Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-11-2018, 08:37   #1031
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał rojass Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To zapewne wina softu, nie tylko ja mam w tym radiu ten problem.
Słucham zazwyczaj muzyki ze spotify ewentualnie USB wówczas problemu nie ma.
Jeśli słucham radia to też przez aplikację bo zasięg mam tak słaby, że poza miastem radio praktycznie ciągle szumi.
Witaj myślę że to jest problem aplikacji radio ponieważ dostałem update.zip od sprzedawcy zainstalowałem i dalej to samo. Co do sygnału ja mam bardzo dobry aczkolwiek przed zamontowaniem wzmacniacza też była lipa. A tak poza tym radyjko świetnie gra. Ja kupiłem taki wzmacniacz [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Ostatnio edytowane przez yaris1 ; 27-11-2018 o 08:53
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2018, 09:05   #1032
sesser
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4 FL
Silnik: 2.0D 140KM
Rocznik: 2011
Postów: 112
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witaj myślę że to jest problem aplikacji radio ponieważ dostałem update.zip od sprzedawcy zainstalowałem i dalej to samo. Co do sygnału ja mam bardzo dobry aczkolwiek przed zamontowaniem wzmacniacza też była lipa. A tak poza tym radyjko świetnie gra. Ja kupiłem taki wzmacniacz [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ale ten nie ma wejścia na FAKRA, jak to podpinales. Jaka Navi?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
sesser jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2018, 09:12   #1033
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał sesser Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale ten nie ma wejścia na FAKRA, jak to podpinales. Jaka Navi?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Isudar ja nie mam fakra, twój post 1025 pokazuje przejściówkę podpinasz ja i ten wzmacniacz. Miałem ten w co wygląda jak rurka to jest wielki kicz może trochę sygnał podskoczył

Ostatnio edytowane przez yaris1 ; 27-11-2018 o 09:16
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2018, 09:20   #1034
sesser
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4 FL
Silnik: 2.0D 140KM
Rocznik: 2011
Postów: 112
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Isudar ja nie mam fakra, twój post 1025 pokazuje przejściówkę podpinasz ja i ten wzmacniacz. Miałem ten w co wygląda jak rurka to jest wielki kicz może trochę sygnał podskoczył
Właśnie mam ten z rurka, ale jeszcze nie podpialem tego wzmacniaka, niewiem skąd wziąść zasilanie do tego żeby było stałe. Mówisz, że lipa? Za 25zl nie spodziewałem się cudów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. generalnie nie mam większych problemów z sygnałem radia, może po za miastem, ale w dluzszej trasie nie korzystam z radia bo mnie reklamy wkurzają.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
sesser jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2018, 09:28   #1035
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał sesser Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie mam ten z rurka, ale jeszcze nie podpialem tego wzmacniaka, niewiem skąd wziąść zasilanie do tego żeby było stałe. Mówisz, że lipa? Za 25zl nie spodziewałem się cudów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. generalnie nie mam większych problemów z sygnałem radia, może po za miastem, ale w dluzszej trasie nie korzystam z radia bo mnie reklamy wkurzają.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja nie podłączyłem pod stałe napięcie ja mam pod ACC co wychodzi z canbus dekodera
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2018, 20:29   #1036
VoSooler
ford::average
 
Avatar VoSooler
 
Zarejestrowany: 27-01-2017
Model: Ford Focus MK3 Titanium, Ford Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 1.6 Ecoboost 150 KM, 1.6 EcoBoost 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 179
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał sesser Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mój adapter nie miał kolorów. Przyznam się że wzmacniacza tez jeszcze nie podpialem, rzadko z radia korzystam, słaby zasięg stacji mi nie przeszkadzał. Taki dokładnie mamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
A skąd dokładnie taki kupiłeś? Bo nie mogę nigdzie znaleźć, tylko bez wzmacniaczy widzę, jak odpalam radio z wyłączonym silnikiem to radio gra ok, ale jak odpale silnik to szumi, trzeszczy i wyszukuje samo stację, nie może jej znaleźć, przeleci wszystkie częstotliwości, wraca do poprzedniej i tak w kółko... Nie wiem co tu jest grane.

Znalazłem Twoje: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ale widzę, że to jest przeznaczone dla seata, vw i skody i ta fakra ma bolca, a do forda powinna mieć chyba gniazda.

Bump:
Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witaj myślę że to jest problem aplikacji radio ponieważ dostałem update.zip od sprzedawcy zainstalowałem i dalej to samo. Co do sygnału ja mam bardzo dobry aczkolwiek przed zamontowaniem wzmacniacza też była lipa. A tak poza tym radyjko świetnie gra. Ja kupiłem taki wzmacniacz [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Też masz problem z radiem?

