Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-01-2005, 19:57   #1
Rafi ABC
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-12-2004
Skąd: Tczew
Model: Focus II
Silnik: 1,6 100KM
Rocznik: 2008
Postów: 283
Domyślnie Face lifting - zapowiedź

Hej! Nie wiem, czy to dobra, czy zła wiadomość... Przeczytałem w ostatnim numerze Auto Świata, że w Sierpniu 2005 Ford planuje Face Lifting Fusiona. Już nie będziemy mieli najnowszych Fusiów ;( ;( ;( ;( Mam nadzieję, że nie "pójdą za ciosem" (Focus) i nie spartaczą takiego ładnego samochodu, jakim jest dzisiaj Fusion!


Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 15-07-2014 o 07:46
Rafi ABC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-01-2005, 10:14   #2
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie

Dobra wiadomość to będzie jak pokażą zdjęcia, bo jak na razie po godzinnym poszukiwaniu po necie nie znalazłem kompletnie NIC ;( ... No może poza nowym Fusionem oferowanym w Stanach ale to inna bajka (Fusion z silnikiem V6 - jakby ktoś zarzucił takie info, to byśmy padli ze śmiechu - a tak to w USA będzie można takiego kupić! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).
Wracając do tematu, no to miłoby było, żeby facelifting przeprowadzili rozsądnie bez zbędnych bajerowań - chciałbym, żeby zachował swój charakter małego wojownika z miasta! 8-)
__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2005, 18:13   #3
Rafi ABC
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-12-2004
Skąd: Tczew
Model: Focus II
Silnik: 1,6 100KM
Rocznik: 2008
Postów: 283
Domyślnie

No niestety każdy producent czeka z pokazywaniem zdjęć do czasu rozpoczęcia kampanii reklamowej...Myślę, że gdzieś na przełomie kwietnia/maja powinny pojawić się fotki w prasie samochodowej. Jak tylko coś będę miał, to oczywiście dam Wam znać. Jak poprawią plastiki (i nie zaszaleją z ceną), to będzie to niepodważalnie NAJNAJNAJ w swojej klasie... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rafi ABC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2005, 08:05   #4
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie

Dorzucam [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] do artykułu o amerykańskim Fordzie Fusionie. Miłej lektury!!!
__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2005, 17:46   #5
+RAFAŁ+
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-03-2004
Skąd: Rzeszów
Model: szukam
Silnik: benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 225
Domyślnie

Lece w wakacje do Stanow i zostaje do poznej jesieni wiec mam nadzieje ze uda mi sie odbyc jazde probna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Focus 1.6
Fusion 1.4 ST80 FX gold deep navy '04
Fusion 1.4 '07
300C V6 3.0 CRD

Ostatnio edytowane przez Jitter ; 15-07-2014 o 12:15
+RAFAŁ+ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2005, 17:05   #6
Robbo
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-05-2004
Skąd: Łódź
Model: Fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 90
Domyślnie

Zacytuję w tym miejscu Auto Express:

Cytat:
Sources say the Fusion will get a major makeover, including new bumpers, headlamps and grille. Inside, the dash will be redesigned. The move is to try to make up ground on the Vauxhall Meriva and Honda Jazz.
Robbo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2005, 17:20   #7
Rafi ABC
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-12-2004
Skąd: Tczew
Model: Focus II
Silnik: 1,6 100KM
Rocznik: 2008
Postów: 283
Domyślnie

Jak w nowym Fusionie (Europejskim) wymienią plastiki na lepsze, to chyba zacznę już odkładać kasę na nowy model Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rafi ABC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2005, 15:45   #8
Terror
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-08-2004
Skąd: WWa - Ww
Postów: 33
Domyślnie

Stety niestety, ale sie zgodzę. Plastiki nie są mocną stroną tego autka, choć ja siędo nich przyzwyczaiłem a stuki serwis "załatał" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poza tym, nie wiem, czy uda się Fordowi zrodbićdrugie małe autko z charakterem :twisted:
__________________
Terror
FFusion 1.4 ostrygowy ;-)

Ostatnio edytowane przez Jitter ; 15-07-2014 o 12:15
Terror jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-07-2014, 07:40   #9
onaro
ford::average
 
Avatar onaro
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 29-05-2014
Skąd: Wronki
Model: fusion
Silnik: 1,4 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 59
Domyślnie Odp: Face lifting Fusiona

Odświerzam ...
I co zadowoleni ? Ford spartaczył, czy raczej nie ....Prawda jest że po raz pierwszy słyszałem o faceliftingu, który pomniejszył auto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam
onaro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-07-2014, 08:46   #10
Jitter
Fusioneer
 
Avatar Jitter
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-12-2009
Skąd: FZ
Model: Fusion Trend Gold-X
Silnik: DuraTec 1.4 (FXJA)
Rocznik: 2009
Postów: 686
Domyślnie Odp: Face lifting Fusiona

Aleś kotleta odgrzał... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Lift miał miejsce niemal 9 lat temu (po 09.2005), ponadto Fusion jest autem, którego produkcję zaprzestano w 2010/11 roku. Temat nie warty dalszej dyskusji... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Signature coming soon...
Jitter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.