Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-08-2021, 11:45   #3371
Greg Poznań
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 15-03-2018
Skąd: Poznań
Model: 2.0 EB
Silnik: 2000
Rocznik: 2016
Postów: 104
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nigdy mi się nie zdarzyło, by elektrostatycznie uszkodzić płytkę Sync3...
NIE PISZĘ, ŻE TO NIEMOŻLIWE tylko, ze mnie się nie zdarzyło...
I niech tak zostanie...
Szczerze mnie też ale ta jedna widocznie miała wadę, która szybko ją wyeliminowała z życia i może dobrze. Koszt niewielki, a sprzęt naprawił się w błogiej nieświadomości i od roku mam spokój, przy tym kolegi smutnej miny na głowie, że zamiast mu upiększyć i zmodernizować Sync'a, to zmontowałem mu resetujący się awaryjny system, a on podróżuje makabrycznie dużo głównie w DE i jakby tak zgasła mu navi w gąszczu lotniskowych autostrad z klientem na pokładzie, z czasem odlotu na styk, a on by zaginął w akcji i nie dojechał na czas przez moją grzebaninę, to byłoby dla mnie wyrokiem :-)

Greg Poznań jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2021, 11:57   #3372
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał Greg Poznań Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szczerze mnie też ale ta jedna widocznie miała wadę,...
Po dzisiejszych doświadczeniach ja myślę, że zachowania tego Sync3 (a być może i Twojego też...) były głównie winą niepoprawnego lutowania. Takie zachowanie przy wymianie kości czasem nam się zdarza - wtedy lutowanie się poprawia i jest "git"...
Tu najwyraźniej było kiepskie i po wyjęciu płytki i "zabawie" z nią, któraś kulka "puściła" i zaczęło być "wszystko jasne" - tzn. popsuło się "na amen i spokój"...
Wtedy moja kość po wylucie powinna zadziałać na programatorze... Zobaczymy, czy przypadkiem ten "dziwny" flash nie był "dobrze dobrany"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A co do Twojego urządzenia od Krystiana @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - raczej nie mogło być "z trefną kością", choć mogło się zdarzyć takie z "niezauważonym wadliwym lutowaniem"...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2021, 15:06   #3373
Greg Poznań
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 15-03-2018
Skąd: Poznań
Model: 2.0 EB
Silnik: 2000
Rocznik: 2016
Postów: 104
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co do Twojego urządzenia od Krystiana @krystianen - raczej nie mogło być "z trefną kością", choć mogło się zdarzyć takie z "niezauważonym wadliwym lutowaniem"...
Było minęło, kilka razy o tym rozmawialiśmy z kolegą K i wnioski żadne, bo nie było jak zdiagnozować tego niestabilnego zachowania i czekaliśmy aż padnie na amen. Upaliłem i się wyjaśniło najwyraźniej, -200PLN i spokój :-)
Greg Poznań jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2021, 16:52   #3374
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Kilka dni temu Auron z FMODS.NET udostępnił mod "RVC on-demand" - czyli możliwość włączania kamery cofania "na żądanie".
Jego mod dostępny jest tutaj: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ponieważ w zmodyfikowanym (w ramach tego moda) kodzie opcja jak i jej opis są w języku angielskim (nie lokalizują się automatycznie) to udostępniam tutaj [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] wersję z napisami w języku polskim. Pozwoli to na "ujednolicenie" tego drobiazgu w ramach naszego kraju...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 16-08-2021 o 17:09
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2021, 18:42   #3375
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,162
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
udostępniam tutaj [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] wersję z napisami w języku polskim. Pozwoli to na "ujednolicenie" tego drobiazgu w ramach naszego kraju...
o to Ci z FB rzucą się na to jak Reksio na szynkę i sobie przypiszą napisanie , przepisanie itd .
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2021, 22:15   #3376
cosmosky
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-09-2019
Skąd: lublin
Model: fiesta st3
Silnik: 1.5
Rocznik: 2019
Postów: 14
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Tedi_k ...czy ten mod wymaga jakiegos 'odblokowania' sync..czy pojdzie jak kazda normalna, oficjalna aktualizacja,
tj. wystarczy zgrac to co podeslales na pen i powinno pojsc?
__________________
ST3 MK8 (ver. 2020) 3D Magnetic Grey
cosmosky jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2021, 22:37   #3377
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,981
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał cosmosky Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy ten mod wymaga jakiegos 'odblokowania' sync
tak
__________________
IDS |Forscan| UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2021, 22:39   #3378
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał cosmosky Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...czy ten mod wymaga jakiegos 'odblokowania' sync.....
Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kilka dni temu Auron z FMODS.NET udostępnił mod ...
Sądziłem, ze pierwsze zdanie jest wystarczająco klarowne...
Nie mam dziś nastroju do mych standardowych "zgryźliwości", więc jedynie link podam "do przestudiowania" - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2021, 22:15   #3379
skalops
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 25-03-2013
Skąd: Kórnik
Model: ford focus
Silnik: 1,8 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 7
Domyślnie Sync 3

witam wszystkim od kilku lat posiadam forda focusa mk3 po lifcie posiadam w nim 8 calowy dotykowy ekran ale nie posiadam w nim nawigacjii i nasuwa mi się pytanie czy można to jakoś zmienić? czy wystarczy coś odblokować czy też rozbudować o brakujące podzespoły?
skalops jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2021, 22:21   #3380
kopson
ford::advanced
 
Avatar kopson
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2015
Skąd: małopolska, śląsk
Model: Focus Mk3, Skoda Karoq
Silnik: 1.6 EB 150>182KM, TSI 150KM
Rocznik: 2014,2022
Postów: 276
Domyślnie Odp: Sync 3

W modelu po lifcie był najpierw sync2, a dopiero później sync 3 (bodajże od końca 2016 r.). Pytanie, czy masz sync2 czy sync3?

Bump:
Cytat:
Napisał skalops Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... i nasuwa mi się pytanie czy można to jakoś zmienić? czy wystarczy coś odblokować czy też rozbudować o brakujące podzespoły?
Aż dziwię się, że nie użyłeś najpierw 'szukajki', bo było wiele postów na ten temat na forum.
kopson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.