Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Edge

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-09-2021, 17:46   #301
rysiula
ford::average
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 07-06-2018
Skąd: GDAŃSK
Model: EDGE
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 187
Domyślnie Odp: Przeróbka USA->UE

Cytat:
Napisał Longley95 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Super, dzięki za info.

Mam jeszcze jedno pytanie.

Jest wystawiony cały przód od sporta w moim kolorze Ruby Red, czy to podejdzie czy będzie komicznie wyglądać?



[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Chłodnice, wentylatory, żaluzja, belka górna, okular. To nie będzie pasowało do twojego auta.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

rysiula jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2021, 16:02   #302
IRO3.5V6
ford::average
 
Avatar IRO3.5V6
 
Imię: IREK
Zarejestrowany: 05-05-2020
Skąd: Okolice W-WY
Model: EDGE ST
Silnik: 2.7
Rocznik: 2020
Postów: 87
Domyślnie Odp: Przeróbka USA->UE

Tak czy inaczej trzeba jechać do gościa i wyrwać to co pasuje, tym bardziej, że masz w kolor. On napisał, że ma inne części do Edge, to pewnie do 2.0 też coś może mieć. Gdybyś był u niego to zwróć uwagę na listwy dolne drzwi. W Edge Sport są lakierowane.
IRO3.5V6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2021, 16:16   #303
rysiula
ford::average
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 07-06-2018
Skąd: GDAŃSK
Model: EDGE
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 187
Domyślnie Odp: Przeróbka USA->UE

Nie spotkałem się jeszcze z handlarzem, który sprzedając cały przód, rozdzieli Ci to na poszczególne części. Ale próbować możesz.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
rysiula jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2021, 17:44   #304
danwit2
ford::advanced
 
Imię: danwit2
Zarejestrowany: 01-01-2017
Skąd: Warszawa
Model: Escape / Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost / 3.5 V6
Rocznik: 2017 / 2017
Postów: 444
Domyślnie Odp: Przeróbka USA->UE

Hahaha - dokładnie jak pisze "rysiula" - żeby było śmiesznie to to ogłoszenie jest już 5 miesięcy i jak ja do niego dzwoniłem bo poszukiwałem tylko zderzaka takiego samego i w takim samym kolorze to mi powiedział, że owszem może mi sprzedać za taką samą cenę jak cały komplet ma.....odpowiedziałem mu że słabo bo chciałem jeszcze dopłacić ...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czasem rozmowy z handlarzami to żenada. Zaglądaj codziennie na ogłoszenia - coś trafisz
danwit2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2021, 18:00   #305
IRO3.5V6
ford::average
 
Avatar IRO3.5V6
 
Imię: IREK
Zarejestrowany: 05-05-2020
Skąd: Okolice W-WY
Model: EDGE ST
Silnik: 2.7
Rocznik: 2020
Postów: 87
Domyślnie Odp: Przeróbka USA->UE

To gamoń niech trzyma, ja do swojego tak właśnie kupiłem. Wystawiony miał też kompletny przód, chłodnic nie potrzebowałem, maski, prawy błotnik też nie, ale lewe drzwi tak, listwy do drzwi tak, wiązki, przełącznik świateł EU.....Jednego dawcę miałem. Nawet pół wiadra śrubek, wkrętów, spinek mi sprzedał, resztę mu odesłałem. Super gość, wszystko miał, szło się dogadać. Z pod Grodziska Wlkp był.
IRO3.5V6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2021, 09:00   #306
Norwag
ford::beginner
 
Avatar Norwag
 
Zarejestrowany: 16-09-2015
Model: Fiesta MK7 ; Edge Titanium
Silnik: 1.25 ; 2.0
Rocznik: 2014 ; 2017
Postów: 33
Domyślnie Odp: Przeróbka USA->UE

Cześć, mam pytanie z trochę z innej beczki, jeżeli już było to sorry
Nie mogę dojść do ładu z lampami posiadam chinskie zamienniki wyglądające jak full led. Trafiły się w dobrych $$ to kupiłem - świecą lepiej niż ori zwykłe, może z czasem zamienię na ori ledy natomiast nie o tym. Standardowo łyżwa ładnie zaświeca się po otwarciu auta/uruchomieniu. Funkcja DRL działa i puki samochód jest na P to soczewki mijania zapalają się lub gasną w zależności od oświetlenia. natomiast po wrzuceniu na D soczewki cały czas się palą mimo że na zegarach widać jak kontrolka gaśnie lub zapala się w zależności od oświetlenia - czyli drl niby działa ale nie gasi lamp.
Pytanie czy któryś z pinów permanentnie daje prąd na mijania po wrzuceniu biegu czy to może kwestia programowania ?
Norwag jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2021, 10:23   #307
rataj1986
ford::amateur
 
Imię: lukasz
Zarejestrowany: 29-08-2021
Skąd: kalisz
Model: edge 2019
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2019
Postów: 3
Domyślnie Odp: Przeróbka USA->UE

witam mam pytanie i problem mianowicie wymieniłęm traczke w zegarach wszystko ustawilem prawidłowo ale po spadku napiecia lub po odłączeniu zegarow z kostki wskazowka znów opada ponzej "0" i pytanie czego to jest przyczyna kodowania czy czegos innego ??i jak to rozwiazac ??
rataj1986 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2021, 14:05   #308
Norwag
ford::beginner
 
Avatar Norwag
 
Zarejestrowany: 16-09-2015
Model: Fiesta MK7 ; Edge Titanium
Silnik: 1.25 ; 2.0
Rocznik: 2014 ; 2017
Postów: 33
Domyślnie Odp: Przeróbka USA->UE

Cytat:
Napisał rataj1986 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam mam pytanie i problem mianowicie wymieniłęm traczke w zegarach wszystko ustawilem prawidłowo ale po spadku napiecia lub po odłączeniu zegarow z kostki wskazowka znów opada ponzej "0" i pytanie czego to jest przyczyna kodowania czy czegos innego ??i jak to rozwiazac ??
musiałeś lekko obrócić wskazówkę na trzpieniu przy zdejmowaniu / zakładaniu. Miałem to samo musisz rozebrać i założyć na nowo w dobrej pozycji.
Norwag jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2021, 19:09   #309
rataj1986
ford::amateur
 
Imię: lukasz
Zarejestrowany: 29-08-2021
Skąd: kalisz
Model: edge 2019
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2019
Postów: 3
Domyślnie Odp: Przeróbka USA->UE

juz 3 razy to robilem i to samo sie dzieje ale fachowiec stwierdzil ze przy zdejmowaniu wskazowki uszkodzilem silniczek krokowy i ze mu sie to tez zdaza wiec niemam sie przejowac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rataj1986 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2021, 19:11   #310
brendi27
ford::amateur
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 11-10-2021
Skąd: Bydgoszcz
Model: edge
Silnik: 3,5
Rocznik: 2018
Postów: 2
Domyślnie Odp: Przeróbka USA->UE

Witam serdecznie potrzebuje rozpiski przednich lamp full led interesuje mnie na których pinach jest sterowanie silniczkiem poziomowania lamp
brendi27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
części , lakierowanie , naprawa


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.