Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-03-2022, 22:55   #351
_Semtex_
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-01-2022
Model: KIA CEED GT
Silnik: 1.6 T-GDI 204 KM DCT
Rocznik: 2021
Postów: 2
Domyślnie Odp: Focus Mk4 Facelift

Cytat:
Napisał mskgs Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja tam dalej widzę SYNC 4 w standardzie?
Odpaliłem konfigurator, biorę ST LINE X. SYNC 4 jako wyposażenie dodatkowe za 3200 zł. Jak byk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

_Semtex_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2022, 23:31   #352
Zjedzmin
ford::beginner
 
Imię: Zjedźmin
Zarejestrowany: 26-05-2017
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus kombi
Silnik: 1.5 TDCi 120km
Rocznik: 2017
Postów: 23
Domyślnie Odp: Focus Mk4 Facelift

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Również Peugeota, a w tym przypadku zabezpieczenie antykorozyjne bije na głowę i Forda i Mazdę razem wzięte. Dobre Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dobre, to jest to, że Peugeoty i Citroeny korodują już w salonie... mieliśmy citroen w firmie, ale się psuły i rdzewiały, więc ktoś zadecydował, aby na fordy zamienić... masz ci los, silniki PSA i pochodne a rdza... bez komentarza. Co do citroenów, jak miałem w 2016 roku roczne berlingo na wypasie, to mi na gwarancji wymieniali 4x drzwi, maskę i klapę, bo na rantach korodowało, kolega ma peugeota 5008 z 2019r i też miał drzwi wymieniane, bo mu pokazałem gdzie gnił citroen, a jak byłem w salonie i popatrzyłem tam gdzie gnije Berlingo, to w każdym C4 kaktusie i C4 picasso też była rdza, brawo PSA.

A wracając do tematu głównego, myślałem, że będę miał mk4,5 w dieslu, ale diesli w Polsce nie ma na szczęście w cenniku, bo tak to dostałem ostatnie stockowe mk4 1.5ecoblue w kombi i nie martwię się kiedy i czy w ogóle wyprodukują mi auto.

Ostatnio edytowane przez Zjedzmin ; 25-03-2022 o 23:33
Zjedzmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2022, 23:42   #353
mskgs
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-07-2015
Skąd: Kraków
Model: Mazda 3
Silnik: 2.0 Skyactiv-G 150 KM
Rocznik: 2022
Postów: 313
Domyślnie Odp: Focus Mk4 Facelift

Cytat:
Napisał _Semtex_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odpaliłem konfigurator, biorę ST LINE X. SYNC 4 jako wyposażenie dodatkowe za 3200 zł. Jak byk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ST-Line X w wyposażeniu standardowym ma podane:

Cytat:
System audio z SYNC4 , DAB+ i nawigacją satelitarną
A to o czym mówisz, to:

Cytat:
Radioodtwarzacz z SYNC 4, DAB+, nawigacją satelitarną i B&O
Słowo klucz: B&O Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mskgs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2022, 04:58   #354
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Focus Mk4 Facelift

te
Cytat:
Napisał mskgs Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
125-konny EcoBoost to ma takie przyspieszenie
Ja nic takiego nie piszę, nie zachwalam tego auta. Kolega od Mazd, w wątku o Mondeo kilkukrotnie podawał te przyśpieszenia.
Cytat:
Napisał mskgs Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
za 50 to auta klasy B nie kupisz
Sandero?
potraff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2022, 08:56   #355
kedzior87
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-11-2007
Model: Focus Active Kombi MK4 FL
Silnik: 1.0 Eccobost MHEV 155KM
Rocznik: 2022
Postów: 1
Domyślnie Odp: Focus Mk4 Facelift

Konfigurator w PL bazuje na cenniku z 11 marca, który jak się pogrzebie można znaleźć na stronie forda
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Każda wersja jest z "gwiazdką" - dotyczy tylko modeli z zapasów magazynowych. Jest to niejako żart forda bo takich zapasów właściwie w PL nigdy nie było :-)
Czekamy na oficjalny Design PL ( co mi zaproponuje w zastępstwie Active X) .. a w razie w zamówiłem Kia sportage ...
kedzior87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2022, 14:04   #356
mskgs
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-07-2015
Skąd: Kraków
Model: Mazda 3
Silnik: 2.0 Skyactiv-G 150 KM
Rocznik: 2022
Postów: 313
Domyślnie Odp: Focus Mk4 Facelift

Cytat:
Napisał potraff Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sandero?
Na upartego masz rację, najtańsze Sandero 48500... aż dziwne, że ma koła w wyposażeniu. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I jest to jedyny wyjątek, reszta już powyżej 50k.
mskgs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2022, 14:20   #357
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Focus Mk4 Facelift

Cytat:
Napisał mskgs Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
aż dziwne, że ma koła w wyposażeniu.
Na pewno ma lepsze tworzywa wnętrza od focusa
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2022, 18:42   #358
niko123
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-03-2008
Model: Ford Focus II
Silnik: 1.6 TI-VTC
Rocznik: 2009
Postów: 236
Domyślnie Odp: Focus Mk4 Facelift

Cytat:
Napisał kedzior87 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Konfigurator w PL bazuje na cenniku z 11 marca, który jak się pogrzebie można znaleźć na stronie forda
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Każda wersja jest z "gwiazdką" - dotyczy tylko modeli z zapasów magazynowych. Jest to niejako żart forda bo takich zapasów właściwie w PL nigdy nie było :-)
Czekamy na oficjalny Design PL ( co mi zaproponuje w zastępstwie Active X) .. a w razie w zamówiłem Kia sportage ...

Sportige ok,
Kto widział taki zestaw kolorow w tuscon ? dla mnie super.

Tuscon

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sportige

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Regulamin $23

Ostatnio edytowane przez niko123 ; 26-03-2022 o 18:46
niko123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2022, 17:17   #359
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Focus Mk4 Facelift

Pod blokiem obok parkuje nowa Sportage w tym zielonym kolorze. Nowego Tuscona też widuje i powiem tak, na żywo to te auta wyglądają tak sobie, dla mnie, bez szału, żeby nie było, to na testach, na zdjęciach się te auta fajnie prezentowały.
A koło tej Kii to co kilka dni przechodzę idąc po chleb do piekarni...

Oglądałem test Stelvio, to jeden z niewielu SUVów, który mi się podoba, a do tego zachęca mnie, że to auto nie jest jeżdżącym smartfonem, a autem. No ale to inny segment, inny budżet i co najważniejsze, póki co nie zmieniam swojej turbo wiśni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
potraff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2022, 17:26   #360
mskgs
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-07-2015
Skąd: Kraków
Model: Mazda 3
Silnik: 2.0 Skyactiv-G 150 KM
Rocznik: 2022
Postów: 313
Domyślnie Odp: Focus Mk4 Facelift

Cóż. Kie, w przeciwieństwie do Fordów, są dostępne, albo salony są w stanie podać datę produkcji. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Alfa w tym roku chyba zanotuje duży wzrost sprzedaży. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mskgs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.