![]() |
|
|||||||
|
Dołącz teraz!
|
|
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum! |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten temat |
|
|
#1 |
|
ford::amateur
![]() Imię: Arek
Zarejestrowany: 16-08-2021
Skąd: Szczecin
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 2
|
Witam serdecznie,
Od około 2 tygodni borykam się z następującym problemem: Podczas normalnej jazdy i typowym dla jazdy miejskiej przyspieszaniu samochód "szarpie" z jednoczesnym zapaleniem się na ułamek sekundy kontrolki od oleju oraz akumulatora (tak jakby miał zgasnąć??). Dodatkowo przy dojeździe do np. świateł, trzymaniu skrzyni biegów w położeniu D, auto gaśnie. Odczyty z komputera nie wskazują żadnych błędów.. Rzeczy, które zostały zrobione: przejrzana instalacja elektryczna, wymieniony czujnik położenia wału, wyczyszczona przepustnica. Bardzo proszę o pomoc Szanownych Forumowiczów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Samochód: Ford Mondeo mk4, 2008, 2.0 tdci, skrzynia automatyczna, 190000km przebiegu |
|
|
|
|
|
#2 |
|
ford::professional
![]() Zarejestrowany: 12-07-2009
Skąd: Lublin
Model: Focus MK4
Silnik: 1.5 EcoBubble
Rocznik: 2019
Postów: 1,448
|
Egr do zaślepienia na próbę. Warto też popatrzeć logi podczas jazdy jak zachowuje się ciśnienie paliwa podczas tego szarpania.
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
ford::amateur
![]() Imię: Arek
Zarejestrowany: 16-08-2021
Skąd: Szczecin
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 2
|
Dziękuję za odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sprawdzimy. Dam znać. Pozdrawiam!
|
|
|
|