Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-02-2018, 19:38   #11
Meran
ford::average
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 11-01-2017
Skąd: Przyszowice
Model: Mondeo mk-5
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2017
Postów: 88
Domyślnie Odp: Pilot nie działa,kluczyk otwiera cz,bateria ok

Cytat:
Napisał Gregi86 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wiec zanim sprawdzil luty wystarczylo wziasc miernik i naciskac przycisk sprawdzajac czy jest przejscie
Tak też zrobił i w sumie miał rację. Dziś byłem w warsztacie gdzie dorabiają klucze samochodowe i mechanik stwierdził że kluczyk jest ok. Problem jest jak to ujął z mikrostykami w kasecie w drzwiach. Zademonstrował mi to w ten sposób iż otworzył auto z pilota, następnie chciał zamknąć. Pilot nie reagował, ale po zamknięciu kluczykiem auta pilot zaczął normalnie wysyłać sygnał. Podobno właśnie owe styki nie zwierają czy coś. Więc odkręcił wkładkę zamka, stwierdził że jest ok i padło na styki właśnie, z tym że do tego trzeba zdjąć boczek drzwi a ja jako ze byłem w pracy troszkę się spieszyłem więc umówiłem się na jutro. Więc przykręciłem wkładkę i...od tej pory pilot działa jak ta lala Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie wiem czy mechanik miał rację ale jak widać nie był to problem kluczyka. Piszę tę informację po to bo być może ktoś ma lub będzie miał podobny problem z fordzikiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Meran jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.