Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-04-2019, 12:10   #11
adamura88
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-02-2019
Model: brak
Silnik: brak
Rocznik: brak
Postów: 0
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 co sądzicie o tym

To może ja się podepnę.

Co sądzicie o takim golasie:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Była jakaś szkoda, ale czy w ogóle warto się zainteresować?

adamura88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2019, 12:49   #12
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,169
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 co sądzicie o tym

Cytat:
Napisał maniutek120 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Już uzupełniam. Ogłoszenie o którym wspomniałem:
Ten akurat to jest zacnie wyposażony / np tempomat aktywny/. Na plus że auto z polskiego salonu , a więc duża szansa na potwierdzenie tego jakże klasycznego przebiegu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. / 180 tys /. Tak jak Czesław napisał dokładne sprawdzenie pod względem przeszłości kolizyjnej , jak to zostało naprawione i można mocno się zastanawiać nad zakupem.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2019, 12:50   #13
maniutek120
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 27-03-2019
Model: Ford Mondeo mk5
Silnik: 2.0 180KM
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 co sądzicie o tym

czeslwa555
w fordzie powiedziano mi przez telefon, że była jedynie ponownie malowana maska z przodu, jak stwierdził prawdopodobnie aby pozbyć się śladów po odpryskach.
maniutek120 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2019, 12:58   #14
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,169
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 co sądzicie o tym

Cytat:
Napisał adamura88 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy w ogóle warto się zainteresować
Ciekawe jaka ta szkoda to po pierwsze , a po drugie ciekawe jak to zostało naprawione. Wiem, że nikomu pieniądze nie rosną w ogródku, ale tak szczerze to rzeczywiście golas. Część rzeczy np tempomat da się dołożyć, zmienić zestaw audio itp. Tylko to wszystko wymaga pieniędzy i na graty i na majstra. Część można ogarnąć oczywiście samemu. Jak się człowiek napali na auto to jest w stanie zaakceptować że brak tego czy tamtego, że nie potrzebne, że nie ma gdzie używać. Po czasie jednak dochodzi do wniosku że fajnie jakby było to i to . Przy sprzedaży tez łatwo nie będzie, bo większość ludzi szuka bajerów. Na plus niski bardzo przebieg- auto z PL więc z szansą na jego potwierdzenie.

Bump:
Cytat:
Napisał maniutek120 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jedynie ponownie malowana maska z przodu, jak stwierdził prawdopodobnie aby pozbyć się śladów po odpryskach.
jak maska do lakierowania po odpryskach, to nie chce mi się wierzyć że zderzak był picobello.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2019, 14:00   #15
maniutek120
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 27-03-2019
Model: Ford Mondeo mk5
Silnik: 2.0 180KM
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 co sądzicie o tym

Zapłaciłem z ciekawości za raport historii tego pojazdu i albo coś źle sprawdzam albo to jest bezużyteczne. W zakładce historia pojazdu jest napisane "incydent 10 000 - 15 000 PLN i data rok 2016." Czy tylko tyle dostaję>? to że był incydent to było widać przed zapłaceniem więc spodziewałem sie, że opiszą co się stało...
maniutek120 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2019, 14:25   #16
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,169
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 co sądzicie o tym

No ładnie , sama maska za 10-15 tys Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2019, 15:28   #17
maniutek120
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 27-03-2019
Model: Ford Mondeo mk5
Silnik: 2.0 180KM
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 co sądzicie o tym

Przypomniało mi się jeszcze, że podobno chłodnica była wymieniona ( być może kamień zrobił w niej dziurę, bo ten gril jest taki duży - to były słowa pana z forda ). Okazuję się, że w salonie forda kłamią i zatajają fakty? przecież to już odbiera nadzieję na jakąkolwiek szansę kupna pewnego auta.... Przykre
maniutek120 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2019, 15:33   #18
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 co sądzicie o tym

Cytat:
Napisał maniutek120 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przypomniało mi się jeszcze, że podobno chłodnica była wymieniona ( być może kamień zrobił w niej dziurę, bo ten gril jest taki duży
Bardzo możliwe. Polecam zrobienie sobie takiego czegoś:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kosztuje to ze 20 zł. Mam od przedwczoraj. :-)
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2019, 15:40   #19
maniutek120
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 27-03-2019
Model: Ford Mondeo mk5
Silnik: 2.0 180KM
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 co sądzicie o tym

No rzeczywiście koszt żaden, a ochrona znacznie wzrasta... o ile kupię mk5.
A jeszcze sobie pozwolę zapytać o system nagłośnienia i ekran dotykowy. Czy jest znaczna różnica pomiędzy zestawem Sony, a dotykowym ekranem ( tym z dwoma gałkami do sterowania ) i nagłośnieniem?
maniutek120 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2019, 19:34   #20
adamura88
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-02-2019
Model: brak
Silnik: brak
Rocznik: brak
Postów: 0
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 co sądzicie o tym

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekawe jaka ta szkoda to po pierwsze , a po drugie ciekawe jak to zostało naprawione. Wiem, że nikomu pieniądze nie rosną w ogródku, ale tak szczerze to rzeczywiście golas. Część rzeczy np tempomat da się dołożyć, zmienić zestaw audio itp. Tylko to wszystko wymaga pieniędzy i na graty i na majstra. Część można ogarnąć oczywiście samemu. Jak się człowiek napali na auto to jest w stanie zaakceptować że brak tego czy tamtego, że nie potrzebne, że nie ma gdzie używać. Po czasie jednak dochodzi do wniosku że fajnie jakby było to i to . Przy sprzedaży tez łatwo nie będzie, bo większość ludzi szuka bajerów. Na plus niski bardzo przebieg- auto z PL więc z szansą na jego potwierdzenie.
Zgadza się. Szczególnie mocny argument z późniejszą sprzedażą.
Ale z drugiej strony jak sobie przeglądam MK4 z przebiegiem poniżej 150k, z fotelami Titanium i Converse, to się okazuje, że one są niewiele tańsze od MK5. A nawet golas MK5 nie odbiega jakoś mocno od mocniej doposażónych MK4.

A prezencja, to dwa różne światy..
adamura88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.