Ostatnio edytowane przez VoSooler ; 28-11-2018 o 20:33
VoSooler jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2018, 13:02   #1037
sesser
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4 FL
Silnik: 2.0D 140KM
Rocznik: 2011
Postów: 112
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał VoSooler Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A skąd dokładnie taki kupiłeś? Bo nie mogę nigdzie znaleźć, tylko bez wzmacniaczy widzę, jak odpalam radio z wyłączonym silnikiem to radio gra ok, ale jak odpale silnik to szumi, trzeszczy i wyszukuje samo stację, nie może jej znaleźć, przeleci wszystkie częstotliwości, wraca do poprzedniej i tak w kółko... Nie wiem co tu jest grane.

Znalazłem Twoje: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ale widzę, że to jest przeznaczone dla seata, vw i skody i ta fakra ma bolca, a do forda powinna mieć chyba gniazda.

Bump:
Też masz problem z radiem?
Na allegro masz tego pełno. Tylko ja nie mam problemów z odbiorem sygnału w radiu, może masz coś antena. Na poprzednim radiu działało ok? Jaka masz Navi? Isudar?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
sesser jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2018, 14:45   #1038
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał VoSooler Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A skąd dokładnie taki kupiłeś? Bo nie mogę nigdzie znaleźć, tylko bez wzmacniaczy widzę, jak odpalam radio z wyłączonym silnikiem to radio gra ok, ale jak odpale silnik to szumi, trzeszczy i wyszukuje samo stację, nie może jej znaleźć, przeleci wszystkie częstotliwości, wraca do poprzedniej i tak w kółko... Nie wiem co tu jest grane. Taki urok tych odtwarzaczy jeden lepszy drugi gorszy

Znalazłem Twoje: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ale widzę, że to jest przeznaczone dla seata, vw i skody i ta fakra ma bolca, a do forda powinna mieć chyba gniazda.

Bump:
Też masz problem z radiem?
Tak miałem problem z radiem, jak już parę stacji znalazł to na postoju dało się posłuchać ale w trakcie jazdy ciągle gubił zasięg dlatego kupiłem wzmacniacz i jest ok, nawet na oryginalnym radiu nie miałem radia z Dublina teraz mam, co prawda zanika czasami bo odległość duża
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2018, 15:03   #1039
VoSooler
ford::average
 
Avatar VoSooler
 
Zarejestrowany: 27-01-2017
Model: Ford Focus MK3 Titanium, Ford Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 1.6 Ecoboost 150 KM, 1.6 EcoBoost 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 179
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał sesser Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na allegro masz tego pełno. Tylko ja nie mam problemów z odbiorem sygnału w radiu, może masz coś antena. Na poprzednim radiu działało ok? Jaka masz Navi? Isudar?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Tak. Mam Isudara, ale chyba znalazłem przyczynę, bo powinienem kupić fakra męskie, a kupiłem żeński i dlatego to mogło trzeszczeć, dam znać jak podłączę. I może wiecie od czego jest biały i czarny, bo dzwoniłem do gościa w sklepie i on mi powiedział, że wystarczy 1x fakra, bo wtyk biały to antena FM, a czarny to jakiś moduł telefonu. I nie wiem czy kupić podwójny czy jeden, mogę podwójny, najwyżej jednego nie podłączę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dostałem aktualizację jakąś do radia fm od producenta: MTCE_GS_V2.94. Jak to zainstalowac?

Ostatnio edytowane przez VoSooler ; 29-11-2018 o 15:08
VoSooler jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2018, 15:30   #1040
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał VoSooler Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak. Mam Isudara, ale chyba znalazłem przyczynę, bo powinienem kupić fakra męskie, a kupiłem żeński i dlatego to mogło trzeszczeć, dam znać jak podłączę. I może wiecie od czego jest biały i czarny, bo dzwoniłem do gościa w sklepie i on mi powiedział, że wystarczy 1x fakra, bo wtyk biały to antena FM, a czarny to jakiś moduł telefonu. I nie wiem czy kupić podwójny czy jeden, mogę podwójny, najwyżej jednego nie podłączę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dostałem aktualizację jakąś do radia fm od producenta: MTCE_GS_V2.94. Jak to zainstalowac?
Aktualizacja update.zip umieść na sformatowanym pendrive, podepnij pendrive wejdź do ustawień i tam będziesz miał uktualizacja systemu kliknij na to a reszta sama już się zrobi. To samo możesz wykonać poprzez SD kartę sformatuj ja. wrzuć plik i włóż do SD GPS Wejścia

Bump: Witam mam pytanie do tych którzy posiadają radio ISUDAR i mają DVR kamerę czy wasze kamery same z automatu zaczynają nagrywać? czy jak ja za każdym razem muszę uruchomić nagrywanie.
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.