Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-03-2018, 08:07   #21
darkov11
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 06-03-2018
Skąd: Rybnik
Model: Mondeo MK4 GHIA
Silnik: 2.0 DOHC 145KM PB+LPG
Rocznik: 2007
Postów: 11
Domyślnie Odp: Mondeo Mk4 - znalezione oferty, proszę o pomoc w wyborze i sprawdzeniu.

Mam ten vin gość, przepraszał, bo pomylił literkę. WF0EXXGBBE9P81621. To ten z gazem z Białegostoku.

darkov11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2018, 08:13   #22
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Mondeo Mk4 - znalezione oferty, proszę o pomoc w wyborze i sprawdzeniu.

auto z PL salonu a w Białymstoku jest ASO Forda , auto ma PL tablice jedziesz tam i poznasz historię, (może tutaj ktoś ci poda)
Tutaj jest jakieś info o szkodzie, kiedy i za ile nie wiem
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2018, 10:06   #23
darkov11
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 06-03-2018
Skąd: Rybnik
Model: Mondeo MK4 GHIA
Silnik: 2.0 DOHC 145KM PB+LPG
Rocznik: 2007
Postów: 11
Domyślnie Odp: Mondeo Mk4 - znalezione oferty, proszę o pomoc w wyborze i sprawdzeniu.

Jak nie to spróbuję zapłacić w ASO tak na słowo honoru. Zawsze coś ale wolałbym, żeby ktoś tutaj powiedział mi czy ogólnie ten samochód (zakładając że ta szkoda to pierdola typu zbita lampa) jest warty wzięcia za te pieniądze - mam dość daleko by jechać więc pytam jakby nie było posiadaczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
darkov11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2018, 10:14   #24
Rychooo
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo Mk4 - znalezione oferty, proszę o pomoc w wyborze i sprawdzeniu.

Też szukam forda który jest oddalony ode mnie jakieś 300km i próbowałem się w ASO dowiedzieć historie pojazdu ale w jednym mi powiedzieli ze tylko właściciel może to sprawdzić, w dwóch innych czekam na odpowiedź pisemną przez facebooka.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2018, 10:26   #25
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Mondeo Mk4 - znalezione oferty, proszę o pomoc w wyborze i sprawdzeniu.

Cytat:
Napisał darkov11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wolałbym, żeby ktoś tutaj powiedział mi czy ogólnie ten samochód (zakładając że ta szkoda to pierdola typu zbita lampa) jest warty wzięcia za te pieniądze
Zakładając że auto jest w bdb stanie to:
1 Warto go kupić bo jest w bdb stanie.
2 Nie warto go kupić bo można trafić lepiej wyposażony i taniej.
3 Nie warto go kupić bo można trafić lepiej wyposażony ale trochę drożej i takiego warto kupić

Zaznacz który pkt ci pasuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2018, 11:08   #26
darkov11
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 06-03-2018
Skąd: Rybnik
Model: Mondeo MK4 GHIA
Silnik: 2.0 DOHC 145KM PB+LPG
Rocznik: 2007
Postów: 11
Domyślnie Odp: Mondeo Mk4 - znalezione oferty, proszę o pomoc w wyborze i sprawdzeniu.

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zakładając że auto jest w bdb stanie to:
1 Warto go kupić bo jest w bdb stanie.
2 Nie warto go kupić bo można trafić lepiej wyposażony i taniej.
3 Nie warto go kupić bo można trafić lepiej wyposażony ale trochę drożej i takiego warto kupić
Wiesz co, to tak pkt. 1 i 2 ok, szczególnie 2gi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wyposażenie nie jest jednak dla mnie ąz tak ważne - inaczej mówiąc nie zależy mi np. na przednich czujnikach i grzanych stołkach, wolałbym jednak coś biedniejszego ale z gazem i bez inwestycji w naprawę na dzień dobry.
Co do 3go wolałbym nie szarżować, bo nie mam "mocnych funduszy".
darkov11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2018, 11:10   #27
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Mondeo Mk4 - znalezione oferty, proszę o pomoc w wyborze i sprawdzeniu.

więc wybierz sobie pkt który ci odpowiada albo dodaj swój.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2018, 11:29   #28
darkov11
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 06-03-2018
Skąd: Rybnik
Model: Mondeo MK4 GHIA
Silnik: 2.0 DOHC 145KM PB+LPG
Rocznik: 2007
Postów: 11
Domyślnie Odp: Mondeo Mk4 - znalezione oferty, proszę o pomoc w wyborze i sprawdzeniu.

Informacyjnie tylko dopowiem, że dzwoniłem do typa i historia podobno jest taka...podobno:
1. Miał to typ w leasingu
2. Typ odkupił leasing
2a.Typ przerejestrował na siebie.
LPG Z 2014 stag 4.
Auto podobno niewypadkowe, szyby mają swoje numery, miernik lakieru ok., brak korozji. Serwis ASO, można pojechać i sprawdzić z właścicielem.

To usłyszałem od sprzedawcy.
darkov11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2018, 11:34   #29
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Mondeo Mk4 - znalezione oferty, proszę o pomoc w wyborze i sprawdzeniu.

no i co teraz ? jakie decyzje ?
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2018, 11:53   #30
dorsiu
ford::average
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 30-06-2016
Skąd: Gdynia
Model: Focus
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 150
Domyślnie Re: Odp: Mondeo Mk4 - znalezione oferty, proszę o pomoc w wyborze i sprawdzeniu.

Cytat:
Napisał darkov11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Informacyjnie tylko dopowiem, że dzwoniłem do typa i historia podobno jest taka...podobno:
1. Miał to typ w leasingu
2. Typ odkupił leasing
2a.Typ przerejestrował na siebie.
LPG Z 2014 stag 4.
Auto podobno niewypadkowe, szyby mają swoje numery, miernik lakieru ok., brak korozji. Serwis ASO, można pojechać i sprawdzić z właścicielem.
To usłyszałem od sprzedawcy.
Z historiapojazdu.gov.pl wynika, że 03.08.2017 miał 203 238 km, a od 2014 r. robił średnio 23-24 tys. km rocznie, więc zapytaj "typa" co się działo z autem po 03.08.2017 i ile jeździł (a może nie jeździł?), że w ogłoszeniu w marcu 2018 r. jest 204 tys. km. Jest też info o braku aktualnej polisy OC.
dorsiu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.