focus MK3
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 174
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

Ja nie mam alarmu i lewy słupek odstaje na styku z podszybiem, prawy spasowany jest idealnie serwis stwierdził ze jest zdeformowany zamówili nowy w czwartek jadę na wymianę mam nadziej że będzie pasował Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Z tymi słupkami coś jest nie tak bo jeździłem jeszcze innym focusem tylko z 2011 roku i obydwa lewy i prawy sterczały ale tam alarm był dokładany.
azitoshi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2016, 18:28   #34
Pavells
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-01-2016
Model: Ford Focus III
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 26
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

Cytat:
Napisał MariuszFF78 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzisiaj zostawilem im do 16 bo jestem w tym czasie w pracy, wiec zobaczymy.
Jak tam, Panowie "specjaliści" dali radę? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pavells jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2016, 19:40   #35
MariuszFF78
ford::average
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 18-04-2016
Skąd: Wrocław
Model: Focus MK4
Silnik: 1,5 182 KM
Rocznik: 2019
Postów: 62
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

O 14 zadzwonil do mnie doradca serwisu i stwierdzil, ze ma nadzieje, ze to juz nasze ostatnie spotkanie w tej kwestii Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Powiedzial, ze jeszcze raz rozebrali obudowe ekranu i ponoc podlozyli jakies dodatkowe podkladki.
O 16 przyszedlem po samochód i doradcy juz nie bylo. Poszedlem do innego i ten stwierdzil po chwili, ze auto jeszcze jest nie zlozone i potrzebuja jeszcze okolo 30 min. Czekajac wpadlem na pomysl, ze moze warto byloby zerknac na samochod co tam zrobili, poki jeszcze nie do konca zlozony. Poprosilem doradce, czy moge wejsc na hale i ten poszedl ze mna, zebym mogl zobaczyc co sie dzieje z FoczkaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Przy aucie siedzial mechanik z kompem i powiedzial, ze zaraz zlozy kokpit, ale wlasnie zamawia w centrali forda nowa obudowe, bo jak twierdzi, rzeczywiscie nie byla dokladnie spasowana i zebym znowu nie przyjezdzal, to jednak wymienia na nowa. Tak mnie to zaskoczylo, ze nawet do srodka auta nie zajrzalem...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapomnialem spytac o slupek, ale on az tak bardzo nie jest istotny.
Wiec czekam na nowa czesc. Najlepsze jest to, ze jadac po kostce nic juz nie trzeszczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Teraz mam dylemat, czy nic juz nie robic, czy jednak, jak przyjdzie nowa czesc wymienic...
A teraz znowu zaczalem slyszec te "sapanie" w tylnych drzwiach na wybojach, o których wczesniej wspominal kolega w tym watku. Chyba mam obsesje i czas zaczac sie leczyc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MariuszFF78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2016, 19:59   #36
Pavells
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-01-2016
Model: Ford Focus III
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 26
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

Również słyszę to "sapanie" lub jak ja to nazwałem "głuchy" dźwięk. Także raczej Ci się nie wydaje. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Fajnie, że serwisanci się spisali. Też muszę zająć się tą sprawą w swojej Foce.
Pavells jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2016, 16:38   #37
1floyd
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-03-2006
Skąd: Śląsk - Rybnik
Model: fokus / VW Polo
Silnik: 1,8 TDDI / 1,2 benz
Rocznik: 2002 /2003
Postów: 319
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

Unikam kostki brukowej, ale we Wroclawiu jest sporo ulic, nie tylko bocznych,wylozone tym materialem. Wychodzi na to, że ford winien dokładać mapy z rejonami Polski w których nie powinno użytkować nowych fordów z powodu niekontrolowanych dźwięków. Sam używam fokusa mk1. Ma już 14 lat a środek jest cichy, nawet na dziurach. Jak widać jakość spada. Strach kupić coś nowego
__________________
Kto pyta nie błądzi ;p
1floyd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2016, 17:15   #38
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,387
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

Jak chcesz to spróbuję dzisiaj wrzucić zdjęcia detali z mojego MK3 z 2012 roku przebieg 25 tyś km.
Zdziwisz się ile jest "niedoróbek" tu i uwdzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2016, 17:33   #39
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

Ja akurat jestem zaskoczony montażem mk3 pozytywnie, po UFO Hondy nieprawdopodobna ulga, wręcz przepaść na korzyść na auta na F. ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeździłem też mk2 kolegi z przebiegiem 140.000 km i też nic nie skrzypiało.....na pewno trochę to jest tak jak się trafi i to w każdej marce.....ale nie wykluczam też przewrażliwienia co poniektórych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez zombie6 ; 27-04-2016 o 17:37
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2016, 09:46   #40
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,387
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

Oto jak wygląda to u mnie gdzieniegdzie, a całego auta wciąż nie przejrzałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Za ten tył w bagażniku to nawet nie wiem jak się za to zabrać.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.