Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-02-2021, 21:44   #751
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

U mnie też jest na pokrętle info o ustawionej temp, ale kręcąc na ekranie sync 3 również wyświetla się informacja o ustawionej wartości

wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2021, 23:29   #752
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

No tak jak napiselm, po ktorejs tam aktualizacji "synka" pokazuje sie to na ekranie, ale tylko przy zmianie. Natomiast w nowych wersjach musi byc wyswietlane caly czas, pewnie gdzies obok temperatury zewnetrznej.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2021, 23:49   #753
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

U mnie już na sync-u 3.0 była informacja jaka jest temp na zewnątrz i jaką mam ustawioną + wizualizacja kręcąc pokrętłem i po reformacie i aktualizacji do 3.4 dalej tak jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie jestem pewny na 100% ale tak już było od początku zakupu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



ps.
Dzisiaj z ciekawości przekręciłem pokrętło max w prawo i po 29,5 *C wskoczył napis H1 co to oznacza ? Bo przeglądam instrukcje i nie widzę żadnej wzmianki o takim oznaczeniu
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez wowo213 ; 16-02-2021 o 09:24
wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2021, 09:28   #754
orbik1987
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 21-09-2020
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus/Fiesta
Silnik: 1.0 125/1.0 95
Rocznik: 2014/2020
Postów: 60
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Przeglądając posty, zauważyłem, że zgłaszałeś ubytek płynu chłodniczego. Nie widziałem nigdzie rozwiązania Twojego problemu. Dalej ubywa czy ASO coś naprawiło?
orbik1987 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2021, 11:46   #755
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Samo sie naprawilo ubytek minimalny byl po duzym obciazeniu silnika przez dluzszy czas, w moim przypadku byla to jazda autostrada ok 160kmh. Podejrzewam ze plyn wydostawal sie przez maly otwor pod korkiem - pisalem chyba o tym.

Po ustawieniu temp. na max nie wyswietla H1 tylko HI.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2021, 13:45   #756
orbik1987
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 21-09-2020
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus/Fiesta
Silnik: 1.0 125/1.0 95
Rocznik: 2014/2020
Postów: 60
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to czekamy na naszą fieścine.
orbik1987 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2021, 18:54   #757
Waldzior
ford::beginner
 
Imię: Waldemar
Zarejestrowany: 08-08-2019
Skąd: Warszawa
Model: Ford KA MK2. Fiesta MK8 ST Line 1.0
Silnik: 1.2 69KM i 1.0 140KM
Rocznik: 2010 i 2020
Postów: 16
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Panowie teraz co Mi się nie podoba w tym aucie , mam zwykły system audio to znaczy nie B&O i co się w uszy rzuca to jak dla mnie , absolutny brak wysokich tonów , gra to tak jak by na głośnik wysoko tonowy ktoś położył grubą poduszkę , jest to NAJGORSZY SYSTEM AUDIO jaki do tej pory słyszałem , mam Forda KA MK2 tam seryjne audio wyciera podłogę tym co FORD w Fieście założył , ale już się tym zająłem , będzie nieporównywalnie lepiej , dalej patyk trzymający maskę zamiast siłownika , dziś to RŻNIĘCIE DZIADA I WSTYD dla Forda , Lakier to dopiero KIBEL JAK ICH MAŁO na masce mam 40 mikronów , mierzyłem auto przy odbiorze i cycki opadły mi do ziemi , spasowanie błotników przednich , powiem wprost PORAŻKA , niby szczeliny ogląda się przy autach za 300 tys ale mam to gdzieś , chcę żeby i tu się przykładali do wykonywanej pracy , widać jasno że KONTROLA JAKOŚCI powinna zająć się raczej pracami przy AZBEŚCIE , niby można to poprawić ale do jasnej ciasnej czy o to chodzi , oceńcie to sami.
Waldzior jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2021, 21:35   #758
Grey_M
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-12-2020
Model: Fiesta v. Titanium
Silnik: 1.0 EB 95 KM
Rocznik: 2020
Postów: 22
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

U mnie wygląda to tak i pewnie przy wszystkich aktualizacjach każdy ma tak samo. Z lewej temperatura wewnątrz, po prawej na zewnątrz.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał Waldzior Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie teraz co Mi się nie podoba w tym aucie , mam zwykły system audio to znaczy nie B&O i co się w uszy rzuca to jak dla mnie , absolutny brak wysokich tonów , gra to tak jak by na głośnik wysoko tonowy ktoś położył grubą poduszkę , jest to NAJGORSZY SYSTEM AUDIO jaki do tej pory słyszałem , mam Forda KA MK2 tam seryjne audio wyciera podłogę tym co FORD w Fieście założył , ale już się tym zająłem , będzie nieporównywalnie lepiej , dalej patyk trzymający maskę zamiast siłownika , dziś to RŻNIĘCIE DZIADA I WSTYD dla Forda , Lakier to dopiero KIBEL JAK ICH MAŁO na masce mam 40 mikronów , mierzyłem auto przy odbiorze i cycki opadły mi do ziemi , spasowanie błotników przednich , powiem wprost PORAŻKA , niby szczeliny ogląda się przy autach za 300 tys ale mam to gdzieś , chcę żeby i tu się przykładali do wykonywanej pracy , widać jasno że KONTROLA JAKOŚCI powinna zająć się raczej pracami przy AZBEŚCIE , niby można to poprawić ale do jasnej ciasnej czy o to chodzi , oceńcie to sami.
Co do systemu audio, zabawa w ustawienia trochę pomaga, ale fakt głośniki nie są najwyższych lotów, można wrzucić coś swojego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Z chęcią zobaczę wszelkie poprawki, kiedyś sam będę coś innego montował.

Lakieru nie mierzyłem ale trzeba będzie zabezpieczyć jak tylko mrozy odpuszczą, jutro zamówię jakąś chemię bo póki co folia PPF trochę za bardzo obciążyła by mój budżet. Soli na ulicach tyle że skórzane buty ledwo domywam a co dopiero musi się dziać pod podwoziem...

Patyk do maski mi nie przeszkadza, nie wiem czy siłowniki są pierwszą potrzebą przy przeróbkach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Odnośnie szczelin to sprawdzałem przy odbiorze czy coś nie odbiega od norm i powiem że nie było się do czego przyczepić. Masz może jakieś zdjęcia swojej Fiesty żeby ewentualnie przyjrzeć się co przegapiłem?

Suma sumarum, cena robi swoje, nie oczekujmy jakości jaguara. Ja jestem zadowolony i zawsze będzie można się do czegoś przyczepić. Oby mechanicznie sprawował się jak nadłuzej.
Grey_M jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2021, 22:54   #759
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał Waldzior Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dalej patyk trzymający maskę
nie przeszkadza mi to i tak tam nie zaglądam, ale jest nawet filmik jak samemu sobie to ulepszyć
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez wowo213 ; 16-02-2021 o 22:59
wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-02-2021, 06:36   #760
orbik1987
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 21-09-2020
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus/Fiesta
Silnik: 1.0 125/1.0 95
Rocznik: 2014/2020
Postów: 60
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał Grey_M Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do systemu audio, zabawa w ustawienia trochę pomaga, ale fakt głośniki nie są najwyższych lotów, można wrzucić coś swojego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Z chęcią zobaczę wszelkie poprawki, kiedyś sam będę coś innego montował.
Jeżeli gra to tak samo albo lepiej niż we fieście mk7 z 2011 z dwoma głośnikami to do zaakceptowania do słuchania radia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
orbik1987 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.