Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-04-2007, 12:34   #1
Gregus
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-01-2007
Skąd: Wrocław
Postów: 194
Domyślnie Tylny zderzak

Witam. Czy ktoś może ściągał tylny zderzak? Jest to jakiś problem, od czego zacząć?

Powracam do tematu. Czy ktoś wie jak zdjąć tylny zderzak? Chcę złożyć hak i zastanawiam się jak jest montowany? Czy nikt jeszcze tego nie robił??? :fcp13


Ostatnio edytowane przez deku ; 03-03-2016 o 14:50
Gregus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2007, 22:39   #2
Rusec
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-11-2006
Skąd: Gorzów Wlkp.
Postów: 40
Domyślnie

Witaj
Nic prostrzego . odkręcasz wkręty na końcu zderzaka przy nadkolu z każdej strony , nastepnie odkrecasz juz "leżąc na ziemi" wzmocnienie zdzerzaka (raczej wypełnienie) od ramy sam. z obydwu stron i wysówać go do tyłu . i po robocie ,a sam montarz haka też jest dziecinnie prosty. Jak ściągniesz zderzak pójdzie jak po maśle.
PS.
nie wiem czy wiesz ale galaxiaki mają orginalne wyjścia do wpiecia sie w instalacje . gotowe wiązki można dostać na allegro . Takie wejścia znajdują sie w kratce z lewej strony tam gdzie są gniazda np.lodowki. są tam dwie kostki a jedna powinna być zmostkowana .
__________________
Robert
Rusec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2007, 08:17   #3
Gregus
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-01-2007
Skąd: Wrocław
Postów: 194
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rusec
Witaj
Nic prostrzego . odkręcasz wkręty na końcu zderzaka przy nadkolu z każdej strony , nastepnie odkrecasz juz "leżąc na ziemi" wzmocnienie zdzerzaka (raczej wypełnienie) od ramy sam. z obydwu stron i wysówać go do tyłu . i po robocie ,a sam montarz haka też jest dziecinnie prosty. Jak ściągniesz zderzak pójdzie jak po maśle.
PS.
nie wiem czy wiesz ale galaxiaki mają orginalne wyjścia do wpiecia sie w instalacje . gotowe wiązki można dostać na allegro . Takie wejścia znajdują sie w kratce z lewej strony tam gdzie są gniazda np.lodowki. są tam dwie kostki a jedna powinna być zmostkowana .
Witam. Faktycznie samo ściągnięcie jest łatwe. Tylko jakiś ćwok wcześniej ponitował go :fcp24 , ale dało radę. Założenie haka teoretycznie też jest łatwe, ale dojście to śrub już nie. Mam założoną butle od gazu i „troszkę” przeszkadzała no, ale 3 godziny ustawiania i dało radę. Odnośnie tych wiązek instalacyjnych, to znalazłem producenta za 80 zł może zrobić na za 3 tyg. Mam faktycznie 2 wolne kostki, ale nie są zmostkowane, czy powinny być?
Gregus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2007, 10:02   #4
Rusec
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-11-2006
Skąd: Gorzów Wlkp.
Postów: 40
Domyślnie

JA nie wiem ale czy muszą być zmostkowane(mostek tylko tam gdzie 2 przewody) , widocznie nie . A co do wizki jak kupiłem na allegro za 68 zł . ale powiem ci ze warto było bo nie jest to polski produkt wiec jakośc jest wysoka w porównaniu z polska wtyczka i wiązką no i zawsze nie " kaleczysz" kabli
__________________
Robert
Rusec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2007, 11:06   #5
Gregus
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-01-2007
Skąd: Wrocław
Postów: 194
Domyślnie

Ja kupiłem hak (używkę) Bosala, ale wiązkę mam polską. Jakoś się wepnę w wiązkę trudno troszkę ja pokaleczę. Tylko mnie zastanawia ten mostek, nie mogę znaleźć przeciwmgielnych tylnych – może brak tego mostka?
:fcp29
No i wyjaśniło się- brak mostka = brak przeciwmgielnych tylnych :fcp3
Gregus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.