Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-01-2023, 14:55   #21
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,419
Domyślnie Odp: krótkie przebiegi i Pojazd w trybie głębokiego uśpienia

Cytat:
Napisał arturek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
200km nie wystarcza na doładowanie akumulatora? => zamiast szukac przyczyny propblemu, koledzy dyskutujecie nad doładowywaniem akumulatora
Nowe Fordy nie ładują akumulatora jak potrzeba, tylko jak im się wydaje, że będzie "ekologicznie". U mnie się zdarza, że jak zaczynam trasę 1200km to wszystko jest w trybie "normalnym", a po trasie z przerwami tylko na tankowanie już jest tryb oszczędzania energii.

bidżej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2023, 19:33   #22
KubaJ
ford::average
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 11-07-2020
Model: Focus MK4 kombi ActiveX
Silnik: 1.5 150KM
Rocznik: 2020
Postów: 74
Domyślnie Odp: krótkie przebiegi i Pojazd w trybie głębokiego uśpienia

Cytat:
Napisał bidżej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie się zdarza, że jak zaczynam trasę 1200km to wszystko jest w trybie "normalnym", a po trasie z przerwami tylko na tankowanie już jest tryb oszczędzania energii.
no właśnie jakaś masakra, naładowałem aku na full przez chwilę nawet mi autostop działał (przypomniał czemu go nie lubię) i po jednym dniu znowu tryb oszczędzania aku, nie kumam tego..., na szczęście mrozów nie ma, ale jakbym chciał go odpalić zdalnie żeby się nagrzał to nie mogę bo odciął część systemów

Bump:
Cytat:
Napisał arturek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

- skrzynia manualna
opcja odpalania zdalnego działa tylko w automacie
Cytat:
Napisał arturek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli chodzi o aplikację w telefonie => nie wiem czy to wina aktualizacji telefonu czy auta, ale teraz nie pokazuje mi w aplikacji informacji które były dawniej (przebieg, ilośc paliwa, stan oleju, itp)
usunęli ta opcję bo nie byli zadowoleni z prezentacji danych
KubaJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2023, 19:43   #23
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,419
Domyślnie Odp: krótkie przebiegi i Pojazd w trybie głębokiego uśpienia

Cytat:
Napisał KubaJ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
usunęli ta opcję bo nie byli zadowoleni z prezentacji danych
uzasadniali to tym, że ludzie mało z tego korzystali. No nic dziwnego, skoro raporty spalania były całkowicie bezużyteczne i np. nie można było sprawdzić danych historycznych.
bidżej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2023, 09:21   #24
KubaJ
ford::average
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 11-07-2020
Model: Focus MK4 kombi ActiveX
Silnik: 1.5 150KM
Rocznik: 2020
Postów: 74
Domyślnie Odp: krótkie przebiegi i Pojazd w trybie głębokiego uśpienia

sam z tego nie korzystałem, ciekawe tylko czy jest jakiś patent na to oszczędzanie energii, bo jak w lato tego nie potrzebuje, to w zimę jednak czasem się przydaje odpalenie auta zdalnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
KubaJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2023, 20:02   #25
Bogdan7108
ford::amateur
 
Imię: Bogdan
Zarejestrowany: 30-10-2023
Skąd: Cieszyn
Model: Fiesta MK8
Silnik: 1.0 ecoboost 95 KM
Rocznik: 2021
Postów: 1
Domyślnie Odp: krótkie przebiegi i Pojazd w trybie głębokiego uśpienia

Cytat:
Napisał TTrex Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Głębokiego uśpienia? Co to za brednie?
Witam wszystkich posiadaczy Forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. może trochę późno na odpowiedź, ale czasem ktoś czyta starsze tematy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega pewnie mówił o tym co podaje producent -
Zadaniem trybu głębokiego uśpienia jest oszczędzanie energii akumulatora. Pojazd przejdzie w stan głębokiego uśpienia, gdy wystąpią następujące warunki:

Pojazd nie był aktywny przez 14 kolejnych dni
Napięcie akumulatora spadnie poniżej 9,5 V
Wystąpią ekstremalne temperatury otoczenia
Aby „wybudzić” pojazd z trybu głębokiego uśpienia, należy go uruchomić ręcznie. Ponowne połączenie modemu z FordPass może zająć ok. 30 sekund.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Bogdan7108 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.