Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-05-2004, 19:56   #1
Plan9
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-05-2004
Postów: 10
Domyślnie Już jest!

W piątek odebrałem swojego czerwonego Fusionka.
Oczywiście nie obyło się bez problemów - w zeszłym tygodniu telefon, że samochodzik będzie we wtorek do odbioru. No to urlop wziąłem (kolejka do rejestracji to min. 3h) i we wtorek się pojawiłem.
Oczywiście zastałem jedynie papiery wozu (jak kilka osób opisywało). Sprawa została rozegrana szybko - ja teraz jadę zarejestrować samochód, a pan diler niech się zastanawia co ma zrobić (na umowie termin odbioru kwiecień).
Jak wróciłem z blachami to diler stwierdził, że jak nie będzie do piątku samochodu, to dostaję zastępczy.
Ale oto w piątek telefon - JEST SAMOCHÓD! (i był tym razem)
Pierwsze wrażenia po 200km:
- wbrew obawom, nawet ładnie się zbiera do jazdy (silnik 1.4benz),
- wbrew opiniom fotele (po ustawieniu) nawet wygodne,
- lusterko wsteczne pomimo wrażenia malutkiego, obejmuje tylną szybę,
- te wycieraczki przednie są wieeeeelkie!,
- ta wycieraczka z tyłu jest maaaalutka,
- bola mnie ręce od trzymania na kierownicy - może źle ustawiłem, może źle trzymam. Nie wiem. Jeszcze powalczę.

Teraz w tygodniu muszę jeszcze podjechać do dilera, bo się w typie radia sypnęli i nie to zamontowali.

Ogólnie cholernie się cieszę z zakupu. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Plan 9 (i jego Red Fusion) from Outer Space.
Plan9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2004, 10:40   #2
maciekb
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-04-2004
Skąd: Warszawa
Postów: 49
Domyślnie

Co się tyczy kierownicy to tez mialem taki problem.
Trzeba poprostu ja troszeczke nizej opuscic. Teraz zadnych problemow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A siedzenia wysmienite.
Po 400 km jazdy nonstop (z wlaczona klima) wychodze z samochodu i nic nie boli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wnioskuje wiec ze fotele raczej dobre.
Dla mnie jednak 1.4 to chyba za malo, ale staralem sie nie jezdzic wiecej niz 4k oborotow/minute - moze dlatego.
__________________
Pozdrawiam,

Maciej Budzyński
[ Ford Fusion Elegance - Magnum Grey ]
maciekb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2004, 17:21   #3
Plan9
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-05-2004
Postów: 10
Domyślnie

Praktycznie mówiąc to przyśpieszenie jakie ma, mi wystarcza (starałem się jeździć na ok. 3k-4k obrotów).

Dzisiaj żona nim jeździła i sobie chwaliła samochodzik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Plan 9 (i jego Red Fusion) from Outer Space.
Plan9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2004, 22:24   #4
+RAFAŁ+
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-03-2004
Skąd: Rzeszów
Model: szukam
Silnik: benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 225
Domyślnie

Ja dopiero odebralem dzis chociaz mialem odebrac wczoraj. Samochod swietny tylko humor popsul mi dealer. NIGDY NIE ODWIEDZAJCIE RES MOTORS W RZESZOWIE. Chamskie zachowanie sprzedajacego a nawet szefa. Na przeglady na pewno tam nie bede jezdzil.

No to moze teraz troche o wrazeniach. Zrobilem dopiero 100 km. Bardzo przyjemnie sie jezdzi, ladnie pokonuje zakrety. Fotele wygodne chociaz mam 201 cm wzrostu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zmiescila sie za mna bez najmniejszych problemow siostra ktorama 170 cm. Pozniej ja siadlem sobie z tylu przy ustawieniu mojego fotela i z radoscia musze przyznac ze moglbym jechac nawet z tylu chociaz to nie to samo co za kierownica Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jedyne co mi przeszkadzalo to zapach nowosci. Glowa mnie bolala. Trzeba to dobrze wywietrzyc. Pytanie: ile litrow paliwa oznacza jedna kreska na wskazniku zuzycia? Przejechalem 90 km od tankowania do pelna i jeszcze zadna nie znikla. Ile kosztuja gumowe dywaniki? Na razie sa z materialu ale na zime trzeba bedzie kupic

P.S. Mojemu labradorowi w bagazniku tez sie podobalo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pies nie gorszy od czlowieka. Tez trzeba go bylo przewiezc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Focus 1.6
Fusion 1.4 ST80 FX gold deep navy '04
Fusion 1.4 '07
300C V6 3.0 CRD
+RAFAŁ+ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2004, 00:31   #5
Wojo_2
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-02-2004
Skąd: Łódź
Postów: 48
Domyślnie

Pytanie: ile litrow paliwa oznacza jedna kreska na wskazniku zuzycia? Przejechalem 90 km od tankowania do pelna i jeszcze zadna nie znikla. Ile kosztuja gumowe dywaniki

Jednak kreska u mnie to około 75-85 km w jeżdzie mieszanej i około 90 na trasie. Dywaniki to wydatej rzędu 190 zł. Miłego uzytkowania !!! Pozdrawiam
__________________
Ford Fusion 1.4 16V FX Deep Navy
Wojo_2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2004, 13:35   #6
lutti
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-04-2004
Postów: 32
Domyślnie

Ja tez robiłem zakupy w RES MOTORS ale mam pozytywne wspomnienia. Diler miły, tylko tydzień spóź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nienia. Pewnie wszystko zależy na jakiego dilera się trafi. Ja miałem szczęście.
lutti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2004, 22:22   #7
Kotek
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-04-2004
Skąd: Pruszków
Model: Wrangler
Silnik: 2.0T
Rocznik: 2021
Postów: 60
Domyślnie

Wskaznik paliwa nie jest liniowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na poczatku to rzeczywiście 1 kreska to 70-80 km, ale te poniżej połowy baku to juz jakies 50 km.
Co do dywaników gumowych to w Fordzie kosztuja 174 (para tylko na przód), natomiast jak poszukasz na np. allegro to znajdziesz za 50-60 zł komplet na przód i tył.
__________________
Kotek
Fusion 1.4 16v FX Silver, '04
Kotek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2004, 17:04   #8
florek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-03-2004
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: 1,4 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 25
Domyślnie

A czy ktos wie z jakiego samochodu dywaniki pasuja do FFusiona. W hipermarketach nie ma, na allegro tez pytalem tych co sprzedaja ale nie maja. A u dilerow sa troche drogie.

MF
__________________
Fusion 1,4 TDCi FX Gold
https://www.interni.pl
florek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2004, 18:06   #9
Kotek
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-04-2004
Skąd: Pruszków
Model: Wrangler
Silnik: 2.0T
Rocznik: 2021
Postów: 60
Domyślnie

Ja znalazłem dywaniki na stonie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ], co prawda jeszcze ich nie kupiłem ale właściciel tej strony twierdzi że pasują one do Fusiona.

Pozdrawiam
__________________
Kotek
Fusion 1.4 16v FX Silver, '04
Kotek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2004, 23:21   #10
Nimril
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-03-2004
Skąd: Łódź
Postów: 13
Domyślnie

Właśnie dzis odebrałem - Oyster Silver, 1.6 FX Gold Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jest cool! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
Nimril (teraz już pełnoprawny użytkownik tego forum)
__________________
Nimril
Fusion FX Gold 1.6 Oyster Silver
Nimril jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.